Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(adžani @ 2010 09 13, 17:25)
Jei vienodos saskaitos nei vienam nei kitam NENUSKAICIUOJA.  mirksiukas.gif

Gal tu ir teisi g.gif Tingiu dabar lysti į savo el. bankininkystę. Prie progos pažiūrėsiu.

QUOTE(Jovituteee @ 2010 09 13, 17:33)
As zinau kas uz 7 lt ja parduoda ax.gif  biggrin.gif

Aš jos noriu blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Nuėjau į biblioteką knygų grąžinti ir taip sunku buvo neimti naujų unsure.gif bet susivaldžiau, nes ryt iš universiteto bibliotekos pasiimsiu 9 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 13, 18:27)
**Man reikia rimtos literatūros, medžiagos apie tai. Čia man reikia psichologijos koliui univerersitete.

va čia yra straipnis šioks toks http://www.ve.lt/nau...-etiketas-4617/
Ir peržiūrėjau tą savo darbą, tai yra apie 3 lapus skirta neverbaliniam bendravimui, jeigu reikia, duok savo mailą atsiųsiu. O šiaip info tikrai nesunku rasti. Pasiimk bet kokį rimtesnį psichologijos vadovėlį Myers "Psichologija" pvz, tikrai yra skyriai apie bendravimą, arba "PSichologija studentui". ax.gif

QUOTE(Jovituteee @ 2010 09 13, 18:33)
As zinau kas uz 7 lt ja parduoda ax.gif  biggrin.gif

Tu rimtai, o kodėl anskčiau nieko nesakei, juk tiek laiko šios knygos ieškojau. O kur parduoda čia taip? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sphinx @ 2010 09 13, 16:46)
Jei mokslai trukdo laisvalaikiui, vadinasi, reikia mesti mokslus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vessta @ 2010 09 13, 17:32)
nezinau nuo ko, sutarties ar dar kokio bieso priklauso, bet man Sweedbanke uz gavima 1,20 nuskaiciuoja, o kartais nenuskaiciuoja, kiba pamirsta g.gif


Man nenuskaičiuoja, bet aš auksinė šeima, man atrodo dėl to, o kitiems nuskaičiuoja, man atrodo tada, kai pinigai iš kito banko ateina. Jei reikia tiksliau info, galiu mamos paklausti, dirba tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 09 13, 18:31)
Manau, filmas "Begantis zmogus" pastatytas remiantis Kingo to paties pavadinimo knygos motyvais, nes isleidimo ir premjeros metai sutampa. O knyga "Maratonas" kazkiek panasi siuzetu apie jusu aptarta "Bado zaidima". Berniukai renkasi i visuotini maratona non stop, be poilsio, visus atsiliekancius, krentancius tuoj pat nusauna is paskos vaziuojantys kareiviai. Laimi tik vienas.

Kaip sveikuoliskai, ekologiskai.
Gali ir "Mizere" bandyt arba "Dzeraldo zaidima".

va va, aš šitą turėjau omeny, knygą "Maratonas" drinks_cheers.gif
Žodžiu galiu kone viską bandyt iš jo knygų biggrin.gif Šiaip man tik reikia gero spyrio ir perskaitysiu jį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeinaa @ 2010 09 13, 17:46)
o mane šiandien bankas nudžiugino. Visai netikėtai ir nelauktai sąskaitoje pinigų atsirado  biggrin.gif


ne bankas nudžiugino, o tai, kad pervedė tau juos biggrin.gif
Papildyta:
Šiandien gi planavau į miestą, bet kaip visada mano planai keičiasi doh.gif doh.gif visi norinty atkrito, likom dviese su drauge, tai jau sakėm dviese neisim, be ryši schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 18:51)

Tu rimtai, o kodėl anskčiau nieko nesakei, juk tiek laiko šios knygos ieškojau. O kur parduoda čia taip?  bigsmile.gif


Perskaiciau tavo posta, kad tu ja labai sunkiai radai, tai man pasidare idomu ar tikrai ji tokia sunkiai gaunama. Pasiziurinejau ir radau vilniuj, ir tikrai turi, klausiau pardavejo smile.gif Jei buciau anksciau radus tai zinoma buciau pasakius, nes man jos nereikia, bent jau kolkas biggrin.gif
Atsakyti
Aguonyte, sakei neparduosi TRYLIKTOS PASAKOS, kodel persigalvojai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovituteee @ 2010 09 13, 18:58)
Perskaiciau tavo posta, kad tu ja labai sunkiai radai, tai man pasidare idomu ar tikrai ji tokia sunkiai gaunama. Pasiziurinejau ir radau vilniuj, ir tikrai turi, klausiau pardavejo smile.gif Jei buciau anksciau radus tai zinoma buciau pasakius, nes man jos nereikia, bent jau kolkas biggrin.gif

bet tai ri aš visur žiūrėdavau, kodėl neradau doh.gif o tu čia per kokius skelbimus? sena.lt ar kitur radai?
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 16:51)
va čia yra straipnis šioks toks http://www.ve.lt/nau...-etiketas-4617/
Ir peržiūrėjau tą savo darbą, tai yra apie 3 lapus skirta neverbaliniam bendravimui, jeigu reikia, duok savo mailą atsiųsiu. O šiaip info tikrai nesunku rasti. Pasiimk bet kokį rimtesnį psichologijos vadovėlį Myers "Psichologija" pvz, tikrai yra skyriai apie bendravimą, arba "PSichologija studentui".  ax.gif

dėkui, bet straipsnis netinka, nes nėra autoriaus verysad.gif negaliu naudoti literatūros ar straipsnių be autorių.
Atsakyti
radau skelbiu.lt smile.gif
Atsakyti
Nu tikrai nervina apačioje ta reklama vis išlendanti doh.gif doh.gif
Atsakyti