Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 17:27)
Dabar man sakykit, ar gera šita?  cool.gif
user posted image

As nusipirkau tikedamasi panasios knygos i "Bado zaidynes":) Aprasymas tai viliojantis ax.gif
Papildyta:
Only, smagu, kad patiko 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:44)
Nori aš tau ją padovanosiu?  ax.gif  Pratęsiu gerumo akciją. Meškutė man dovanojo knygą ir liepė tęsti šią tradiciją  biggrin.gif  Tik galėčiau atsiųsti vėliau šiek tiek, nes dabar turiu gal 12 siuntinių, reikia su jais susitvarkyt pirmiau  ax.gif




drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif maladiec lotuliukas.gif gerumo akcija tesiam toliau 4u.gif gal gris paskui ratu apejus ir pas mane blush2.gif

Ipusejau PAMISELIO ISTORIJA, Only tu ja desertui laikai?
Man truputi pradzia neisivaziavo, bet paskui viskas kaip ir visose Katzenbacho knygose- intriga kiekvienam psl. Nors truputi neitikima istorija, bet ziuresim kas bus toliau. Siaip ne si knyga tikrai man geriausia is jo knygu.. Gal Kilnus tikslas, nors virselis beviltiskai tragiskas ir niekada neatkreipciau demesio i knyga su tokiu virseliu. Jau Tyto alba tikrai virseliais ne visada gali pasigirt. doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 15:38)
Universitete  smile.gif




O tai gal į mediciną įstojai? 4u.gif Ar į filologiją kokią?
Atsakyti
QUOTE(LijaAntLedo @ 2010 09 12, 17:44)
O tai gal į mediciną įstojai?  4u.gif Ar į filologiją kokią?


Atsakysiu biggrin.gif
Lietuvių filologiją wink.gif ji VU, aš VPU, ten irgi mokinomės lotynų smile.gif
Atsakyti
SS klausia, kuri neseniai pirko Čekuolio knygą iš narės Tomsita ar Tombita (ji nepamena) ir jai įdomu, ar gavo tą knygą, nes ji saviškės negauna. amber tu pirkai, ar ne?
Atsakyti
La
baigiau "Sulaužyta ikona" pradžia labai užkabino ir įtraukė.Pagal paveldėtą šifruotą dienoraštį ieško Kristaus kryžiaus gabalėlio,įkomponuoto ikonoj.Bet galas sumaltas ir nelogiškas.Panašu į meksikonų serialus:599 serijose nemato,kas panosėj,o paskutinėj visi greituoju būdu praregi ir viską išsiaiškina...
pasiėmiau Anna Gavalda "Aš noriu,kad manęs kas nors kur nors lauktų" Skaityta,bet pusę jau prarijau.Anonse rašoma:Dvylika grakščių,elegantiškų novelių apie kiekvieno iš mūsų gyvenimą. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 12, 13:20)
Eik dabar daryt. ax.gif

tik dabar namo parsiradau blush2.gif tai neužilgo (žinau, kad tokio žodžio lietuvių kalboje nėra tongue.gif ) eisiu daryt biggrin.gif

QUOTE(Papugele @ 2010 09 12, 15:40)
Laukiu ir naujos Parduotuviu maniakes knygos, juk irgi visiskas niekalas jei rimtai paziuresi, bet smagu skaityt. thumbup.gif

aš irgi laukiu wub.gif tik įdomu, kada ji pasirodys g.gif

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 16:23)
šitas viršelis reevai jau patiktų  biggrin.gif
user posted image

ir man patinka bigsmile.gif

Ingėnai,pavėlavau šiandien... jau nebebuvo tos moters su knygomis doh.gif tai jei kitą savaitgalį užmatysiu ją ir bus ta knyga, nusipirksiu. jei nebereiks, tai man liks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 12, 17:04)
aš irgi laukiu  wub.gif tik įdomu, kada ji pasirodys  g.gif

Ingėnai,pavėlavau šiandien... jau nebebuvo tos moters su knygomis  doh.gif tai jei kitą savaitgalį užmatysiu ją ir bus ta knyga, nusipirksiu. jei nebereiks, tai man liks  ax.gif


"Maniakės" aš irgi laukiu rolleyes.gif

Tai nieko dėl tos knygos. Jei užmatytum kada nors ir nupirktum, būčiau dėkinga. O jei nebus, ta nebus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 16:06)
Šiaip tai pasisekė tau, nes aš kai mainiausi ją per sena.lt tai vertė buvo 20lt  ax.gif

Tai va kas ja nugvelbe is po nosies.Only. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Viskas, padėjau mokslus doh.gif šiandien gal užteks, nes ir taip galva įsiskaudėjo

Eisiu iki krepšinio Murakamį pakankint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 09 12, 17:32)
As nusipirkau tikedamasi panasios knygos i "Bado zaidynes":) Aprasymas tai viliojantis  ax.gif
Papildyta:
Only, smagu, kad patiko 4u.gif  wub.gif

aprašymas ir mane vilioja, kadangi nauja knyga, tai turbūt nedaug skaičiusių ją unsure.gif

QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 12, 17:41)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  maladiec  lotuliukas.gif  gerumo akcija tesiam toliau  4u.gif  gal gris paskui ratu apejus ir pas mane  blush2.gif

Ipusejau PAMISELIO ISTORIJA, Only tu ja desertui laikai?
Man truputi pradzia neisivaziavo, bet paskui viskas kaip ir visose Katzenbacho knygose- intriga kiekvienam psl. Nors truputi neitikima istorija, bet ziuresim kas bus toliau. Siaip ne si knyga tikrai man geriausia is jo knygu.. Gal Kilnus tikslas, nors virselis beviltiskai tragiskas ir niekada neatkreipciau demesio i knyga su tokiu virseliu. Jau Tyto alba tikrai virseliais ne visada gali pasigirt.  doh.gif
user posted image

ne, tikrai ne desertui laikau, taip išpuolė, kad ši viena liko neperskaityta, bet ji dabar kažkur užkišta gilumoj lentynų, tai reikia kurią dieną atkapstyti biggrin.gif

QUOTE(adžani @ 2010 09 12, 18:24)
Tai va kas ja nugvelbe is po nosies.Only.  doh.gif  blush2.gif

lotuliukas.gif angel_not.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 17:27)
Dabar man sakykit, ar gera šita?  cool.gif


mano nuomonę jau žinai-jin gera,bet žudytis,kad ją perskaityt-neverta cool.gif
Atsakyti