Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 13, 19:07)
dėkui, bet straipsnis netinka, nes nėra autoriaus  verysad.gif negaliu naudoti literatūros ar straipsnių be autorių.

Tada eik į duomeny bazes, visokias ebsco ir pan. angliškai gi skaitai gerai, ten bus ir mokslinių straipsnių, su visais autoriais ax.gif

QUOTE(Jovituteee @ 2010 09 13, 19:07)
radau skelbiu.lt smile.gif

višta aš doh.gif Ingėnai griebk knygą, kol dar yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 13, 19:12)
Nu tikrai nervina apačioje ta reklama vis išlendanti  doh.gif  doh.gif

mane irgi, užkniso jau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 17:12)
Tada eik į duomeny bazes, visokias ebsco ir pan. angliškai gi skaitai gerai, ten bus ir mokslinių straipsnių, su visais autoriais  ax.gif

labai dėkui 4u.gif man kaip tik ir reikia kad būtinai būtų bent vienas šaltinis būtų užsienio kalba.
Atsakyti
Kas kurs kitą temą tikiuosi ir manęs nepamirš į pirmą psl įrašyt. Aišku nebūtina, tą gimtadienį čia viešint, bet neirašyta nesijaučiu šio klubo narė. 4u.gif Tad tikiuosi įrašysit rugsėjo 14.


O dabar aš jau baigiau skaityt "Tėvą Gorijo" . Pagaliau. thumbup.gif Įdomu kokia kita knyga manęs lauks. g.gif
Atsakyti
Kažką norėjau labai protingo pasakyt,bet vėl pamiršau doh.gif biggrin.gif
O ne tokio protingo-kad atrodo,studijuoju savo svajonių specialybę biggrin.gif Kaip gali būt ne svajonių,kai pagrindinis užsiėmimas yra skaityt laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 13, 20:05)
Kažką norėjau labai protingo pasakyt,bet vėl pamiršau  doh.gif biggrin.gif
O ne tokio protingo-kad atrodo,studijuoju savo svajonių specialybę biggrin.gif Kaip gali būt ne svajonių,kai pagrindinis užsiėmimas yra skaityt laugh.gif

va todėl ir pavyzdžiu tau verysad.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 13, 20:00)
labai dėkui  4u.gif  man kaip tik ir reikia kad būtinai būtų bent vienas šaltinis būtų užsienio kalba.

O tu turi ten visus priėjimus prie duomenų bazių? Kaip studentei tau turėjo duoti visus prisijungimo duomenis. Jeigu nerasi nieko, tai sakyk, aš galiu per save prisijungti ir paieškoti ax.gif
Atsakyti
Gavau savo siuntinuką iš to pardavėjo sena.lt

Atkeliavo "Bado žaidynės", "Atsiminimų saugotojo dukra" ir "Vilkų ratas" smile.gif

QUOTE(_Only_ @ 2010 09 13, 17:58)
Ingėnai, pranešu - jau pas mane  bigsmile.gif  wub.gif ačiūūū  wub.gif  4u.gif
user posted image


Tu ją pirkai? Gal paskui parduosi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 09 13, 20:26)
Gavau savo siuntinuką iš to pardavėjo sena.lt

Atkeliavo "Bado žaidynės", "Atsiminimų saugotojo dukra" ir "Vilkų ratas"  smile.gif
Tu ją pirkai? Gal paskui parduosi?  blush2.gif

aš iš to pardavėjo irgi laukiu knygų, bet nesitikiu greit gauti, gal jau ir pamiršo unsure.gif

pirkau, bet jei parduosiu, tai jau yra pirkėja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 18:20)
O tu turi ten visus priėjimus prie duomenų bazių? Kaip studentei tau turėjo duoti visus prisijungimo duomenis. Jeigu nerasi nieko, tai sakyk, aš galiu per save prisijungti ir paieškoti  ax.gif

kol dar neturiu, bet pabandysiu gauti
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 13, 20:28)
aš iš to pardavėjo irgi laukiu knygų, bet nesitikiu greit gauti, gal jau ir pamiršo  unsure.gif


only,o čia tas pardavejas lijana..kažkas? taigi jis vilnietis,aš su juo susitikau.ir viskas greitai buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 13, 20:30)
only,o čia tas pardavejas lijana..kažkas? taigi jis vilnietis,aš su juo susitikau.ir viskas greitai buvo  unsure.gif

nežinau, ten daug tų pardavėjų, tik pristato vis tas pats vaikinas, bet šį kartą man turėtų siųsti smile.gif man neskubu, atsiųs tai atsiųs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 13, 20:28)
pirkau, bet jei parduosiu, tai jau yra pirkėja  blush2.gif


Velnias doh.gif
Atsakyti