Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

Labas rytas smile.gif
Aš kaip visada neprognozuojama, išėjau su drauge valandėlei pasivaikščioti, baigėsi tuo, kad užtrukau 4 valandas, kavinėj lauke alų gėrėm doh.gif doh.gif gerai, kad 23 val užsidarė, nes būtume iki ryto sėdėjusios doh.gif lotuliukas.gif
Beje, netikėtai atnešė ji man paskaityt Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona", ar bus nuomonių? smile.gif
user posted image

O šiaip žiauriai noriu miegot, atsikėliau, kad sesę į darželį nuvesti ir grįžus jaučiu gulsiu dar, nes nepabundu niekaip.. doh.gif
Atsakyti
Labas,rytas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2010 09 13, 20:47)
Nu, bet, tai merginos, o iš ko bankai gyvens, jei mokesčių nebus?  g.gif

O, man keista, kad žmogus naudojasi šiuo atveju, banko paslauga, ir burbuliuoja už tai, kad jis ima mokestį. Juk yra galimybė nesinaudoti, jeigu jau netinka mokestis. Aaarba, uždėtų bankai mėnesinį mokestį, visi mokėtų, ir ramu būtų, neburbuliuotų dėl banko mokesčių: reikia ar nereikia  biggrin.gif

Gavau daaaug knygų iš LT  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Bet gi jie mūsų pinigais naudojasi kaip apyvartinėmis lėšomis ir tikrai gauna pelno.Metinėse ataskaitose-aštuonženkliai skaičiai
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 13, 21:41)
Ir dar šįvakar atsiverčiau kelis puslapius Torey L. Hayden "Mergaitė" (ačiū už jos paskolinimą Fatimalaliia  4u.gif ).


Reikia nepamiršti pusseserės paklausti kaip jai šita knyga, gal jau perskaitė g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2010 09 13, 21:49)
Kodėl? Aš, ten lankydavausi, man visai nieko.
tik, nepatiko nustatymas, populiarias knygas, per 10 dienų perskaityti  doh.gif

Ai nezinau per didele . doh.gif O tu pati Šiauliete? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 09 14, 07:23)
Bet gi jie mūsų pinigais naudojasi kaip apyvartinėmis lėšomis ir tikrai gauna pelno.Metinėse ataskaitose-aštuonženkliai skaičiai


Tai jie nori daugiau pelno lotuliukas.gif
Manęs tie mokesčiai visiškai nepiktina, kam nepatinka, nesinaudoja ir tiek.
Atsakyti
Ne į temą, ar niekas iš vilniečių nesilanktė? smile.gif

paroda
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 14, 08:21)
Labas rytas smile.gif
Beje, netikėtai atnešė ji man paskaityt Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona", ar bus nuomonių?  smile.gif
user posted image

[

visai nebloga knyga, tik pradzioje maisosi datos, sunku suprasti, po to isibegejus visai lengvai skatosi, nors nezinau kas man darosi, bet kuo toliau, tuo labiau as tikiuosi is skaitomu knygu kazko ypatingo, bet vis nusiviliu, kas man darosi? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2010 09 14, 06:47)
visai nebloga knyga, tik pradzioje maisosi datos, sunku suprasti, po to isibegejus visai lengvai skatosi, nors nezinau kas man darosi, bet kuo toliau, tuo labiau as tikiuosi is skaitomu knygu kazko ypatingo, bet vis nusiviliu, kas man darosi? doh.gif


Taigi kuo daugiau skaitai,tuo labiau lavėja skonis.Perskaitei tiek,kiek neparašė nei vienas rašytojas pasaulyje.Tai kur jau ten jiems taip parašyti,kad patenkintų... mirksiukas.gif
O jei rimtai,šita liga sergu ir aš verysad.gif Retai kada niekas neužkliūna... unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas. Negaliuuuu kaip noriu miego, o dar tik suknistas antradienis blush2.gif blush2.gif blush2.gif gun_bandana.gif
Bado žaidynių perskaičiau mažai, nors labai įdomu (na maždaug iki ten, kai ji jau atvyko į Sostinę, į pačių žaidynių atidarymą...). mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2010 09 13, 20:47)
Nu, bet, tai merginos, o iš ko bankai gyvens, jei mokesčių nebus?  g.gif

O, man keista, kad žmogus naudojasi šiuo atveju, banko paslauga, ir burbuliuoja už tai, kad jis ima mokestį. Juk yra galimybė nesinaudoti, jeigu jau netinka mokestis. Aaarba, uždėtų bankai mėnesinį mokestį, visi mokėtų, ir ramu būtų, neburbuliuotų dėl banko mokesčių: reikia ar nereikia  biggrin.gif

Gavau daaaug knygų iš LT  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Nu cia sujuokinai lotuliukas.gif is ko bankai gyvens? Vargsai vargsai vargsai bankai cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2010 09 14, 08:27)
Labas rytas. Negaliuuuu kaip noriu miego, o dar tik suknistas antradienis  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif gun_bandana.gif


Tikrai kažkaip sunku doh.gif aš tikėjausi pamiegoti kelias valandas, bet pažiūrėjau pašte, kad atsiųsti tekstukai redaguoti, tai baigėsi mano miegai schmoll.gif
Atsakyti