Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

Niu išverčia kaip, tai ką žinau unsure.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 15:19)
matyt praeitam gyvenime buvau skandinavė,kuri kalbėjo lotyniškai,bo kažkaip labai smagiai ir lengvai eina man lotyniškai skaityt laugh.gif


Mokotės lotynų? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 12, 15:21)
Ir aš aišku patylėt niekada nesugebu.  mirksiukas.gif



Nieko, jauna dar ismoksi mirksiukas.gif lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 12 rugsėjo 2010 - 14:26
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 12, 15:24)
Mokotės lotynų?  bigsmile.gif


aha,visus metus bus.Iš pradžių labai spjaudžiausi,bet kol kas labai patinka biggrin.gif
Žiūrėsiu,kaip toliau bus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 14:23)
neskaičiau, nenorėjau  tongue.gif

As skaiciau ka parase Ingenas ir Dorifore apie 'Bado zaidynes', bet mano nuomones jie pakeite. Niekas manes nepiktino, neisekojau jokiu nelabai logisku detaliu, nes apskritai i ta knyga nuo pirmu puslapiu ziurejau kaip i fantastine, nuotykine. Kuri tiesiog smagiai ir idomiai skaitosi. Todel dideles logikos ir neiskojau. Ir manau tokia knyga visgi duoda daugiau teigiamu emociju, nei pvz keliu is musu priverstinai kankinamas vargsas "Tevas Gorijo' tongue.gif
Va jeigu visi tie dalykeliai butu isdarinejami Amerikoje siais laikais, o tada ir as laaaabai piktinciaus ir visa kita ir pan. cool.gif

Beje, tesinio laukiu ir mielai skaitysiu. Va ir 'Izola" nusipirkau, tikiuos kazko panasaus ir smagiai skaitomo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 15:19)
matyt praeitam gyvenime buvau skandinavė,kuri kalbėjo lotyniškai,bo kažkaip labai smagiai ir lengvai eina man lotyniškai skaityt laugh.gif


Lotyniškai skaityti beveik visiems lietuviams neblogai sekasi (turiu galvoje, tarimą), nes mūsų kalba šiuo atžvilgiu apskritai labai faina, mat daugeliu kalbų galime gražiai tarti 4u.gif O jei dar lietuvių kalba mokykloje gerai sekėsi, tai išvis puikiai su lotynų būna biggrin.gif Bent man lotynų labai lengva buvo (aišku, prisidėjo ir tai, kad ispaniškai buvau mokiusis).
O tai čia mokykloje lotynų moko ar universitete?
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 09 12, 15:27)
As skaiciau ka parase Ingenas ir Dorifore apie 'Bado zaidynes', bet mano nuomones jie pakeite. Niekas manes nepiktino, neisekojau jokiu nelabai logisku detaliu, nes apskritai i ta knyga nuo pirmu puslapiu ziurejau kaip i fantastine, nuotykine. Kuri tiesiog smagiai ir idomiai skaitosi. Todel dideles logikos ir neiskojau. Ir manau tokia knyga visgi duoda daugiau teigiamu emociju, nei pvz keliu is musu priverstinai kankinamas vargsas "Tevas Gorijo' tongue.gif
Va jeigu visi tie dalykeliai butu isdarinejami Amerikoje siais laikais, o tada ir as laaaabai piktinciaus ir visa kita  ir pan.  cool.gif

Beje, tesinio laukiu ir mielai skaitysiu. Va ir 'Izola" nusipirkau, tikiuos kazko panasaus ir smagiai skaitomo.  smile.gif

Aš tai negaliu sakyti, kad man ši knyga nepatiko ar labai papaiktino. Buvo ir žymiai prastesnių. Aš tik stebiuosi, kad ją priskiria vaikų literatūrai, dabar kiek naršau po angliškus saitus, tai kritikai tik ir rašo: best child book ax.gif O šiaip, kuo toliau, tuo labiau vis pagalvoju, kad skaitysiu ir tęsinius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 15:26)
aha,visus metus bus.Iš pradžių labai spjaudžiausi,bet kol kas labai patinka biggrin.gif
Žiūrėsiu,kaip toliau bus  cool.gif


Man lotynų irgi patiko, bet mes tik pusmetį mokėmės. Pagridinis tikslas buvo išmokti versti tekstus, su žodynais, viskuo, bet kad mokėtume ir suprastume principus smile.gif bet man irgi labai patiko, smagu buvo smile.gif
O šį pusmetį latvių mokysimės biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 12 rugsėjo 2010 - 14:35
QUOTE(LijaAntLedo @ 2010 09 12, 15:28)
O tai čia mokykloje lotynų moko ar universitete?

Universitete smile.gif

Papugėle,parašyk nuomonė apie "Izolą",ok?Bo mane tai klaikiai nuvylė verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 12, 15:35)
O šį pusmetį latvių mokysimės  biggrin.gif  biggrin.gif

aš kitais metais latvių ir berots,lenkų mokysiuos (arba čia pasirenkamai biggrin.gif )
Atsakyti
aistuliaa, čia tik ateičiai, jeigu kursi temą, nepamiršk parašyti kelinta ji ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:31)
Aš tai negaliu sakyti, kad man ši knyga nepatiko ar labai papaiktino. Buvo ir žymiai prastesnių. Aš tik stebiuosi, kad ją priskiria vaikų literatūrai, dabar kiek naršau po angliškus saitus, tai kritikai tik ir rašo: best child book  ax.gif  O šiaip, kuo toliau, tuo labiau vis pagalvoju, kad skaitysiu ir tęsinius  ax.gif

Nu tai va, ir tau patiko, bet vis lauzaisi biggrin.gif . Ko jus stebuklingo norit is tos knygos, ji ne tokia, kad kazko gilaus ir kitokio ieskot. Tiesiog smagu skaityt, juk nusibosta vien rimti Eco, Kamiu ir Balzakai biggrin.gif
Laukiu ir naujos Parduotuviu maniakes knygos, juk irgi visiskas niekalas jei rimtai paziuresi, bet smagu skaityt. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 15:38)
Universitete  smile.gif

[b]Papugėle,parašyk nuomonė apie "Izolą",ok?Bo mane tai klaikiai nuvylė  verysad.gif[/B]Papildyta:

aš kitais metais latvių ir berots,lenkų mokysiuos (arba čia pasirenkamai biggrin.gif )

Paziuresiu kaip man bus, gal irgi nepatiks, bet manau, kad skaitysis visgi idomiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:38)
aistuliaa, čia tik ateičiai, jeigu kursi temą, nepamiršk parašyti kelinta ji  ax.gif


Ok 4u.gif
Atsakyti