Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 14:58)
Ingėnai, mačiau, kad ieškai "Ponia Bovary", tau svarbu leidimas? nes aš turiu senesnio, bet atrodo kaip nauja, tinkama net dovanojimui. Turiu dvi, vieną sau pasiliksiu, kitą pardavinėju  ax.gif

Pirkti jos nenoriu, neturiu atliekamų pinigų blush2.gif Tik nebent mainyti.

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:15)
Aš manau, kad iki 20lt Nes skelbimuose kainos įvairios, nuo 18 iki 30lt. Ir nebuvo jai akcija neseniai vagoj?  g.gif  Man rodos, kad SS nebrangiai pirko ją

Kažkada BLK mačiau ją akcijinių skyrelyje už 21-22 Lt.
Bet pirkti jos pati irgi nepirkčiau šiuo metu. Bet šiaip šios rašytojos kita knyga "Užmirštas sodas" man labai labai patiko, netgi labiau už "Tryliktąją pasaką" bei "Rebeką".

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:23)
šitas viršelis reevai jau patiktų  biggrin.gif
user posted image

Man irgi patinka biggrin.gif

Atsakyti
O kokia čia knyga? nėra jos lietuvių kalba? rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 16:23)
šitas viršelis reevai jau patiktų  biggrin.gif
user posted image


Aš ne reeva, bet viršelis man irgi fainas bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 16:41)
O kokia čia knyga? nėra jos lietuvių kalba?  rolleyes.gif

user posted image

Man ji labai i daininke Eva panasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 12, 16:36)
Pirkti jos nenoriu, neturiu atliekamų pinigų blush2.gif  Tik nebent mainyti.

Nori aš tau ją padovanosiu? ax.gif Pratęsiu gerumo akciją. Meškutė man dovanojo knygą ir liepė tęsti šią tradiciją biggrin.gif Tik galėčiau atsiųsti vėliau šiek tiek, nes dabar turiu gal 12 siuntinių, reikia su jais susitvarkyt pirmiau ax.gif

QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 16:41)
O kokia čia knyga? nėra jos lietuvių kalba?  rolleyes.gif

Man rodos, kad nėra, radau atsitiktinai anglišką tik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 16:23)
šitas viršelis reevai jau patiktų  biggrin.gif


nu nežinau,nežinau
plaukų spalva graži biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:44)
Nori aš tau ją padovanosiu?  ax.gif  Pratęsiu gerumo akciją. Meškutė man dovanojo knygą ir liepė tęsti šią tradiciją  biggrin.gif  Tik galėčiau atsiųsti vėliau šiek tiek, nes dabar turiu gal 12 siuntinių, reikia su jais susitvarkyt pirmiau  ax.gif


Net nežinau blush2.gif Norėt tai norėčiau, bet kad gal nepatogu man blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 15:50)
nu nežinau,nežinau
plaukų spalva graži biggrin.gif


Ir plaukų spalva graži, ir pati mergaitė simpatiška.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 12, 16:51)
Net nežinau blush2.gif  Norėt tai norėčiau, bet kad gal nepatogu man blush2.gif

Kaip man mama sakydavo, nepatogu tik kelnes maut per galvą biggrin.gif tik žinok, kad su knyga turėsi irgi tęsti šią tradiciją biggrin.gif kai jau galėsiu išsiųsti, parašysiu tau dėl adreso 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 12 rugsėjo 2010 - 15:54
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:53)
Kaip man mama sakydavo, nepatogu tik kelnes maut per galvą  biggrin.gif  tik žinok, kad su knyga turėsi irgi tęsti šią tradiciją  biggrin.gif  kai jau galėsiu išsiųsti, parašysiu tau dėl adreso  4u.gif


Gerai biggrin.gif drinks_cheers.gif
Didelis ačiū 4u.gif O idėja tai visai gera dėl tęstinės dovanojamų knygų akcijos thumbup.gif
Man visai neskubu, kada galėsi, tuomet ir išsiųsi mirksiukas.gif
Dėl to nepatogu, tai lygiai tą patį MB sako lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 rugsėjo 2010 - 16:01
Na ką, baigiau wub.gif biggrin.gif

user posted image


Visada kai imu skaityti knygą, mėgstu ją taip greit pasklaidyti, perversti blush2.gif šią paėmus, dėmesį atkreipė patamsinti puslapiai - skyriai, kas man nepatiko blush2.gif trys dalys, kurių pavadinimai leido nuspėti, kaip baigsis unsure.gif taigi skaičiau šią knygą, bet jau žinojau, kaip baigsis.. na bet ir šiaip, tą kovotoją visi palaikė, gelbėjo, netgi galima sakyti kartais palepindavo, pagrindinis dėmesys jai, o ir pasakojamas iš jos pozicijos, tai jos nesėkme ir mirtimi tikrai negalėjo baigtis.

Bet knyga tikrai labai labai patiko wub.gif netrūko nuotykių, veiksmo, intrigų, netgi meilės - nieko daugiau ir nesitikėjau wub.gif

mano lūkesčius knyga tikrai pateisino, o dar taip baigėsi, kad jei jau turėčiau antrą dalį, dar šįvakar skaityčiau, labai jau knieti sužinoti, ką kita dalis papasakos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 17:19)

biggrin.gif kad kaip baigsis,tai iš kart aišku,nė knygos neatsiverus

Aš pabandžiau pamąstyt,kaip toliau viskas bus,ir kažkaip labai saldžiai nusipiešė man (miailės-seilės trikampiai keturkampiai ir .t.t) tai tikiuosi taip nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 17:22)
biggrin.gif kad kaip baigsis,tai iš kart aišku,nė knygos neatsiverus

Aš pabandžiau pamąstyt,kaip toliau viskas bus,ir kažkaip labai saldžiai nusipiešė man (miailės-seilės trikampiai keturkampiai ir .t.t) tai tikiuosi taip nebus biggrin.gif

matai, aš tai nelabai žinojau, apie ką ta knyga, tai tikrai negalėjau taip iš nieko nuspėti kas bus ir kaip baigsis biggrin.gif bet tie skyriai, tas skirstymas - žaidynės, pergalė.., tai taip ir supratau, kad viskas gerai baigsis smile.gif



Dabar man sakykit, ar gera šita? cool.gif
user posted image
Atsakyti