Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(laTulipe @ 2010 09 13, 17:08)
aš irgi atsiliepimus skaitau. juk dėl to šią temą ir susiradau  bigsmile.gif


Aš taip pat atsiliepimus skaitau drinks_cheers.gif Aišku, atsiliepimas apie vieną knygą sudomina mažiau, apie kitą - daugiau. Galbūt vieną kitą tik akimis permetu, neperskaitau atidžiai blush2.gif (jei jaučiu, kad ta knyga manęs nedomina).
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 13, 18:08)
čia tikriausiai ,,bėgantis žmogus''. yra filmas su Švarcnegeriu. nors nei mačiau, nei skaičiau  blush2.gif

O šitas filmas pastatyas pagal Kingo knygą? g.gif Čia linamog, gal tiksliau žinos biggrin.gif

QUOTE(linamog @ 2010 09 13, 18:09)
Dorifore, sianakt tave sapnavau. Su kazkokiu berniuku buvai... rolleyes.gif
Kas liecia Kinga, bandyk "Svytejimas", "Gyvuleliu kapines" arba "Langoljerai".

O čia tai geras, čia tai baeris blink.gif blink.gif blink.gif Iš tikro šiąnakt ir buvau su savo berniuku biggrin.gif bet grįžus ryte vėl ėjau miegoti, nes labai anksti kėlėmės ir sapnavau kažkokį vaikiną, tokį jau gražų, tokį nuostabų, kad pagalvojau, jog radau savo vyrą wub.gif Bet sapne aš susižeidžiau ranką ir jis turėjo ją pagydyti, tai pasisiiojo ant jos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pamenu, kad jis lyg buvo mano mokytojas, ir taip susipažinom mes, kad vietoj 9 parašė 10 ax.gif Nu toks labai keistas sapnas, bet man patiko lotuliukas.gif

QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 18:11)
Bet kaip suprantu jei is to pacio banko i ta pati - nenuskaiciuoja  g.gif

Taip, jeigu bankai tie patys, nieko nenuskaičiuoja ax.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2010 09 13, 18:09)
Kas liecia Kinga, bandyk "Svytejimas", "Gyvuleliu kapines" arba "Langoljerai".

Žinok Švytėjimo tikrai neimsiu, nes mačiau filmą ir nepaskayčiau, kad labai patiko. Longoljerus irgi esu mačiusi filmą, tai knygos nesinori. Reiks tada gyvūlėlius pasiimti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 17:11)
Bet kaip suprantu jei is to pacio banko i ta pati - nenuskaiciuoja  g.gif


Jei abi (ir mokėtojo, ir gavėjo) sąskaitos Swedbanke, gavėjui komisinių tikrai nenuskaičiuoja. O mokėtojui už pavedimą nuskaičiuoja.
Kituose bankuose neturiu sąskaitų, tai nežinau. Juk keičiasi bankų įkainiai laiks nuo laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 13, 18:20)
Jei abi (ir mokėtojo, ir gavėjo) sąskaitos Swedbanke,  gavėjui komisinių tikrai nenuskaičiuoja. O mokėtojui už pavedimą nuskaičiuoja.
Kituose bankuose neturiu sąskaitų, tai nežinau. Juk keičiasi bankų įkainiai laiks nuo laiko mirksiukas.gif

Jei vienodos saskaitos nei vienam nei kitam NENUSKAICIUOJA. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sphinx @ 2010 09 13, 14:27)
Aha, aš irgi užsisakiau iš bibliotekos, tai gavau kišeninio formato 4 knygas doh.gif Nepatogu skaityt, baisu, kad suluš schmoll.gif Kaip tik vakar kalbėjau su MB, kam tokio formato išvis leist - juk nepraktiška. Būtų bent plonos...

Na Lietuvoje tai kol kas nauja, bet manau greitai greitai tokios knygos užkariaus rinką. O man kišeninis formatas labai patinka. Mano visos anglų kalba turimos yra tokios. Vietos užima daug daug mažiau, nesveria šitiek ir tikrai nesuplyšta jas skaitant, o ir skaityti jas visai patogu.

QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 15:34)
swed banke uz gavima nuskaiciuoja? JIE DURNI KAS JIEM YRA  doh.gif siaubas kazkoks  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif adzani, tau nuskaiciavo, kai as siunciau is swed i swed?

čia visi bankai ima komisinį mokesti už pinigų pervedimą/gavimą į/iš kitų bankų. Tai normalu ir taip jau yra seniai.

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 15:49)

*Gaila, kad nesidomi. Man yra tekę pabūti Serbijoje, Europos čempionate, neįsivaizduoji kokių akimirkų patyriau, kokie prisiminimai  bigsmile.gif  Širdis net atsigauna pagalvojus  wub.gif

**O ko tau tiksliau reikia apie tą neverbaliką? Tu nori rimtų psichologinių knygų? Ar kaip būna šiaip popsiniai, žurnalų tipo. Nes esu kažkada rašius referatą apie neverbalinę kalbą, bet labiau naudojamą versle.  ax.gif

*Nu man baisiai nepatinka prakaituoti, šlapi vyrai biggrin.gif Fuiii dėl to ir nepatinka jokios sporto šakos kur jie prakaitais apsilieja. Bet vat už tat dievinu bobslėjų ir skeletoną biggrin.gif

**Man reikia rimtos literatūros, medžiagos apie tai. Čia man reikia psichologijos koliui univerersitete.
Atsakyti
Parėjo mano knygos :
Yvonne C.Kuhn "Tikrasis Rafertis"
Nicholas Evans "Vilkų ratas"
Hedwig Courths-Mahler "Man nevalia tavęs mylėti"
Mary Higgins Clark "Mano mergaitė Sandi"
ir
Jill Murphy "Netikusi ragana vėl įkliūva"
Cornelia Funke "Užburta klasė"
"Mažieji Laimiuko juokai" :

-Pūkuotuk,kas yra jūros liga?
-Tai liga,kai žmogus per daug plaukioja jūroje ir kai jį sukandžioja žuvys!

P.S. "Šoklys" ir "Bėgantis žmogus" visiškai skirtingos operos biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skiautelė: 13 rugsėjo 2010 - 17:31
Dorifore, jei ne paslaptis, kiek uz "Maga" mokejai? ax.gif
Atsakyti
gal kas nematėt bigsmile.gif Pasaulis pagal Garpą bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Skiautelė @ 2010 09 13, 18:28)
-Pūkuotuk,kas yra jūros liga?
-Tai liga,kai žmogus per daug plaukioja jūroje ir kai jį sukandžioja žuvys!

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovituteee @ 2010 09 13, 18:28)
Dorifore, jei ne paslaptis, kiek uz "Maga" mokejai? ax.gif

linamog mokėjo blush2.gif su siuntimu iš france 30lt ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 18:18)
O šitas filmas pastatyas pagal Kingo knygą?  g.gif  Čia linamog, gal tiksliau žinos  biggrin.gif

Manau, filmas "Begantis zmogus" pastatytas remiantis Kingo to paties pavadinimo knygos motyvais, nes isleidimo ir premjeros metai sutampa. O knyga "Maratonas" kazkiek panasi siuzetu apie jusu aptarta "Bado zaidima". Berniukai renkasi i visuotini maratona non stop, be poilsio, visus atsiliekancius, krentancius tuoj pat nusauna is paskos vaziuojantys kareiviai. Laimi tik vienas.
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 18:18)
Bet sapne aš susižeidžiau ranką ir jis turėjo ją pagydyti, tai pasisiiojo ant jos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
Žinok Švytėjimo tikrai neimsiu, nes mačiau filmą ir nepaskayčiau, kad labai patiko. Longoljerus irgi esu mačiusi filmą, tai knygos nesinori. Reiks tada gyvūlėlius pasiimti  ax.gif

Kaip sveikuoliskai, ekologiskai.
Gali ir "Mizere" bandyt arba "Dzeraldo zaidima".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 13 rugsėjo 2010 - 17:36
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 13, 18:30)
gal kas nematėt  bigsmile.gif Pasaulis pagal Garpą  bigsmile.gif


Taip, maciau ir uzsisakiau smile.gif ir dar kelias knygutes prigriebiau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 13, 18:31)
linamog mokėjo  blush2.gif  su siuntimu iš france 30lt  ax.gif  thumbup.gif


As zinau kas uz 7 lt ja parduoda ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovituteee: 13 rugsėjo 2010 - 17:34
QUOTE(Skiautelė @ 2010 09 13, 17:28)
Parėjo mano knygos :
Yvonne C.Kuhn "Tikrasis Rafertis"
Nicholas Evans "Vilkų ratas"
Hedwig Courths-Mahler "Man nevalia tavęs mylėti"
Mary Higgins Clark "Mano mergaitė Sandi"                      ir

idomu butu atsiliepimu apie sita isgirst g.gif labai daznai bibliotekoj matydavau.
Atsakyti