Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 09:16)
Labas rytas  smile.gif  gerkle skauda  verysad.gif oras blogas  verysad.gif


Kaip tai oras blogas?? Vilniuje saulė, šilta, su maikute galima eiti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 13, 09:08)
Na man net nesuprantama ko čia visi taip džiaugiasi ir su kokiom pergalėm sveikina. Būsiu baisiai nepopuliari, nes aš krepšiniu visiškai nesidomiu ir dėl nieko nesergu  ax.gif
[color=blue]


Aš savęs didele gerbėja irgi nelaikau, bet čia juk neeilinės rungtynės kokios biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 13:54)
Beje, esu baisiai laiminga šiandien, nes pagaliau atkeliavo mano J. Fowles "Magas"  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap_1.gif  Labai ačiū linamog, nes tik jos dėka gavau ją  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  friends.gif oro_buckis.gif  Aš turiu Magą, aš turiu Magą  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif

Džiaugiuosi, kad gavai labai norimą knygą. thumbup.gif Tik pagalvojau, kad bus truputį juokinga, jei ji tau ims ir nepatiks (nes "Magas' - tikrai ne kiekvieno skoniui tinkanti knyga). smile.gif

Noriu paklausti tų, kas esate "Su knyga"- kad matytum kito turimas knygas, reikia kviestis į draugus (nes kitų perskaitytas ir norimas perskaityti ir taip rodo)?
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 13, 09:57)

o čia metu atsakymą į klausymą:
Matote, šiais visuotinės kompiuterizacijos laikais,



Labas,

Eikite sau, negaliu žiūrėti, kas nors paredaguokite, baisu žiūrėti į mano lietuvių kalbą.. blush2.gif

Vis dar skaitau S. Kingą, pradeda patikti smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif


QUOTE(katilina @ 2010 09 13, 11:04)
Noriu paklausti tų, kas esate "Su knyga"- kad matytum kito turimas knygas, reikia kviestis į draugus (nes kitų perskaitytas ir norimas perskaityti ir taip rodo)?


Man rodosi, kad viso suknyga nario turimų knygų sąrašiuko nematysi net ir pakvietusi į draugus (bent aš nerandu, kur tokį dalyką pasižiūrėti) g.gif Jei nori pasižiūrėti, koks narys turi konkrečią tave dominančią knygą, tai, paspaudusi žymoje prie knygos "turi" ir pamatysi visą turinčių šią knygą narių sąrašiuką mirksiukas.gif
Pakvietus į draugus matomi kiti geri dalykai - kokias knygas tavo draugas yra skaitęs, kurios patiko/nepatiko (galima sudėlioti savo skaitytas knygas į kiekvieno pagal pageidavimus pasirenkamas lentynėles). Taip pat - kokias knygas draugas nori perskaityti.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 13, 09:53)
Aš savęs didele gerbėja irgi nelaikau, bet čia juk neeilinės rungtynės kokios  biggrin.gif  tongue.gif

aš man neįdomus visokie čempionatai, tai apie paprastas rungtynes net nekalbu. biggrin.gif
Atsakyti
Ko tylit visos? Ka veikiat? biggrin.gif
Atsakyti
aš tai kątik iš paskaitų. Imsiu filmą, po to knygą (vis dar Sofijos pasaulį)
Vakare eisiu į krepšininkų sutikimą. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeinaa @ 2010 09 13, 15:20)
aš tai kątik iš paskaitų. Imsiu filmą, po to knygą (vis dar Sofijos pasaulį)
Vakare eisiu į krepšininkų sutikimą.  bigsmile.gif


Aš ir eisiu drinks_cheers.gif planuoju bent lotuliukas.gif
Aš tai darbe mokausi, jau taip atsibodo, greičiau tas trečiadienis doh.gif doh.gif arba išlaikau, ar ne, bent bent kurį laiką ramu bus biggrin.gif
Atsakyti
Na labas dar kartą smile.gif

Visą dieną mąstau apie knygą „Virpėjimas“. Na laaaabai patiko... kažkokia jauki istorija.
Dabar eisiu į kiemą skaityti „Bado žaidynių“. Tikiuos patiks irgi smile.gif
Iš anksto dėkoju Reevai už paskolintas knygutes smile.gif ax.gif ax.gif ax.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gavau knygas,o jos kiseninio leidimo doh.gif Gerai,kad keiciaus ne pirkau. doh.gif Bet gal kaip nors sueis. blush2.gif
Meskute,knyga issiunciau. 4u.gif
Atsakyti
Labuka 4u.gif

QUOTE(adžani @ 2010 09 13, 16:15)
Gavau knygas,o jos kiseninio leidimo  doh.gif Gerai,kad keiciaus ne pirkau. doh.gif Bet gal kaip nors sueis.  blush2.gif
Meskute,knyga issiunciau. 4u.gif


Fe, kaip nemyliu kišeninio formato beee.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 13, 10:53)
Kaip tai oras blogas?? Vilniuje saulė, šilta, su maikute galima eiti  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
Aš savęs didele gerbėja irgi nelaikau, bet čia juk neeilinės rungtynės kokios  biggrin.gif  tongue.gif


Gaila, kad as ne Vilniuj g.gif

QUOTE(adžani @ 2010 09 13, 15:15)
Gavau knygas,o jos kiseninio leidimo  doh.gif Gerai,kad keiciaus ne pirkau. doh.gif Bet gal kaip nors sueis.  blush2.gif
Meskute,knyga issiunciau. 4u.gif


Dekui, lauksiu 4u.gif
Atsakyti