Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 09 13, 20:37)

bet tos knygos jau toks smulkus šriftas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 20:03)
Aguonyte, sakei neparduosi TRYLIKTOS PASAKOS, kodel persigalvojai?  4u.gif

Jei atvirai , trūksta pinigėlių mokslo knygoms.. tenka atsisakyti kažko.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonytė @ 2010 09 13, 20:44)
Jei atvirai , trūksta pinigėlių mokslo knygoms.. tenka atsisakyti kažko..  verysad.gif


console.gif

Nieko, knyga surado gerus naujus namus, kur bus labai mylima ir saugoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 09 13, 21:46)
console.gif

Nieko, knyga surado gerus naujus namus, kur bus labai mylima ir saugoma  smile.gif

aciuks.gif šaunu happy.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif senai buvau... bet gal dar atsimenat... dabar skaitau Buivydaitės "Telefoninį romaną" tongue.gif važiuojant autobusu labai smagiai skaitėsi.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 11, 07:34)
Sveika  4u.gif  prasom jungtis  thumbup.gif
Gimdymo namai paliko gera ispudi? As neapsisprendziu pirkt ar ne man ja  ax.gif
Papildyta:



Na,man tikrai patiko, mano mama taip pat pradejo ja skaitineti,tai irgi sukus apsukus ,uzsikabino matyt biggrin.gif Dabar skaitau Ž. Arlauskaites Kas liks tada,kai nebeliks nieko.Knyga apie autores keliones,nuotykius,patirtį, man patinka tokios "kelionines" knygos smile.gif Nors galutines isvados dar negaliu daryt,net neipusejau..

Aciu uz priemima i skaitytoju buri 4u.gif Skaitau tikrai nemazai,tik ispudziais pasidalinti neprisiruosiu,o jūs cia tokios plepios,net paskaityt vos suspeju ka prikalbejusios bigsmile.gif
Atsakyti
ewe1ina, kaip tau patiko "Mergina su drakono tattoo"? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 13, 19:30)
kol dar neturiu, bet pabandysiu gauti


Laba,

Aš vėl diskusijos nuo pradžių neskaičiau, bet kaip man reikėjo šaltinio užsieninio ir galvojau, kad nespėsiu susirasti iš ebsco, sėkmingai susiradau iš

http://scholar.google.lt/

irgi pilni moksliniai straipsniai, irgi su autoriais ir iš mokslinių žurnalų.
Tik kažkodėl ne visiems dėstytojams tinka.

Atsakyti
QUOTE(terakota_bum @ 2010 09 13, 19:26)
Laba,

Aš vėl diskusijos nuo pradžių neskaičiau, bet kaip man reikėjo šaltinio užsieninio ir galvojau, kad nespėsiu susirasti iš ebsco, sėkmingai susiradau iš

http://scholar.google.lt/

irgi pilni moksliniai straipsniai, irgi su autoriais ir iš mokslinių žurnalų.
Tik kažkodėl ne visiems dėstytojams tinka.


Labai dėkui 4u.gif
Atsakyti

Na, buvau bibliotekoje ir neradau "Kleopatros memuarų". Tiksliau buvo, bet tik 10 dienų. Tokių niekada neimu, nes nemėgstu skaityti knygų "ant termino". Tikiuosi pasiimsiu kitą kartą.

Širdgėlai nuraminti pasiėmiau

Arundhati Roy „Mažmožių dievas“ (dėka visoms skaičiusioms ir gyrusioms).
Lisa See „Baltoji gėlelė“ (dėka SM įtakos).
Salman Rushdie „Paskutinis Mauro atodūsis“ (Perskaičiau vieną sakinį ir... patiko).
Anne Tyler „Antrasis kvėpavimas“ (Negaliu praeiti pro tą aukso fondo seriją....).

Bet vis dar tebeskaitau Kingo „Juodą namą“ ir į pabaigą baigiu įsitraukti. Na keista knyga, net nežinau ką ir besakyti. Gerai, kad nieko ir nereikia sakyti, nes berods, čia mes tik dvi Kingo gerbėjos biggrin.gif
Atsakyti
Pradėjau Bado žaidynes. Įdomiai skaitosi. Bijau imti dabar vėl, nes baisu, kad visą naktį vėl skaitysiu... biggrin.gif
Bet visgi jos labai lengvos, lengvai skaitosi... tokios lengvam pasiskaitinėjimui, be didesnės meninės vertės...
Atsakyti
QUOTE(terakota_bum @ 2010 09 13, 21:35)
Na, buvau bibliotekoje ir neradau "Kleopatros memuarų". Tiksliau buvo, bet tik 10 dienų. Tokių niekada neimu, nes nemėgstu skaityti knygų "ant termino". Tikiuosi pasiimsiu kitą kartą.

O as siandien visinski uzsiregistravau,bet jauciu neisiu,labai man ten nepatiko. doh.gif
Atsakyti