Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

Didelis ačiū Jovituteee , kad užrodė man Fowles "Mago" skelbimą 4u.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Knyga jau pas mane bis.gif bis.gif bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 14, 13:49)
Didelis ačiū Jovituteee , kad užrodė man Fowles "Mago" skelbimą 4u.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif
Knyga jau pas mane  bis.gif  bis.gif  bis.gif


Sveikinu blush2.gif 4u.gif Gal kartu skaitysim? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2010 09 14, 10:48)
koks gimtadienis? smile.gif


na žinai,mėnuo ir diena kada gimei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 14, 12:50)
Sveikinu  blush2.gif  4u.gif  Gal kartu skaitysim?  bigsmile.gif


Ačiū 4u.gif Knyga matosi, kad skaityta, bet geros būklės thumbup.gif Viršelis biškį paklijuotas. Kaip už tokią kainą retai knygai, niekai rolleyes.gif

Galėsim skaityti kartu mirksiukas.gif Tik aš kol kas neskubėsiu su ja. Pabaigsiu skaityti "Mergaitę" ir turiu dar dvi skolintas. Bei keletą mintyse pasiskolinti tongue.gif


Atsakyti
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 09 14, 11:18)
Taske su gimadieniu sveikinam birthday.gif
nors retokai jau lankausi, nesu labai pažįstama, bet vistiek savo ratelio narė  group.gif

nedrįsk mūsų išsižadėt schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 14, 13:54)
Ačiū 4u.gif  Knyga matosi, kad skaityta, bet geros būklės thumbup.gif  Viršelis biškį paklijuotas. Kaip už tokią kainą retai knygai, niekai rolleyes.gif

Galėsim skaityti kartu mirksiukas.gif  Tik aš kol kas neskubėsiu su ja. Pabaigsiu skaityti "Mergaitę" ir turiu dar dvi skolintas. Bei keletą mintyse pasiskolinti tongue.gif

Žinok ir mano neatrodo kaip iš leidyklos kątik, lapai pageltę, bet būklė vistiek gera, tokios ir tikėjausi, nes kaip naują kažin ar esu mačius kur biggrin.gif
Aš kolkas irgi neskubu, turiu tris knygas perskaityt, šitą ketvirta sąraše. taip, kad gali ir išeiti kartu skaityt drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tiesa, pamiršau dar paminėti savo vakarykščiame atsiliepime apie knygą "Kitų kalba". Man visai patiko ir tiko šioje knygoje intarpai apie muziką. Pastebėjau, kad man patinka rasti grožinėje literatūroje kažką iš meno pasaulio (muzika, dailė, skulptūra) rolleyes.gif

O va dabar skaitomoje knygoje "Mergaitė" cituojamos ištraukos iš "Mažojo princo" (kalba eina apie prisijaukinimą). Tas citatas skaitydama pagalvojau, kad dabar gal visai mielai tą "Mažąjį princą" ir perskaityčiau g.gif Vaikystėje ši knyga manęs vistik nesužavėjo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 14, 13:01)
Žinok ir mano neatrodo kaip iš leidyklos kątik, lapai pageltę, bet būklė vistiek gera, tokios ir tikėjausi, nes kaip naują kažin ar esu mačius kur  biggrin.gif
Aš kolkas irgi neskubu, turiu tris knygas perskaityt, šitą ketvirta sąraše. taip, kad gali ir išeiti kartu skaityt  drinks_cheers.gif


Kai kuri nors įsigeisim ją skaityti, bandysim suderinti skaitymą kartu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 14 rugsėjo 2010 - 13:03
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 14, 14:03)
Tiesa, pamiršau dar paminėti savo vakarykščiame atsiliepime apie knygą "Kitų kalba". Man visai patiko ir tiko šioje knygoje intarpai apie muziką. Pastebėjau, kad man  patinka rasti grožinėje literatūroje kažką iš meno pasaulio (muzika, dailė, skulptūra) rolleyes.gif


Aš kažkaip vis pastebiu, kad mūsų skoniai labai sutampa drinks_cheers.gif thumbup.gif

Aš su knyga „Bado žaidynės“ dar vis.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 14, 14:03)
O va dabar skaitomoje knygoje "Mergaitė" cituojamos ištraukos iš "Mažojo princo" (kalba eina apie prisijaukinimą). Tas citatas skaitydama pagalvojau, kad dabar gal visai mielai tą "Mažąjį princą" ir perskaityčiau g.gif  Vaikystėje ši knyga manęs vistik nesužavėjo blush2.gif

Man sitos citatos idealiai tiko aprasomai situacijai... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 09 14, 11:03)
Knygos baisokos, bet įdomios, filmai kaip visada neprilygsta knygoms, o kiek esu girdėjusi tai kai kuriems žmonėms baisiausia knyga yra "Tai".

Dabar skaitau "Saulėlydis".


Dėl Kingo knygų baisumo, tai aiškui kiekvienam vis kitaip atrodys... Man jis toks nebaisus.
O va vakar bibliotekoje varčiau Scott Smith „Griuvėsiai“, tai nežinau, gal tokią vietą atsiversti pataikiau, siaubas... greitai padėjau atgal.. gal ir skaitysiu kada, bet vėliau....

O gal kaip pripranti prie vieno autoriaus, ir tas siaubas nebe toks baisus atrodo...
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 09 14, 13:50)
Man sitos citatos idealiai tiko aprasomai situacijai... wub.gif


Pritariu drinks_cheers.gif Buvo pataikyta su citatomis į dešimtuką thumbup.gif
O tos minėtos citatos turbūt populiariausiai cituojama "Mažojo princo" vieta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 14 rugsėjo 2010 - 14:02
Na sveikos mirksiukas.gif 4u.gif
Baigiau katik "Mano vaikai norėjo gyventi" - kažkokia keista ji man pasirodė. Viskas kaip ir pradžioje patiko, kai rašė apie savo gyvenimą, buitį, bet poto pabaigoje po visų įvykių pasipylė padriki sakiniai, nėjo suprast nieko. Na, kadangi knyga ilgai ieškota vistiek smagu kad ja turiu, bet ji manęs nelabai sukrėte ir nepaliko didelio įspūdžio(viskas nepasirodė kaip tikra istorija) schmoll.gif Tai tiek cool.gif
Dabar į rankas paėmiau "Bado žaidynes" , už kokių penkių minučių pradėsiu skaityti lotuliukas.gif
Atsakyti