Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

Stevan'o King'o knygos ir man patinka, tiesa neskaičiau jų daug. Perskaičiusi tesu "Mizerė", "Gyvūnėlių kapinės". Knygos baisokos, bet įdomios, filmai kaip visada neprilygsta knygoms, o kiek esu girdėjusi tai kai kuriems žmonėms baisiausia knyga yra "Tai".

Dabar skaitau "Saulėlydis".
Atsakyti
Taske, Su Gimtadieniu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Taske su tortadieniu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vessta: 14 rugsėjo 2010 - 11:15
Taske, su gimtadieniu !

user posted image
Atsakyti
Prisidedu pries sveikinimu Taskei 4u.gif 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 09 14, 11:25)
Labas, nepasiilgot?  biggrin.gif



Sveika drinks_cheers.gif nu kur jau.. aisku pasiilgom 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Taske su gimadieniu sveikinam birthday.gif
nors retokai jau lankausi, nesu labai pažįstama, bet vistiek savo ratelio narė group.gif
Atsakyti
Sveikinuosi 4u.gif smile.gif

Vakar kalbėjom apie pavedimų įkainius. Taigi peržiūrėjau savo banko išrašus. Manasis Swedbank man nuskaito komisinius darant pavedimą ir į kitame banke esančią sąskaitą (1.20Lt arba 1.40 Lt), o taipogi ir darant pavedimą kitam asmeniui, turinčiam sąskaitą Swedbanke (0.80 Lt). Žodžiu, jei aš darau pavedimą, mokėsiu komisinius visuomet.
Tik jei iš savo pačios vienos sąskaitos į kitą permetu pinigus (banko viduje), tuomet komisinių nėra.

O pykti ant banko už nurašomus komisinius aš nepykstu. Juk niekas prievarta neliepia jų paslaugomis naudotis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 14 rugsėjo 2010 - 11:29
Skaitau Akluma ir zinokit tik atsiverciu - ir akis pradeda skaudet doh.gif lotuliukas.gif
Nezinau ar nuo to, kad isivaizduoju kaip zmones akli bando kazka iziuret, ar nuo tu dialogu nebuvimo. Bet siaip pati istorija labai idomi, aisku ziauri ir baisi, bet tai kaip tikra lietuve suprantu, kad esu labai laiminga, nes galiu matyti.. blush2.gif Keista knyga, jokiu vardu, jokiu zmoniu aprasymu, tiesiog istorija.. tokios tikrai niekada nebuvau skaicius, issiskiria is visu smile.gif
Atsakyti
Knygynuose jau pasirodė nauja Pamuko knyga "Nekaltybės muziejus" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(terakota_bum @ 2010 09 14, 09:24)
Na duodi, per didelė... smile.gif
O tai kur tu skaitai? Savivaldybės bibliotekoj?
... tai jau taip.. šiaulietė....


Aido,jei ji skaitosi savivaldybes.

QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 14, 10:03)
Jau gavau GEISOS GYVENIMA  assa.gif aciu ADZANI  4u.gif

Prasom,ir as ja pirksiu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 14, 12:38)

Prasom,ir as ja pirksiu.  bigsmile.gif


O tai dar muge nesibaige? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 14, 12:34)
Keista knyga, jokiu vardu, jokiu zmoniu aprasymu, tiesiog istorija.. tokios tikrai niekada nebuvau skaicius, issiskiria is visu  smile.gif

Rašymo stilius tikrai keistas, nėra nei vieno veikėjo vardo, visi tik įvardinti kaip nors, bet vistiek nėra sunku įsiminti ax.gif Ir jokių skyrybos ženklų, dėl ko daugelis bijo, kad bus sunku skaityti. tačiau pati istorija tikrai išskirtinė thumbup.gif Aš negaliu, man šidis daužosi iš džiaugsmo, kad jūs daugelis skaitėt/skaitot dabar šią knygą wub.gif
Atsakyti