Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Skiautelė @ 2010 09 14, 08:58)
Taigi kuo daugiau skaitai,tuo labiau lavėja skonis.Perskaitei tiek,kiek neparašė nei vienas rašytojas pasaulyje.Tai kur jau ten jiems taip parašyti,kad patenkintų... mirksiukas.gif
O jei rimtai,šita liga sergu ir aš  verysad.gif Retai kada niekas neužkliūna... unsure.gif

bet tai kaip nervina, nes daznai tenka net padeti knyga i sona ir neskaityti jos, o atrodo turetu buti visai nebloga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 09 14, 07:58)
Taigi kuo daugiau skaitai,tuo labiau lavėja skonis.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2010 09 14, 07:38)
bet tai kaip nervina, nes daznai tenka net padeti knyga i sona ir neskaityti jos, o atrodo turetu buti visai nebloga smile.gif

o kur tavo gimtadienis? g.gif
Atsakyti
Sveikinu Taske su gimtadieniu clap.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 14, 06:24)
Ai nezinau per didele . doh.gif O tu pati Šiauliete? blush2.gif


Na duodi, per didelė... smile.gif
Knygų niekada nebus per daug... Nors man pastaruoju metu labai sunku išsirinkti tik po 4 knygas iš tos bibliotekos (daugiau papraščiausiai nenoriu imti, sunku nešti smile.gif... Tai tiksliai apgalvoju, kokių knygų einu pasiimti smile.gif.
Dar gal nepastebėjai, ten yra ta lentyna "Gal dar neskaitėte" ar kaip ten vadinasi, ten deda naujesnes knygas... paprastai randu kokių perliukų.
O šiaip randu visas beveik norimas toje bibliotekoje...
O tai kur tu skaitai? Savivaldybės bibliotekoj?
... tai jau taip.. šiaulietė....
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 22:43)
Na labai man gaila, kad nepatiko ši knyga jums  verysad.gif

O ko dabar toks rupestelis?.. 4u.gif
Atsakyti
Jau gavau GEISOS GYVENIMA assa.gif aciu ADZANI 4u.gif
Atsakyti
Labas, nepasiilgot? biggrin.gif
pražuvau per darbus verysad.gif paskaitose sėdėjau iki 7:30 vakaro vakar doh.gif knygas skaitau autobuse ir wc doh.gif verysad.gif nekaip skamba, ale ne taip pagalvojot tongue.gif wc/vonia bendra pas mus, tai sūnelį padedau ant vystymo lentos, oro vonias priiminėja, o aš užmetu akytę į knygą blush2.gif

Peonės meilė nesiskaito man g.gif gal ne tas metas, gal reikia palaukti cool.gif

rečiau užsuksiu, nes paskaitos labai sunkios šį semestrą-pražūsiu doh.gif jau vien biochemija ką reiškia, farmakologija dar doh.gif chemijoj nesigaudau nors tu ką doh.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 14, 07:21)
Beje, netikėtai atnešė ji man paskaityt Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona", ar bus nuomonių?  smile.gif

trečdalis buvo nuobodus, jau buvau du kartus numetusi, bet paskui taip susivalgė skaniai- viena iš įdomesnių knygų wub.gif thumbup.gif man tikrai labai patiko thumbup.gif norėčiau tęsinio, pvz apie jo dukrą (čia kas skaitė žinos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiklo karoliukai: 14 rugsėjo 2010 - 10:23
QUOTE(linamog @ 2010 09 14, 09:26)
O ko dabar toks rupestelis?.. 4u.gif

Na tiesiog gaila, kai man patikusi knyga ir net labai patikusi, tau pasirodė prasta verysad.gif O ją skaitydama kaip tik galvojau, kad tau turėtų patikt. ax.gif

Taske, su gimtadieniu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 09 14, 09:53)
o kur tavo gimtadienis? g.gif

koks gimtadienis? smile.gif
Atsakyti
Labusia bigsmile.gif bigsmile.gif registras su Kalifo rumais, siand zadu pabaigt ir imsiuos Popiezes Joanos wub.gif
ziuriu kartojima sutikimo.. nu negaliu atsizet wub.gif bet kaip man gaila to seimuno pasidare kai svilpe.. laukiniu gauja doh.gif jau tikrai.. nei laiku nei vietoj
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 14, 11:47)
Na tiesiog gaila, kai man patikusi knyga ir  net labai patikusi, tau pasirodė prasta  verysad.gif  O ją skaitydama kaip tik galvojau, kad tau turėtų patikt.  ax.gif

Oi tu rupestuti, as irgi liudesiu, jei vdrug tau Kingas nesiskaitys... mirksiukas.gif
QUOTE(amber123 @ 2010 09 14, 11:49)
ziuriu kartojima sutikimo.. nu negaliu atsizet wub.gif bet kaip man gaila to seimuno pasidare kai svilpe.. laukiniu gauja doh.gif jau tikrai.. nei laiku nei vietoj

Katra ten nusvilpe?
Atsakyti