Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Medeinaa @ 2010 09 12, 14:22)
Kaip čia taip dabar? Tookia knyga. Ir plonytė. Per dieną - dvi įveikt galima  biggrin.gif

Tai tokių plonų knygų pilna pas mane biggrin.gif Baikit čia man sąžinę graužt biggrin.gif jau ir taip susrašiau sąrašą perskaityti:
Ingėno garbei - Mažmožų dievas
Papūgėlės - Džeinė Eir
Medeinos - Homo faber
Meškutės - Nėštumo bibliją
Linamog - Kingo kokią knygą
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 14:23)
neskaičiau, nenorėjau  tongue.gif

Nu čia dabar, mes taip stengiames, rašom atsiliepimus ir neskaito jų blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeinaa @ 2010 09 12, 14:05)
DIngau iš gimtadienio sąrašo.. Na ką jau. Tiek to smile.gif


O buvai senesnėse temose? ***** gal aš iš kokios kopijavau, kur dar tavęs nebuvo unsure.gif
Tada kas kurs kitą, parašyk iš naujo.. unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 14:27)
Nu čia dabar, mes taip stengiames, rašom atsiliepimus ir neskaito jų  blink.gif  verysad.gif

tiesiog noriu pati perskaityti knygą ir susidaryti savo nuomonę, o jūsiškės manau būtų paveikusios taip, kad neaišku, kada būčiau tą knygą paėmusi į rankas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2010 09 12, 12:10)
Oi, atsiprašau. Jau, net neatsimenu, kurioje vietoje buvau įdėjusi  blush2.gif



Pradiniam psl turi but nuorods 4u.gif biggrin.gif nieko tokio drinks_cheers.gif
Atsakyti
Reiktų įdėti šią knygą į mūsų blogą ir sukelti atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 13:28)
tiesiog noriu pati perskaityti knygą ir susidaryti savo nuomonę, o jūsiškės manau būtų paveikusios taip, kad neaišku, kada būčiau tą knygą paėmusi į rankas  biggrin.gif


Šiaip jau teisingai ir elgeisi mirksiukas.gif
Siūlyčiau, kai ją jau pabaigsi skaityti ir sau pačiai knygą įvertinsi, pasiskaityti vėliau ir mūsų su Dorifore nuomones apie ją mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 12, 13:20)



doh.gif nu kas Lietuva tai man jos valdzia ir t.t kartais slopina nora but patriote.. bet kas liecia kase, tai palaikyt kita komanda per toki cempionata man lygu isdavimui.. jau geriau garsiai nesakyk unsure.gif nors aisku, kiekvienam savo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 12 rugsėjo 2010 - 13:32
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 14:27)
Tai tokių plonų knygų pilna pas mane  biggrin.gif Baikit čia man sąžinę graužt  biggrin.gif  jau ir taip susrašiau sąrašą perskaityti:
Ingėno garbei - Mažmožų dievas
Papūgėlės - Džeinė Eir
Medeinos - Homo faber
Meškutės - Nėštumo bibliją
Linamog - Kingo kokią knygą
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


aš dėl tavęs į sąrašą įtraukiau "Vanduo drambliams", taip kad.. biggrin.gif


QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 12, 14:28)
O buvai senesnėse temose? ***** gal aš iš kokios kopijavau, kur dar tavęs nebuvo  unsure.gif
Tada kas kurs kitą, parašyk iš naujo..  unsure.gif  4u.gif


Viskas juk gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 12, 14:31)
Šiaip jau teisingai ir elgeisi mirksiukas.gif
Siūlyčiau, kai ją jau pabaigsi skaityti ir sau pačiai knygą įvertinsi, pasiskaityti vėliau ir mūsų su Dorifore nuomones apie ją mirksiukas.gif

atrodo, kad šiandien ir norėjau perskaityti atsiliepimus jūsų, bet jau nepamenu - šitoj ar senesnėj temukėj liko? unsure.gif
Atsakyti
Laba

QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 12, 14:28)
O buvai senesnėse temose? ***** gal aš iš kokios kopijavau, kur dar tavęs nebuvo  unsure.gif
Tada kas kurs kitą, parašyk iš naujo..  unsure.gif  4u.gif


Tai aš, kai kūriau temą, Medeinos gimtadienį buvau įrašius, bet ten kaip paveiksliukas įsidėjo, todėl neėjo nukopint. Tai ir sakiau, kad pamiršau parašyt, kad Medeinos nepamirštumėt, čia jau mea culpa blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 12, 14:32)
tai palaikyt kita komanda per toki cempionata man lygu isdavimui.. jau geriau garsiai nesakyk unsure.gif nors aisku, kiekvienam savo drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Medeinaa @ 2010 09 12, 14:34)
aš dėl tavęs į sąrašą įtraukiau "Vanduo drambliams", taip kad..  biggrin.gif
Viskas juk gerai  mirksiukas.gif

O tu dar jos neperskaitei, juk tokia gera knyga, per porą vakarų įveiktum biggrin.gif
Nesijaudink, įtrauksim kitoj temoj tave, vistiek dar negreit kelsim taures biggrin.gif


beje, ką prisiminiau, amber123, SS prašė tavęs paklausti,a r tu gavai kažkokią knygą? Nes ji irgi pirko iš tos pačios pirkėjos ir negavo dar, bijo, akd bus pasimetus pašte ax.gif
Papildyta:
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 14:36)
atrodo, kad šiandien ir norėjau perskaityti atsiliepimus jūsų, bet jau nepamenu - šitoj ar senesnėj temukėj liko?  unsure.gif

Ne šitoj ir ne net nepraėjusioj man rodos, bent jau mano tai tikrai, nes skaičiau prieš porą savaičių, o per tą laiką tikrai ne vieną temą prikalbėjom, bet jeigu nori, galiu surasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 13:36)
atrodo, kad šiandien ir norėjau perskaityti atsiliepimus jūsų, bet jau nepamenu - šitoj ar senesnėj temukėj liko?  unsure.gif


Mano atsiliepimas turėtų būti praėjusioje temoje.
Atsakyti