Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 11, 12:46)
Esu apšalusi. Knisausi šiandien senų sąsiuvinių ir popiergalių spintoj rusyj ir radau citatų sąsiuvinį datuota 1998-2000m. Bet labai daug knygų įrašytų į ją, aš net neprisimenu, kad būčiau skaičiusi. O vis tik aš citatas ir mintis rašausi tik labai patikusių knygų.
blink.gif siaubas, mano atminties baltos dėmės. O kiek dar neprisimenų, kurias skaičiau ir nepasižymėjau  blink.gif  unsure.gif


Žinok, ir man tas pats. Žiūriu kartais į knygą ir nepamenu, skaičiau aš ją ar ne... unsure.gif

Tiesa, aistiliaa, ačiū už temelę 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 10, 22:47)
Bet kaip  pagalvoju pora dienų vaikystės liko. Dar 15 metų tai atrodo, tokia vaikystė, o 16ti metai man kažkodėl labai rimtai žiūris. Čia tik man taip atrodo ar ir kitiem taip buvo? Kažkaip keistai jaučiuos. Noriu vaikystėėėės.  lotuliukas.gif

Prisimenu,labai laukiau 16.Nu tipo didelė būsiu.Aha,jo biggrin.gif Tada baisingiausiai laukiau 18 (dar kai buvau jauniausia klasėj,tai iš vis)Sulaukiau.Nu ir vėl nieko,tik kad atsirado daugiau dalykų,kuriuos galiu daryt legaliai biggrin.gif O dabar jau jokio amžiaus nelaukiu,galima pamiršti,kiek mn metų laugh.gif

QUOTE(adžani @ 2010 09 11, 09:12)

aistuliaa  69

Meskute5  56

reeva  56

Papugele  44

Dorifore  43

va,ką reiškia sirg-iš kart trečia biggrin.gif

Labas rytas blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,ispudziai is po muges. 4u.gif
Meskute,nupirkau tau geisa nauja uz 15lt.
Siaip nieko gero,bet buvo visai neblogu knygu vaikams,su defektais ir labai nebrangios grazios. blush2.gif Rotas buvo atvezes autobusa,deja nieko gero ten nebuvo tik si uz 5 lt,bet nepirkau,nes per plona pasirode blush2.gif
user posted image
Ziuriu internete 17 lt kainuoja,bet kadangi grizau tik pailseti ir vel vaziuosiu,tad galesiu dar pagalvoti. blush2.gif
Beje maciau sia uz 17 lt.
user posted image
Tai jei kam ko reikia rasykit,numeris yra kazkuriam puslapyje idetas.
mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 11 rugsėjo 2010 - 12:59
Adžani, aš norėčiau "Berniukas lagamine" ir "Geišos" wub.gif bet ar tu atsiųstum? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 11, 13:59)
Adžani, aš norėčiau "Berniukas lagamine" ir "Geišos"  wub.gif bet ar tu atsiųstum?  blush2.gif

Labas,geisa tik viena buvo unsure.gif O berniuka galiu nupirkt,zinoma,kad siusciau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 11, 13:59)
Labas,geisa tik viena buvo  unsure.gif O berniuka galiu nupirkt,zinoma,kad siusciau. mirksiukas.gif

Gerai, dėkui labai wub.gif 4u.gif tai kai grįši, lauksiu žinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 11, 14:01)
Gerai, dėkui labai  wub.gif  4u.gif tai kai grįši, lauksiu žinių  4u.gif

Gerai,tuoj leksiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 11, 11:46)
Esu apšalusi. Knisausi šiandien senų sąsiuvinių ir popiergalių spintoj rusyj ir radau citatų sąsiuvinį datuota 1998-2000m. Bet labai daug knygų įrašytų į ją, aš net neprisimenu, kad būčiau skaičiusi. O vis tik aš citatas ir mintis rašausi tik labai patikusių knygų.
Knygos kurios labai patiko, bet aš jų nepanenu:
Zyranna Zatelh 'Grįžtantys su vilkų šviesa'
Susanna Tamaro 'Eik kur liepia širdis'
Ute Ehrhardt 'Kaip tapti bloga mergaite'
Francoise Sagan 'Po mėnesio, po metų. Ar mėgstate Bramsą? Kapituliacijos signalas'
Alfonsas Bieliauskas 'Kitų gyvenimas'
Maria Dabrowska 'Bogumilas ir Barbara'
Carl - Johan Vallgren 'Lošėjo Rubašovo dokumentai'
Gražina Cieškaitė 'Pragaro smurtas, dangaus ištikimybė'
Leo Belmonto 'Hasburgų tragedija'
Ernst Junger 'Afrikietiški žaidimai'
Truman Capote 'Kiti balsai, kiti kambariai'
Deividas Herbertas Lorensas 'Ledi Čaterli meilužis'
Stefanas Žeromskis 'Nuodėmės istorija' I ir II dalys
Tim Guenard 'Stipriau už neapykantą'
Bernard Jakoby 'Ir tu gyveni amžinai'
Iain Banks 'Širšių fabrikas'

blink.gif siaubas, mano atminties baltos dėmės. O kiek dar neprisimenų, kurias skaičiau ir nepasižymėjau  blink.gif  unsure.gif
Gal kuri skaitėt šias knygas?

Nė vienos nesu jų skaičiusi blush2.gif O va pirmosios ('Grįžtantys su vilkų šviesa') labai viliojantis pavadinimas, galbūt tikrai įdomi bigsmile.gif

QUOTE(adžani @ 2010 09 11, 12:51)
Sveikos,ispudziai is po muges.  4u.gif
Meskute,nupirkau tau geisa nauja uz 15lt.

Na pasisekė kaip Meskutei. Aš su 20 proc. nuolaida už ją 27 Lt mokėjau unsure.gif

O pati šiandien jau sugriešijau blush2.gif Nuvažiavau į Pegasą ir nusipirkau "Žmogus, kuris juokiasi".
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 11, 13:45)
Prisimenu,labai laukiau 16.Nu tipo didelė būsiu.Aha,jo biggrin.gif Tada baisingiausiai laukiau 18 (dar kai buvau jauniausia klasėj,tai iš vis)Sulaukiau.Nu ir vėl nieko,tik kad atsirado daugiau dalykų,kuriuos galiu daryt legaliai biggrin.gif O dabar jau jokio amžiaus nelaukiu,galima pamiršti,kiek mn metų laugh.gif


Man iki 19 buvo smagu, kai suėjo 20, tai taip keista kažkaip buvo, kad jau ne -niolika lotuliukas.gif o dabar jokio skirtumo, 22, 25 bus ar 30, kažkaip vienodai..
Atsakyti
O žinot, kad Rimi -33 proc. knygoms? rolleyes.gif

aš vakar užėjau į rimi, tai žiūriu, kad nuolaidos unsure.gif net nežinojau blush2.gif bet nieko nepirkau, susilaikiau, nes maximoj nemažai jau buvau apsipirkusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 11, 14:06)
O žinot, kad Rimi -33 proc. knygoms?  rolleyes.gif


Žinom tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 11, 14:14)

pastebėjau, kad tos akcijos sutampa visada smile.gif jei vienoj pard.ta akcija, tai ir kitoje beveik tuo pat metu ta pati blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Only_: 11 rugsėjo 2010 - 13:24