Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Papugele @ 2010 09 12, 15:40)
Paziuresiu kaip man bus, gal irgi nepatiks, bet manau, kad skaitysis visgi idomiai smile.gif


tai skaitysis įdomiai,bet čia matyt mano problema,bo aš labai daug tikėjausi ir gavau nieko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 09 12, 15:40)
Nu tai va, ir tau patiko, bet vis lauzaisi biggrin.gif . Ko jus stebuklingo norit is tos knygos, ji ne tokia, kad kazko gilaus ir kitokio ieskot. Tiesiog smagu skaityt, juk nusibosta vien rimti Eco, Kamiu ir Balzakai biggrin.gif

Aš nesilaužau, gi daviau net 5 balus jai biggrin.gif Aišku, kad nusibosta, šitą knygą per porą vakarų perskaičiau, o Džeinę jau trečia savaitę gimdau biggrin.gif
Papildyta:
Only, tu man rodos ieškojai tos "Moterys, kurios myli per stipriai", pardavinėja už 10lt ją ax.gif
Ingėnai, mačiau, kad ieškai "Ponia Bovary", tau svarbu leidimas? nes aš turiu senesnio, bet atrodo kaip nauja, tinkama net dovanojimui. Turiu dvi, vieną sau pasiliksiu, kitą pardavinėju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:58)
Aš nesilaužau, gi daviau net 5 balus jai  biggrin.gif Aišku, kad nusibosta, šitą knygą per porą vakarų perskaičiau, o Džeinę jau trečia savaitę gimdau  biggrin.gif
Papildyta:
Only, tu man rodos ieškojai tos "Moterys, kurios myli per stipriai", pardavinėja už 10lt ją  ax.gif
Ingėnai, mačiau, kad ieškai "Ponia Bovary", tau svarbu leidimas? nes aš turiu senesnio, bet atrodo kaip nauja, tinkama net dovanojimui. Turiu dvi, vieną sau pasiliksiu, kitą pardavinėju  ax.gif

aha, ieškojau, jau vakar susitariau su ta pardavėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 16:02)
aha, ieškojau, jau vakar susitariau su ta pardavėja  4u.gif

Šiaip tai pasisekė tau, nes aš kai mainiausi ją per sena.lt tai vertė buvo 20lt ax.gif
Atsakyti
Kaip manot kiek verta knyga "Rivertono dvaro paslaptis"? Skaityta.
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 09 12, 16:11)
Kaip manot kiek verta knyga "Rivertono dvaro paslaptis"? Skaityta.

Aš manau, kad iki 20lt Nes skelbimuose kainos įvairios, nuo 18 iki 30lt. Ir nebuvo jai akcija neseniai vagoj? g.gif Man rodos, kad SS nebrangiai pirko ją
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 16:15)
Aš manau, kad iki 20lt Nes skelbimuose kainos įvairios, nuo 18 iki 30lt. Ir nebuvo jai akcija neseniai vagoj?  g.gif  Man rodos, kad SS nebrangiai pirko ją

Nemaciau jai vagoj akcijos g.gif Radau pirkti ja ten kur pirkau "Gudrioji nuodu pardaveja" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 09 12, 16:19)
Nemaciau jai vagoj akcijos g.gif Radau pirkti ja ten kur pirkau "Gudrioji nuodu pardaveja" rolleyes.gif

Žinok bijau sumeluoti dabar g.gif O tu čia sau nori pirktis? Kokia kaina? Nes sena.lt yra už 18lt
Papildyta:
šitas viršelis reevai jau patiktų biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 16:23)
Žinok bijau sumeluoti dabar  g.gif  O tu čia sau nori pirktis? Kokia kaina? Nes sena.lt yra už 18lt
/s320/8579933.jpg[/img]

Ai, nezinau net, pamaciau kad zinoma labai knyga ir pasiziurejau kaina. Ziuriu ir Ingenas jos iesko rolleyes.gif Nori 20lt
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 09 12, 16:25)
Ai, nezinau net, pamaciau kad zinoma labai knyga ir pasiziurejau kaina.  Ziuriu ir Ingenas jos iesko rolleyes.gif Nori 20lt

manęs asmeniškai ši knyga visiškai netraukia, net nežinau kodėl. SS ją turi, bet man rodos dar neskaitė ax.gif tad aš būsiu prasta patarinėtoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 16:28)
manęs asmeniškai ši knyga visiškai netraukia, net nežinau kodėl. SS ją turi, bet man rodos dar neskaitė  ax.gif  tad aš būsiu prasta patarinėtoja  ax.gif

Atsiliepimai tai labai geri apie ja, bet irgi turbut nepirksiu, turiu daaaug skaitymo ir taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 16:06)
Šiaip tai pasisekė tau, nes aš kai mainiausi ją per sena.lt tai vertė buvo 20lt  ax.gif

aha, norėjau jos ir labai ieškojau smile.gif
Atsakyti