Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 16:14)
Skaiciau apie durnyna (PAMISELIO ISTORIJA), tik ka baigiau, pasiemiau AKLUMA- jopsikmat vel nelaimingi zmones  doh.gif

as ir AKLUMA pradejau, jau laukiu vakaro, kad test galeciau, nugi idomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 17:27)
Taip ir padarysiu  doh.gif  bet koks snd nesusipratimas gavosi su tais KALIFO RUMAIS  doh.gif  turejau pervest as tai pardavejai 24 lt su siuntimu, kai puse proto nera - pervedziau tik 14, paskui aisku pati pastebejau klaida ir dar nusiunciau 10 lt atskirai. O ji man parase- labai blogai, nes nuo kiekvieno pavedimo nuskaiciuoja po 1,40  doh.gif  jezau, as tokiu ikainiu net nezinojau ir tikrai ne specialiai.. sakau atsiprasau, tikrai nezinojau, siuskit neregistruotu vietoj registruoto, kad atsipirktu mokesciai..sako jau issiunciau.. dar karta atsiprasiau, bet jauciuosi kaip vogiau ta knyga  verysad.gif as swed banke esu auksinis klientas, as isvis jokiu mokesciu nemoku, bet kad uz gavima nuskaiciuotu 1,40 seb banke, tai turbut pakeisciau banka.. uz gavima  doh.gif  doh.gif  doh.gif zmogus net gaut pinigu uz dyka negali  unsure.gif

Taip taip seb banke taip yra doh.gif Pati turiu sebe saskaita. doh.gif O kaip tapt tuo auksiniu klientu? blush2.gif Milijonus laikyt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 16:27)
, as isvis jokiu mokesciu nemoku, bet kad uz gavima nuskaiciuotu 1,40 seb banke, tai turbut pakeisciau banka.. uz gavima  doh.gif  doh.gif  doh.gif zmogus net gaut pinigu uz dyka negali  unsure.gif


nezinau nuo ko, sutarties ar dar kokio bieso priklauso, bet man Sweedbanke uz gavima 1,20 nuskaiciuoja, o kartais nenuskaiciuoja, kiba pamirsta g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 13, 14:13)
Ko tylit visos? Ka veikiat? biggrin.gif

Ėjau į biblę,pasiėmiau knygų,bet palikau pas draugę,kad po miestą tampytis nereikėtų.Tai toks keistas jausmas...turiu,bet neturiu...
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 09 13, 16:28)
as ir AKLUMA pradejau, jau laukiu vakaro, kad test galeciau, nugi idomu g.gif


Man jau irgi idomu thumbup.gif

QUOTE(adžani @ 2010 09 13, 16:30)
Taip taip seb banke taip yra doh.gif Pati turiu sebe saskaita.  doh.gif O kaip tapt tuo auksiniu klientu?  blush2.gif Milijonus laikyt?  biggrin.gif


Ne, milijonu nereikia laikyt, reikia algos arba kazkokiu pajamu gaut 3000 blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 09 13, 15:18)
Labuk4u.gif
Fe, kaip nemyliu kišeninio formato  beee.gif


drinks_cheers.gif

kažkada popietinėj radijo laidoj buvo užduotis sugalvoti kuo durnesnį mokestį,už tai-prizas(dešra,kompaktas,ar kažkas...)Toks žmogelis pasiūlė mokestį kad mokam mokesčius.Reikėtų jam Nobelį duot už toliaregiškumą mirksiukas.gif

Išvažiavau į miestą be pinigų.Prie bankomato buvo ilga eilė,lijo.Tai nuėjau į banką.Už 100lt nuėmimą paėmė 3Lt verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skiautelė: 13 rugsėjo 2010 - 16:42
QUOTE(Vessta @ 2010 09 13, 16:32)
nezinau nuo ko, sutarties ar dar kokio bieso priklauso, bet man Sweedbanke uz gavima 1,20 nuskaiciuoja, o kartais nenuskaiciuoja, kiba pamirsta g.gif


swed banke uz gavima nuskaiciuoja? JIE DURNI KAS JIEM YRA doh.gif siaubas kazkoks gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif adzani, tau nuskaiciavo, kai as siunciau is swed i swed?
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 17:34)
swed banke uz gavima nuskaiciuoja? JIE DURNI KAS JIEM YRA  doh.gif siaubas kazkoks  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif adzani, tau nuskaiciavo, kai as siunciau is swed i swed?

Kad zinok nepastebejau,nes kai tu pavedimu ne vienas. doh.gif Bet kiek zinau,kad nenuskaiciuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 17:34)
swed banke uz gavima nuskaiciuoja? JIE DURNI KAS JIEM YRA  doh.gif siaubas kazkoks  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif adzani, tau nuskaiciavo, kai as siunciau is swed i swed?

Ne durni, tik godūs. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 13, 17:22)
Aij,mokyklos mest nereikia,ir reklamos iššoka dry.gif biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

kaip susinervinau. pamačiau, kad bibliotekoj laisva knyga yra, kurios labai noriu.. nu ką užsirezervavau. žiūriu: jei 13 dieną nepasiimsit, tai 14 ji bus padėta atgal į fondą blink.gif kokia durna doh.gif datos nepakeičiau doh.gif o šiandien iki jos nenukaksiu tikrai. bandysiu ryt po pamokų (nes ryte dar nedirbs doh.gif ) nueit.. gal rasiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laTulipe: 13 rugsėjo 2010 - 16:42
QUOTE(katilina @ 2010 09 13, 16:36)
Ne durni, tik godūs.  smile.gif


Tai as isivaizduoju kiek as sutaupau pinigu uz mokesciu nemokejima, perkant ir parduodant knygas, tikrai per menesi - vienai gerai knygai blink.gif
Atsakyti
o mane šiandien bankas nudžiugino. Visai netikėtai ir nelauktai sąskaitoje pinigų atsirado biggrin.gif
Atsakyti