Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 13:27)
Tai tokių plonų knygų pilna pas mane  biggrin.gif Baikit čia man sąžinę graužt  biggrin.gif  jau ir taip susrašiau sąrašą perskaityti:
Ingėno garbei - Mažmožų dievas
Papūgėlės - Džeinė Eir
Medeinos - Homo faber
Meškutės - Nėštumo bibliją
Linamog - Kingo kokią knygą
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Nu čia dabar, mes taip stengiames, rašom atsiliepimus ir neskaito jų  blink.gif  verysad.gif


Fuiiiiiiiiiii, neskaitykit jokiu bibliju, tuo labiau, ne lietuviu ar rusu autoriu schmoll.gif pas juos viskas kitaip ir beprasmiska skaityti tokias knygas. As pati skaiciau, bet tikrai jokiu naujienu neradau ir jokiu naudingu patarimu g.gif vaiku auklejimui esu pasirinkus rusu autoriu knyga, viskas yra daug arciau musu ir mums priimtina, o tie visi amerikieciai raso velniai zino apie ka, knygos istestos iki begalybes ir jokios i sju naudos ax.gif
Atsakyti
Žinoma, kad įveikčiau, bet aš jos neturiu. O tu turi tongue.gif
Gerai, nebespausiu. Tiesiog man smalsu išgirsti tavo nuomonę apie ją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeinaa @ 2010 09 12, 14:42)
Žinoma, kad įveikčiau, bet aš jos neturiu. O tu turi tongue.gif
Gerai, nebespausiu. Tiesiog man smalsu išgirsti tavo nuomonę apie ją smile.gif

Aš šiuo metu irgi neturiu, nes vis dar paskolinta linamog yra ax.gif
kai perskaitysiu, iškarto parašysiu atsiliepimą, bet dabar laukia dar trys stroros knygos manęs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 12, 13:14)

Mat kaip g.gif  Tai reikštų, kad tas diedulia norėjo mane apgauti tongue.gif g.gif  Aiškino, kad nuostabi knyga, turėtų tikrai tikrai patikti smile.gif
Aš krikščionė, bet nesu nei labai dora blush2.gif , nei labai praktikuojanti blush2.gif  Tačiau visgi to diedulios klausiau, ar ši istorija krikščionių nepapiktintų. Sakė kategoriškai, kad tikrai ne. Reiškia, ir čia jis melavo g.gif


Man atrodo,kad betkokia knyga,kuri liečia betkokį tikėjimą gali užgauti to tikėjimo sekėjus g.gif
To dieduko prakalbos nelabai klausiausi,tik girdėjau,kad sakė,kad jei nepatiks knyga,galėsim į jį ją mesti biggrin.gif

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 13:54)

Beje, esu baisiai laiminga šiandien, nes pagaliau atkeliavo mano J. Fowles "Magas"  clap.gif  clap_1.gif  Labai ačiū linamog, nes tik jos dėka gavau ją  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  friends.gif oro_buckis.gif  Aš turiu Magą, aš turiu Magą  yahoo.gif 


pavydukas dry.gif


Buvau šian blusturgy,mačiau "Skrydį virs gegutės lizdo" bet nepirkau unsure.gif

Bišk Doriforės laimės veidukus pratryniau,bo pasakė,kad per daug jų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 13:47)
Man atrodo,kad betkokia knyga,kuri liečia betkokį tikėjimą gali užgauti to tikėjimo sekėjus  g.gif
To dieduko prakalbos nelabai klausiausi,tik girdėjau,kad sakė,kad jei nepatiks knyga,galėsim į jį ją mesti biggrin.gif


Bent jau manęs bet kuri knyga, liečianti tikėjimą, tikrai neužgautų g.gif Pvz. Browno "Dievai ir demonai" ir pan. aneikiek nepiktina. O va būtent "Marijos knyga" liečiama tema man visgi sukėlė įtarimo g.gif
Kad galėsim mesti į tą dieduką šią knygą, jei nepatiks, aš irgi pamenu lotuliukas.gif Man jis šią knygą primygtinai rekomendavo, kai išgirdo iš mano kalbos, kad aš mitų mėgėja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 14:39)
beje, ką prisiminiau, amber123, SS prašė tavęs paklausti,a r tu gavai kažkokią knygą? Nes ji irgi pirko iš tos pačios pirkėjos ir negavo dar, bijo, akd bus pasimetus pašte  ax.gif



Nieko nemaisai? g.gif as jokios knygos nesisiunciau.. pask kart pirkau Rytu brangenybe, bet su ta mergaite susitikau asmeniskai smile.gif 4u.gif tai tegu paraso jai.. ai ji be intiko..? g.gif nu jei ta pati mergaite, tai galiu uzklaust
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 12, 14:56)
Bent jau manęs bet kuri knyga, liečianti tikėjimą, tikrai neužgautų g.gif  Pvz. Browno  "Dievai ir demonai" ir pan. aneikiek nepiktina. O va būtent "Marijos knyga"  liečiama tema man visgi sukėlė įtarimo g.gif
Kad galėsim mesti į tą dieduką šią knygą, jei nepatiks, aš irgi pamenu lotuliukas.gif Man jis šią knygą primygtinai rekomendavo, kai išgirdo iš mano kalbos, kad aš mitų mėgėja tongue.gif


tai manęs irgi ne,bo aš kriškščionė tik dėl to,kad kažkada seniai pakrikštijo tėvai biggrin.gif Bet pvz.,savo močiutei tai neduočiau skaityt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 12, 14:58)
Nieko nemaisai? g.gif as jokios knygos nesisiunciau.. pask kart pirkau Rytu brangenybe, bet su ta mergaite susitikau asmeniskai smile.gif  4u.gif tai tegu paraso jai.. ai ji be intiko..? g.gif nu jei ta pati mergaite, tai galiu uzklaust

Nu blem atrodo nemaišau, lyg ir tavęs liepė paklaust g.gif Parašiau jai sms, kad pakartotų prašymą biggrin.gif O ji ten be intiko, vakar vos rado net kur krepšį pažiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 14:00)
tai manęs irgi ne,bo aš kriškščionė tik dėl to,kad kažkada seniai pakrikštijo tėvai biggrin.gif Bet pvz.,savo močiutei tai neduočiau skaityt biggrin.gif


Tai matai, tie krikščionys irgi visokie būna biggrin.gif Aš prie lankstesniųjų mirksiukas.gif
Močiutės, aišku, kitas reikalas. Joms bet koks nukrypimas nuo religinių tiesų būtų baisi šventvagystė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 rugsėjo 2010 - 14:04
Pažiūrėkit, kokie gražūs Fowles knygų viršeliai angliški wub.gif Kolekcionierius ir Magas. Narašu dabar po užsienietiškus knygų blogus, gal rasiu, ką įdomaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 15:03)
Nu blem atrodo nemaišau, lyg ir tavęs liepė paklaust  g.gif  Parašiau jai sms, kad pakartotų prašymą  biggrin.gif  O ji ten be intiko, vakar vos rado net kur krepšį pažiūrėt  biggrin.gif



drinks_cheers.gif ok, tegu paraso nika tos mergaites, jei ta pati, as su ja bendrauju ir parasysiu jai, kad SS dar negavo knygos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 14:06)
Pažiūrėkit, kokie gražūs Fowles knygų viršeliai angliški  wub.gif  Kolekcionierius ir Magas. Narašu dabar po užsienietiškus knygų blogus, gal rasiu, ką įdomaus  ax.gif


Labai gražu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti