Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 21:13)
Myliu Pocių,bišk Kalnietį,bišk Jasaitį ir bišk Kleizą biggrin.gif  wub.gif  wub.gif
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



O as Kemzura myliu ir Juozuka wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 12, 21:27)
O as Kemzura myliu ir Juozuka wub.gif  lotuliukas.gif


Juozuuuuuuuuukas wub.gif wub.gif
O Kemzūra tai basiai pastarosiom dienom atrodė su savo pajuodusiais paakiais ir pavargusiu veidu verysad.gif Bet dabar jau gali atsipalaiduot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 12, 21:14)
As negalvojau, kad nepatiks,juk tu sakei ne apie keliones  lotuliukas.gif  ir kitos sake gera knyga, tai va jus visos busit kaltos  lotuliukas.gif



Ne nu ten kelione ta, kad atvyko seima is UK i Maroka biggrin.gif ka as zn.. nepasakoja ten joje kaip jie keliavo schmoll.gif bet seip apie pati Maroka biski yra.. tradiciju ir t.t
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 21:28)
Juozuuuuuuuuukas  wub.gif  wub.gif
O Kemzūra tai basiai pastarosiom dienom atrodė su savo pajuodusiais paakiais ir pavargusiu veidu  verysad.gif  Bet dabar jau gali atsipalaiduot  bigsmile.gif



Mano tetukas su juo sportavo thumbup.gif
unsure.gif mhm.. tai ka noret.. bet ar tu matei siandien jo sypsena.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif tooooookio platumo.. sorry uz ot, gal keliames i kases tema, kad cia neterst
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 12, 21:31)
Mano tetukas su juo sportavo thumbup.gif
unsure.gif mhm.. tai ka noret.. bet ar tu matei siandien jo sypsena..  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tooooookio platumo.. sorry uz ot, gal keliames i kases tema, kad cia neterst

Nemačiau sad.gif Bet dar pamatysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 12, 20:31)
Ne nu ten kelione ta, kad atvyko seima is UK i Maroka biggrin.gif ka as zn.. nepasakoja ten joje kaip jie keliavo schmoll.gif bet seip apie pati Maroka biski yra.. tradiciju ir t.t



Ne, nu viskas aisku su tavo namais tada doh.gif lauk sveciu.. daug, dideliu pilku ir su uodegom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 12, 21:43)
Ne, nu viskas aisku su tavo namais tada  doh.gif  lauk sveciu.. daug, dideliu pilku ir su uodegom  lotuliukas.gif



gali negasdint cia.. tongue.gif kai mire musu pupa ir taip ju ten pilna verysad.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o jei rimtai, tai tik pabandyk.. as gi tau gera cray.gif
Atsakyti
Kaip nesveikai Vilnius ošia.. ;D
Su pergale, merginos. wub.gif
Atsakyti
Svekutes 4u.gif

Na ir kalbėjimo tempai, 4u.gif tik neuzsuk kelias dienas ir nebespėju skaityt doh.gif biggrin.gif
Beje su pergale merginos clap.gif lithuania.gif
Šiuo metu skaitau Remarko Trys draugai, labai patinka thumbup.gif seniau esu skaičiusi jo Vakaru fronte nieko naujo, tai kažkaip didelio įspudžio nepaliko, net nebepamenu ka ten rašė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 13:54)
Beje, esu baisiai laiminga šiandien, nes pagaliau atkeliavo mano J. Fowles "Magas"  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap_1.gif  Labai ačiū linamog, nes tik jos dėka gavau ją  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  friends.gif oro_buckis.gif  Aš turiu Magą, aš turiu Magą  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif

Kaip gerai, kad nepasiklydo. bigsmile.gif
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 14:27)
Linamog - Kingo kokią knygą
Nu čia dabar, mes taip stengiames, rašom atsiliepimus ir neskaito jų  blink.gif  verysad.gif

Dorifore, as pagalvosiu, ka cia parekomenduot tau is Kingo, kad atitiktu tavo skoni. O atsiliepimus as visada skaitau, idomiausia temos dalis.
QUOTE(daite @ 2010 09 12, 15:14)
Beje, pasakykit man, ar linamog šią knygą jau perskaitė, nes atsiliepimą tikriausiai praleidau..

As kol kas ties antro skyriaus galu.
Atsakyti
QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 09 12, 21:06)
lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif

Myliu Kleizą  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Su pergale!

Aš dar Jasaitį myliu. Jis man toks dar plius wub.gif
O kas rotušėje darosi!!! Baisuma tenai smile.gif doh.gif

Einu savo vaikio iš briugės pabaigt. Jau pagaliau pagaliau pabaigsiu ir griebsiu „Virpėjimas“ arba „Bado žaidynės“. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labos mergaites bigsmile.gif einu i lova su Kalifo rumais wub.gif
Atsakyti
Labas rytas bigsmile.gif
Skaičiau lovoj Murakamį ir stebėjausi jo keistumu doh.gif žmonės šuliniuose, sapnai kažkokie ir pan lotuliukas.gif
Kas vakar laimėjo, Turkija ar JAV? biggrin.gif
Atsakyti