Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(adžani @ 2010 09 13, 16:15)
Gavau knygas,o jos kiseninio leidimo  doh.gif Gerai,kad keiciaus ne pirkau. doh.gif Bet gal kaip nors sueis.  blush2.gif


Aha, aš irgi užsisakiau iš bibliotekos, tai gavau kišeninio formato 4 knygas doh.gif Nepatogu skaityt, baisu, kad suluš schmoll.gif Kaip tik vakar kalbėjau su MB, kam tokio formato išvis leist - juk nepraktiška. Būtų bent plonos...
Atsakyti
laba.
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 12, 18:13)
Tai nieko dėl tos knygos. Jei užmatytum kada nors  ir nupirktum, būčiau dėkinga. O jei nebus, ta nebus mirksiukas.gif

ok 4u.gif

QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 21:05)
Kas lauke pas mane daros ohmy.gif  bigsmile.gif
Net fejerverkai kažkus sproginėja,bet nematau kur biggrin.gif

pas mane vakar irgi fejeverkai sproginėjo, klykavo ir pan lotuliukas.gif

QUOTE(casolin @ 2010 09 12, 22:49)
Šiuo metu skaitau Remarko Trys draugai, labai patinka thumbup.gif 

įdomi šita thumbup.gif

gavau šiandien iš draugės daug filmų wub.gif tik vat kada žiūrėsiu ir nežinau doh.gif tie mokslai visą laisvą laiką atima.
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 13, 16:43)
gavau šiandien iš draugės daug filmų  wub.gif tik vat kada žiūrėsiu ir nežinau  doh.gif tie mokslai visą laisvą laiką atima.


Jei mokslai trukdo laisvalaikiui, vadinasi, reikia mesti mokslus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sphinx @ 2010 09 13, 16:27)
Aha, aš irgi užsisakiau iš bibliotekos, tai gavau kišeninio formato 4 knygas doh.gif Nepatogu skaityt, baisu, kad suluš schmoll.gif Kaip tik vakar kalbėjau su MB, kam tokio formato išvis leist - juk nepraktiška. Būtų bent plonos...

O man kišeninis formatas visai patinka. Daug turiu tokio dydžio knygų anglų kalba, net ir gana neplonų- Kingo, Grishamo, detektyvų. Ir vietos mažiau užima, ir lengvesnės, ir pigesnės. Nors, ašku, didelės knygos atrodo gražiau, o bibliotekoj tokios greičiau susidėvi, ypač jei dažnai imamos.
Atsakyti
QUOTE(sphinx @ 2010 09 13, 16:46)
Jei mokslai trukdo laisvalaikiui, vadinasi, reikia mesti mokslus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif įdomu, ką tėvai ir draugai sakytų lotuliukas.gif lotuliukas.gif ko jau ko, bet šito iš manęs jie nesitikėtų jokiais būdais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sphinx @ 2010 09 13, 16:46)
Jei mokslai trukdo laisvalaikiui, vadinasi, reikia mesti mokslus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Skaiciau apie durnyna (PAMISELIO ISTORIJA), tik ka baigiau, pasiemiau AKLUMA- jopsikmat vel nelaimingi zmones doh.gif Ir atrodo nieko gero ant sio svieto nera schmoll.gif nu vistiek as jos nemesiu - iveiksiu, o po to imsiu kokia grazia knyga, bet tai kur ja rast g.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 13, 16:53)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif įdomu, ką tėvai ir draugai sakytų  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ko jau ko, bet šito iš manęs jie nesitikėtų jokiais būdais  lotuliukas.gif


Juokauju. Mesti negalima, reikia pabaigt. Pati visada džiaugiausi, kad tvarkingai vidurinę pabaigiau, kad ir kaip nenorėjau. Nes bent be vidurinio išsilavinimo - niekur. ax.gif
Atsakyti
o jums būnant šiandien SM neiššoka įvairios reklamos? doh.gif per nepilną valandą gal jau šešis kartus iššoko doh.gif nervas jau pradėjo imt.
Papildyta:
QUOTE(sphinx @ 2010 09 13, 17:15)
Juokauju. Mesti negalima, reikia pabaigt. Pati visada džiaugiausi, kad tvarkingai vidurinę pabaigiau, kad ir kaip nenorėjau. Nes bent be vidurinio išsilavinimo - niekur. ax.gif

kaip tai niekur? juk galima sėkmingai skinti apelsinus Ispanijoje lotuliukas.gif
juokauju ir aš lotuliukas.gif net minčių nėra, kad galėčiau mest lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2010 09 13, 16:02)
Iš anksto dėkoju Reevai už paskolintas knygutes smile.gif ax.gif  ax.gif  ax.gif  4u.gif  4u.gif



wub.gif mirksiukas.gif Man gerai,kad tau gerai biggrin.gif

Laba dieną,po paskaitų jau wacko.gif
reikia dar semanrui pasiruošti unsure.gif
Papildyta:
Aij,mokyklos mest nereikia,ir reklamos iššoka dry.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 16:14)
Skaiciau apie durnyna (PAMISELIO ISTORIJA), tik ka baigiau, pasiemiau AKLUMA- jopsikmat vel nelaimingi zmones  doh.gif Ir atrodo nieko gero ant sio svieto nera  schmoll.gif  nu vistiek as jos nemesiu - iveiksiu, o po to imsiu kokia grazia knyga, bet tai kur ja rast  g.gif


"Kalifo rūmai" po tokių knygų bus pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 13, 16:22)
"Kalifo rūmai"  po tokių knygų bus pats tas mirksiukas.gif


Taip ir padarysiu doh.gif bet koks snd nesusipratimas gavosi su tais KALIFO RUMAIS doh.gif turejau pervest as tai pardavejai 24 lt su siuntimu, kai puse proto nera - pervedziau tik 14, paskui aisku pati pastebejau klaida ir dar nusiunciau 10 lt atskirai. O ji man parase- labai blogai, nes nuo kiekvieno pavedimo nuskaiciuoja po 1,40 doh.gif jezau, as tokiu ikainiu net nezinojau ir tikrai ne specialiai.. sakau atsiprasau, tikrai nezinojau, siuskit neregistruotu vietoj registruoto, kad atsipirktu mokesciai..sako jau issiunciau.. dar karta atsiprasiau, bet jauciuosi kaip vogiau ta knyga verysad.gif as swed banke esu auksinis klientas, as isvis jokiu mokesciu nemoku, bet kad uz gavima nuskaiciuotu 1,40 seb banke, tai turbut pakeisciau banka.. uz gavima doh.gif doh.gif doh.gif zmogus net gaut pinigu uz dyka negali unsure.gif
Atsakyti