Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(reeva @ 2010 09 13, 21:06)
Šita tikrai Mint Vinetu yra,dar kilnojau ją,niekaip neprisimindama,kur aš apie ją girdėjau biggrin.gif


Labai įstringantis pavadinimas tongue.gif Mačiau, kaip SM jos ieškojo. O apie ką ji, nežinojau.
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 13, 22:06)
Šita tikrai Mint Vinetu yra,dar kilnojau ją,niekaip neprisimindama,kur aš apie ją girdėjau biggrin.gif

Mums reikėjo ją perskaityti per paskaitas, paskui diskutavom apie ją. Tikrai labai gera knyga, skaitosi lengvai, nėra sunki, bet mane užkabino nuo pirmų puslapių. Ją esu įdėjusi prie rekomenduotinų knygų. Tad jei paklius kada į rankas, tikrai paskaitykit.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 21:14)
Mums reikėjo ją perskaityti per paskaitas, paskui diskutavom apie ją. Tikrai labai gera knyga, skaitosi lengvai, nėra sunki, bet mane užkabino nuo pirmų puslapių. Ją esu įdėjusi prie rekomenduotinų knygų. Tad jei paklius kada į rankas, tikrai paskaitykit.


Ačiū už rekomendaciją 4u.gif Sudomino, ieškosiu jos prie progos.
Atsakyti
QUOTE(MoMa* @ 2010 09 13, 22:09)
Aš Kingo tik Kerę skaičiau  unsure.gif bet savotiškai patiko....noriu dar jo ką nors paskaityt

Tai būtinai skaityk.
Neskaičiusioms Kingo tik viena problema- per didelis pasirinkimas (kai labai daug knygų- sunku išsirinkti, bent jau man). smile.gif
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 22:14)
Mums reikėjo ją perskaityti per paskaitas, paskui diskutavom apie ją. Tikrai labai gera knyga, skaitosi lengvai, nėra sunki, bet mane užkabino nuo pirmų puslapių. Ją esu įdėjusi prie rekomenduotinų knygų. Tad jei paklius kada į rankas, tikrai paskaitykit.

Man irgi šita knyga patiko, nieko panašaus nebuvau skiaičiusi.
Atsakyti
Prisiduodu su perskaitytu A.Kristof "Storas sasiuvinis". Kiek pradzia buvo nebloga, tiek galas nevykes, perskaiciau per jega. Tos besikaitaliojancios versijos labai erzino ir atrode ne vietoj. Nevykes kurinys, neisbaigtas.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 09 13, 21:31)
Prisiduodu su perskaitytu A.Kristof "Storas sasiuvinis". Kiek pradzia buvo nebloga, tiek galas nevykes, perskaiciau per jega. Tos besikaitaliojancios versijos labai erzino ir atrode ne vietoj. Nevykes kurinys, neisbaigtas.


Žiūriu, linamog, nemėgsti tuščiažodžiauti - trumpai, drūtai. mirksiukas.gif Manęs irgi pabaiga pernelyg nesužavėjo, nuobodoka buvo...
Atsakyti
QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 09 13, 21:24)
ewe1ina, kaip tau patiko "Mergina su drakono tattoo"?  rolleyes.gif

Labai patiko žinok thumbup.gif sunkūs tik vardai ir pavardės, bet kai jau įsiskaičiau tai nebebuvo sunku susigaudyt kas ką veikia ax.gif didžiausias minusas tai pati pradžia... jau taip nekabino...bet paskui iškentėjus jau užkabino 4u.gif
Atsakyti
Na labai man gaila, kad nepatiko ši knyga jums verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 21:43)
Na labai man gaila, kad nepatiko ši knyga jums  verysad.gif


Man irgi gaila ir keista unsure.gif Buvo, kaip jau rašiau biggrin.gif , kas mane šioje knygoje papiktino. Bet iš esmės, mano nuomone, tai labai puiki, stipri knyga thumbup.gif
Atsakyti
Klausykit, tai niekas neprisipažinsit, kas pirko Čekuolio knygą neseniai ax.gif
Atsakyti
Labos pupos uogos smile.gif Einu aš su bado žaidynėm į lovą smile.gif
Atsakyti
Labas iš ryto 4u.gif
vakar užmigau su "Mano mergaitė Sandi" tai pirma M.Higgins Klark knyga,perskaičiau nedaug,tai be nuomonės.
Atsakyti