Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:06)
Pažiūrėkit, kokie gražūs Fowles knygų viršeliai angliški  wub.gif  Kolekcionierius ir Magas. Narašu dabar po užsienietiškus knygų blogus, gal rasiu, ką įdomaus  ax.gif


O man negražūs ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Na va mokslai baigti,metas savoms paramogoms,tik ne knygoms,o susijusioms su jomis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 12, 12:14)
O man ši knyga, kad ir sukritikavau ją dėl kai kurių man šlykščių scenų (kuriose, atrodė, peržengtos visos įmanomos ribos), kaip knyga pasirodė tikrai įdomi ir stipri. Įdomiausia skaityti ir man buvo pirmąją dalį (kaip turbūt daugumai). Tačiau ir paskutine dalimi nenusivyliau. Man paskutinė dalis, paskutinis istorijos variantas visgi pasirodė priimtiniausias.
Iš tikrųjų, kai viskas jau susigulėję, aš tikrai ją rekomenduočiau skaityti. Aišku, ne 12-mečiams biggrin.gif
Labai gali būti, kad kada nors šią knygą  norėsiu perskaityti dar kartą.


QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 12:54)
Kai temoj pamačiau, kad tu skaitai ją, kaip tik pagalvojau, kad tau nelabai ji patiks. Man asmeniškai labai labai patiko, net dabar, kai viskas jau susigūlėjo, vistiek man ji viena geriausių ir visiems dabar rekomenduoju ją skaityt.  ax.gif  Kaip ir tu rašei, ši knyga sukelia tiek skirtingų jausmų. Atrodo nebežinai, ar šlykštėtis, ar gailėtis  blush2.gif  Gaila, kad nėra daugiau šios rašytojos knygų (tik dar viena novelė man rodos, bet trumoa). Norėčiau paskaityti daugiau  ax.gif


Merginos, kaip ir sakiau, negaliu sakyti, kad man ji patiko. Bet pirmojoje daly tiek daug visko: ir karas, ir nepriteklius, ir visokie seksualiniai nukrypimai, ir kova dėl išlikimo, todėl man tas daugiasluoksniškumas ir sudomino. Antroji dalis (berods "Įrodymas") man patiko Luko gyvenimo kelio ieškojimu, prisirišimu prie vaiko, moters... O trečiojoje dalyje (berods "Trečias melas") veiksmo buvo mažiau, tiesiog visas papsakojimas apsivertė aukštyn kojomis, todėl galbūt ji ir buvo keista, bet savo realumu ji vietomis mano akyse buvo nelabai ypatinga. Nors kita vertus, ši knyga sudomino daugiau pasidomėti XX a aukso fondui priklausančiomis knygomis ir visgi, kuo toliau, tuo labiau manau, kad ateityje būtų visai įdomu dar kartą ją perskaityti, pažiūrėti iš kitos perspektyvos. Beje, pasakykit man, ar linamog šią knygą jau perskaitė, nes atsiliepimą tikriausiai praleidau..
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 12, 15:14)
Na va mokslai baigti,


Nekelk pavydo biggrin.gif
Aš iki 17.30 skaitysiu doh.gif tik dabar va pertrauką dariau..
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 14:39)
Ne šitoj ir ne net nepraėjusioj man rodos, bent jau mano tai tikrai, nes skaičiau prieš porą savaičių, o per tą laiką tikrai ne vieną temą prikalbėjom, bet jeigu nori, galiu surasti  ax.gif



QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 12, 14:41)
Mano atsiliepimas turėtų būti praėjusioje temoje.


baigsiu skaityti, parašysiu atsiliepimą, tada pabandysiu paieškoti komentarus smile.gif


QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:06)
Pažiūrėkit, kokie gražūs Fowles knygų viršeliai angliški  wub.gif  Kolekcionierius ir Magas. Narašu dabar po užsienietiškus knygų blogus, gal rasiu, ką įdomaus  ax.gif

įdomūs kokie bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2010 09 12, 15:14)
Beje, pasakykit man, ar linamog šią knygą jau perskaitė, nes atsiliepimą tikriausiai praleidau..

Dar neperskaitė, sakė jai neskaitadieniai ax.gif Aš pati baisulingai laukiu jos atsiliepimo biggrin.gif

O žiekit, "bado žaidynės" tęsinio pavadinimas bus "Cathing fire". kažin, kaip lietuviai vers, gaudant ugnį? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 12 rugsėjo 2010 - 14:19
matyt praeitam gyvenime buvau skandinavė,kuri kalbėjo lotyniškai,bo kažkaip labai smagiai ir lengvai eina man lotyniškai skaityt laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:18)
Dar neperskaitė, sakė jai neskaitadieniai  ax.gif  Aš pati baisulingai laukiu jos atsiliepimo  biggrin.gif

O žiekit, "bado žaidinynės" tęsinio pavinimas bus "Cathing fire". kažin, kaip lietuviai vers, gaudant ugnį?  g.gif

Antroji knyga turėtų būti "Pavojinga meilė" unsure.gif ar čia trečioji gal tada jau bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:18)
Dar neperskaitė, sakė jai neskaitadieniai  ax.gif  Aš pati baisulingai laukiu jos atsiliepimo  biggrin.gif

O žiekit, "bado žaidynės" tęsinio pavadinimas bus "Cathing fire". kažin, kaip lietuviai vers, gaudant ugnį?  g.gif


ne,išvertė "Pavojinga meilė" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 12, 15:27)

o man žinok, filmas visai patiko. Na aš mėgėja esu filmų apie globalines katastrofas, apokalipsės ir pasaulio pabaigas  biggrin.gif

Man irgi patinka tokie filmai ,bet kažkodėl kai pažiūrėjau šitą filmą, po mėnesio nebeatsiminiau nei apie ką jis , nei kad išvis aš jį žiūrėjau. Kažkodėl labai jau matės, kad su kompu padaryta ir šiaip kažkodėl nepatiko. ax.gif

QUOTE(amber123 @ 2010 09 12, 15:32)
doh.gif nu kas Lietuva tai man jos valdzia ir t.t kartais slopina nora but patriote.. bet kas liecia kase, tai palaikyt kita komanda per toki cempionata man lygu isdavimui.. jau geriau garsiai nesakyk unsure.gif nors aisku, kiekvienam savo drinks_cheers.gif

Visų pirma nepalaikiau kitos komandos, o palaikiau abi. Nu ką jau padaryti, kad myliu ir Lietuvius ir Amerikiečius. Ir aš aišku patylėt niekada nesugebu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 15:19)
Antroji knyga turėtų būti "Pavojinga meilė"  unsure.gif ar čia trečioji gal tada jau bus  g.gif

tai gal lt vers tik taip. Nes wiki rašo:
The Hunger Games trilogy
1. The Hunger Games (2008)
2. Catching Fire (2009)
3. Mockingjay (2010)
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 15:13)
O man negražūs  ax.gif  blush2.gif



drinks_cheers.gif as ir tokio meno nesuprantu.. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti