Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 18:12)
Ingėnai griebk knygą, kol dar yra  ax.gif

Parašiau pagal tą skelbimą, lauksiu atsakymo. Norėčiau rolleyes.gif , dar ir mano mikrorajone parduoda thumbup.gif


QUOTE(Aguonytė @ 2010 09 13, 19:44)
Jei atvirai , trūksta pinigėlių mokslo knygoms.. tenka atsisakyti kažko..  verysad.gif

O va tokius dalykus man liūdna girdėti console.gif

Pabaigiau skaityti Clare Morrall "Kitų kalba". Man ši knyga patiko. Tai psichologinis romanas apie "kitokius" žmones, turinčius lengvą autizmo formą - Aspergerio sindromą, apie jų santykį su aplinka. Skaitant šią knygą ji man sukėlė šiokių tokių asociacijų su picoultiška kūryba. Tačiau Morrall knyga ramesnė, mažiau emocionali. Labai nepatiko vienas iš pagrindinių personažų, pagr. herojės sutuoktinis unsure.gif Knyga gera, o ar ją kam nors galėčiau rekomenduoti, net nenumanau. Spėju, kad SS, kuri ir perka iš manęs šią knygą, ji turėtų patikti.

Ir dar šįvakar atsiverčiau kelis puslapius Torey L. Hayden "Mergaitė" (ačiū už jos paskolinimą Fatimalaliia 4u.gif ). Jau iš pirmųjų puslapių užsikabinau, jaučiu, kad turbūt bus labai įdomi knyga. Nors kai kurie dalykai toje knygoje mane gerokai stebina - tai, kokių elgesio, emocinių sutrikimų gali turėti palyginus labai jauno amžiaus vaikai, šešiamečiai -aštuonmečiai doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 13 rugsėjo 2010 - 20:42
QUOTE(terakota_bum @ 2010 09 13, 21:35)
Širdgėlai nuraminti pasiėmiau

Arundhati Roy „Mažmožių dievas“ (dėka visoms skaičiusioms ir gyrusioms).
Lisa See „Baltoji gėlelė“ (dėka SM įtakos).
Salman Rushdie „Paskutinis Mauro atodūsis“ (Perskaičiau vieną sakinį ir... patiko).
Anne Tyler „Antrasis kvėpavimas“ (Negaliu praeiti pro tą aukso fondo seriją....).

Bet vis dar tebeskaitau Kingo „Juodą namą“ ir į pabaigą baigiu įsitraukti. Na keista knyga, net nežinau ką ir besakyti. Gerai, kad nieko ir nereikia sakyti, nes berods, čia mes tik dvi Kingo gerbėjos  biggrin.gif

Nagi labai neblogų knygų pasiėmei. thumbup.gif "Antrasis kvėpavimas" irgi neprasta.
O dėl Kingo- ne dvi gerbėjos, aš būsiu trečia. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2010 09 13, 20:38)
Pradėjau Bado žaidynes. Įdomiai skaitosi. Bijau imti dabar vėl, nes baisu, kad visą naktį vėl skaitysiu... biggrin.gif
Bet visgi jos labai lengvos, lengvai skaitosi... tokios lengvam pasiskaitinėjimui, be didesnės meninės vertės...


Meninės vertės joje, manyčiau, nulis blush2.gif Kaip sėmkės ar čipsai tongue.gif Aišku, retkarčiais norisi ir tokių tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 17:53)
Perskaitysiu  drinks_cheers.gif
bet gal tie zmones tokie patys nesupratingi kaip as  blush2.gif  nu tikrai nezinojau, kad uz gavima nuskaiciuoja.. tai tu kita karta paprasciausiai parasyk, kad tau nuskaiciuoja, ir kad i tai atsizvelgtu..


Nu, bet, tai merginos, o iš ko bankai gyvens, jei mokesčių nebus? g.gif

O, man keista, kad žmogus naudojasi šiuo atveju, banko paslauga, ir burbuliuoja už tai, kad jis ima mokestį. Juk yra galimybė nesinaudoti, jeigu jau netinka mokestis. Aaarba, uždėtų bankai mėnesinį mokestį, visi mokėtų, ir ramu būtų, neburbuliuotų dėl banko mokesčių: reikia ar nereikia biggrin.gif

Gavau daaaug knygų iš LT wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(terakota_bum @ 2010 09 13, 21:35)
Bet vis dar tebeskaitau Kingo „Juodą namą“ ir į pabaigą baigiu įsitraukti. Na keista knyga, net nežinau ką ir besakyti. Gerai, kad nieko ir nereikia sakyti, nes berods, čia mes tik dvi Kingo gerbėjos  biggrin.gif


Aš irgi Kingą myliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 13, 21:39)
O as siandien visinski uzsiregistravau,bet jauciu neisiu,labai man ten nepatiko.  doh.gif


Kodėl? Aš, ten lankydavausi, man visai nieko.
tik, nepatiko nustatymas, populiarias knygas, per 10 dienų perskaityti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 13, 21:46)
Meninės vertės joje, manyčiau, nulis blush2.gif Kaip sėmkės ar čipsai tongue.gif Aišku, retkarčiais norisi ir tokių tongue.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 13, 20:39)
O as siandien visinski uzsiregistravau,bet jauciu neisiu,labai man ten nepatiko.  doh.gif




O kodėl nepatiko?
Aš kaip tik ten ir teinu... O kur dar tu eini, jei ne į višinskį?
Aš tai ten galėčiau vaikščioti ir vaikščioti...
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 13, 21:41)
Pabaigiau skaityti Clare Morrall "Kitų kalba". Man ši knyga patiko. Tai psichologinis romanas apie "kitokius" žmones, turinčius lengvą autizmo formą - Aspergerio sindromą, apie jų santykį su aplinka. Skaitant šią knygą ji man  sukėlė šiokių tokių asociacijų su picoultiška kūryba. Tačiau Morrall knyga ramesnė,  mažiau emocionali. Labai nepatiko vienas iš pagrindinių personažų, pagr. herojės sutuoktinis unsure.gif Knyga gera, o ar ją kam nors galėčiau rekomenduoti, net nenumanau. Spėju, kad SS, kuri ir perka iš manęs šią knygą, ji turėtų patikti.

O žinok gal net man patiktų ši knyga, nes vienu metu labai domėjausi Aspergerio sindromu bigsmile.gif Iš tos serijos dar turėtum paskaityti "Tas keistas nutikimas šuniui naktį" jeigu dar neskaitei. Tikrai patiks drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 20:59)
O žinok gal net man patiktų ši knyga, nes vienu metu labai domėjausi Aspergerio sindromu  bigsmile.gif  Iš tos serijos dar turėtum paskaityti "Tas keistas nutikimas šuniui naktį" jeigu dar neskaitei. Tikrai patiks  drinks_cheers.gif


Nea, neskaičiau. Pasižymėsiu 4u.gif
Tau gal ir patiktų ši knyga g.gif Juk ir Picoult patinka. Na gal čia tik aš panašumų į Picoult kūrybą įžvelgiu, bet kažkaip panašiai kapstomasi po žmonių santykius, emocijas ir pan.
Beje visgi kur kas didesniu ligoniu šioje knygoje man pasirodė ne Aspergerio sindromu sergantys, o artimas žmogus iš jų aplinkos. Tas kuris man labai nepatiko cool.gif
Ši knyga skaitosi labai lengvai. Man po visų įtampos pilnų ("Bado žaidynės" ir "Prarastos nekaltybės kelias") ji buvo kaip tik, nebuvo emocijų perkrovos. Kaip tik ir norėjosi kažkokios ramesnės.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 21:59)
"Tas keistas nutikimas šuniui naktį"

Šita tikrai Mint Vinetu yra,dar kilnojau ją,niekaip neprisimindama,kur aš apie ją girdėjau biggrin.gif
Atsakyti
uhh kokie fejerverkai thumbup.gif
Aš Kingo tik Kerę skaičiau unsure.gif bet savotiškai patiko....noriu dar jo ką nors paskaityt
Atsakyti