Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

labas rytas smile.gif

Pabaigiau „Vaikas iš Briugės“ - patiko ir net labai. Pabaiga, kai viskas atsiskleidė, sužavėjo.

Na ir perskaičiau per naktelę „Virpėjimas“. Saulėlydžio kopija, tik daug geriau (man bent jau). smile.gif

Vėliau gal parašysiu išsamiau ką apie ką manau, nes dabar šūlėn reik lėkt, o kai aš dar be miego (negalėjau niekaip padėti knygos šalin).


Aistulia, JAV, žinoma thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 13 rugsėjo 2010 - 06:43
QUOTE(Gegytė @ 2010 09 13, 07:42)
Aistulia, JAV, žinoma  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


doh.gif doh.gif blogaaaaaai
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Buvau visomis keturiomis už turkus, bet didelės reikšmės tai neturi. Svarbiausia mūsiškiai su medaliais. wub.gif
Atsakyti
Na man net nesuprantama ko čia visi taip džiaugiasi ir su kokiom pergalėm sveikina. Būsiu baisiai nepopuliari, nes aš krepšiniu visiškai nesidomiu ir dėl nieko nesergu ax.gif

Norėjau pasiteirauti, galbūt kam teko susidurti ir pan. Gal žinot kokios literatūros nagrinėjančios neverbalinę kalbą (gali būti ir anglų kalba)?
O taip pat, ar diskriminacija nagrinėjama tik konstitucijoje? Ar yra kokie kiti teisiniai aktai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fatimaallaa: 13 rugsėjo 2010 - 08:10
Labas rytas smile.gif gerkle skauda verysad.gif oras blogas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 13, 09:08)
Na man net nesuprantama ko čia visi taip džiaugiasi ir su kokiom pergalėm sveikina. Būsiu baisiai nepopuliari, nes aš krepšiniu visiškai nesidomiu ir dėl nieko nesergu  ax.gif


drinks_cheers.gif

Labas rytas smile.gif

Pradėjau skaityt "Įsileisk mane". Kol kas visai nieko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sphinx: 13 rugsėjo 2010 - 08:32
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 13, 09:16)
Labas rytas  smile.gif  gerkle skauda  verysad.gif oras blogas  verysad.gif


vargšė console.gif Pas mus tai geras oras happy.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif bigsmile.gif as lekiu i miesta su reikalais, uzbegau tik pasisveikint bigsmile.gif
Zekit ka radau bigsmile.gif bigsmile.gif padekokim LT krepsininkams
http://aciukrepsininkams.balsas.lt/
Atsakyti
Labas rytas, pribaigiau "šoklys". Tai knyga nepanaši į filmą, skiriasi daug detalių. knyga lengva, be gilių prasmių, įtraukianti, greitai skaitoma. Galima imti iš bibliotekos, neverta pirkti. smile.gif
Norėjau paklausti, o kuo skiriasi ši tema ir taip pat esanti dar "knygų klubas"? blush2.gif
Kiek daug pasisakymų ne į temą apie kašį doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 13 rugsėjo 2010 - 09:39
QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 09 13, 08:36)
Labas rytas, pribaigiau "šoklys". Tai knyga nepanaši į filmą, skiriasi daug detalių. knyga lengva, be gilių prasmių, įtraukianti, greitai skaitoma. Galima imti iš bibliotekos, neverta pirkti.  smile.gif
Norėjau paklausti, o kuo skiriasi ši tema ir taip pat esanti dar "knygų klubas"? blush2.gif
Kiek daug pasisakymų ne į temą apie kašį doh.gif

lotuliukas.gif topinis klausimas, net nusijuokiau. Pastaba, temų kūrėjoms, nustojote dėti paaiškinimą temos pradžioje, vėl pasipylė tie patys klausimai lotuliukas.gif

o čia metu atsakymą į klausymą:
P.S.
Atsakymas į visiems taip rūpimą klausimą:
kodėl yra dvi temos apie knygas?

Matote, šiais visuotinės kompiuterizacijos laikais, forume sukurti temą labai paprasta. Seniai labai senai tikriausiai taip gavosi, kad dviem knygų mėgėjoms panašiu metu kilo idėja pakalbėti apie knygas, ir jos tuos mygtukus spragtelėjo. Ir, kadangi kaip paaiškėjo, tų skaitančiųjų knygas ne taip jau ir mažai, tai kaip nebeužtvenksi upės bėgimo, taip ir moteriškių, norinčių papliurpti apie knygas, nebesulaikysi... Taip ir pradėjo jos diskutuoti, vienos vienoje temoje, kitos kitoje temoje, dar kitos - abiejose temose, kaip kam arčiau širdies. Vienos susipažino, kitos susidraugavo, o dar kitos ir į svečius jau ruošiasi važiuoti.... Na o pabaigoje tikimės, kad tos temos dar ilgai gyvuos, viena kitą gražiai papildys, o naujokai pasiskaitinės senesnes temeles. Happy End.
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 09 13, 10:36)
Labas rytas, pribaigiau "šoklys". Tai knyga nepanaši į filmą, skiriasi daug detalių. knyga lengva, be gilių prasmių, įtraukianti, greitai skaitoma. Galima imti iš bibliotekos, neverta pirkti.  smile.gif
Norėjau paklausti, o kuo skiriasi ši tema ir taip pat esanti dar "knygų klubas"? blush2.gif
Kiek daug pasisakymų ne į temą apie kašį doh.gif


Skiriasi tuo, kad ten šnekam dažniausiai tik į temą be jokių kavų biggrin.gif
Atsakyti