Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

Laba diena visoms, jau grįžau namo 4u.gif Kaip smagu buvo skaityt net 13 puslapių. Pasidariau kavos ir skaitinėjau jūsų rašliavas biggrin.gif

Pirmiausiai, ačiū Aistei už temą thumbup.gif Visoms naujokėms irgi po 4u.gif Užsukit dažniau ax.gif

Aš nesiregistruoju nei su viena knyga, nors prie lovos pasidėjus tris ax.gif

QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 11, 12:46)
Iain Banks 'Širšių fabrikas'[/b]

Aš skaičiau šitą knygą paauglystėj, man labai labai patiko thumbup.gif Turiu ją ir namie, niekad neparduosiu schmoll.gif Gal net kada skaitysiu antrą kartą.

QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 12:03)
aš jau pusę perskaičiau "Bado žaidynių"  wub.gif nulėksiu iki parduotuvės ir vėl skaitysiu, šiandien jau gal ir baigsiu, bet dar krepšiniui reikia laiko palikti  biggrin.gif

Nu labai įdomu, kaip tau pasirodys ši knyga. Kai perskaitysi, tai irgi parašyk normalų atsiliepimą. Negi niekas neerzina tavęs? biggrin.gif

QUOTE(Papugele @ 2010 09 12, 12:18)
As per vakar ir siryt perskaiciau 'Gudrioji nuodu vireja'. Nu labai thumbup.gif  thumbup.gif  Dorifore, jei rasi, pirk ta knyga, tikrai ir tau patiks mirksiukas.gif  biggrin.gif
Istorija labai itraukianti, smaiksti, pamokanti ir su labai laiminga pabaiga bigsmile.gif

Jau po Fati atsiliepimo, įtraukiau ją į sąrašą savo. Pabandysiu paieškoti bibliotekoje ax.gif

QUOTE(daite @ 2010 09 12, 12:43)
Rekomenduoti nedrįstu niekam, manau, jei įdomu, reikia pabandyti perskaityti...

Kai temoj pamačiau, kad tu skaitai ją, kaip tik pagalvojau, kad tau nelabai ji patiks. Man asmeniškai labai labai patiko, net dabar, kai viskas jau susigūlėjo, vistiek man ji viena geriausių ir visiems dabar rekomenduoju ją skaityt. ax.gif Kaip ir tu rašei, ši knyga sukelia tiek skirtingų jausmų. Atrodo nebežinai, ar šlykštėtis, ar gailėtis blush2.gif Gaila, kad nėra daugiau šios rašytojos knygų (tik dar viena novelė man rodos, bet trumoa). Norėčiau paskaityti daugiau ax.gif
Papildyta:
Beje, esu baisiai laiminga šiandien, nes pagaliau atkeliavo mano J. Fowles "Magas" clap.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif Labai ačiū linamog, nes tik jos dėka gavau ją notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif friends.gif oro_buckis.gif Aš turiu Magą, aš turiu Magą yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 12:54)
Beje, esu baisiai laiminga šiandien, nes pagaliau atkeliavo mano J. Fowles "Magas"  clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap_1.gif  Labai ačiū linamog, nes tik jos dėka gavau ją  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  friends.gif oro_buckis.gif  Aš turiu Magą, aš turiu Magą  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif


Sveikinu su knyga 4u.gif 4u.gif Ir baltai jos pavydžiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 12, 13:57)
Sveikinu su knyga 4u.gif  4u.gif  Ir baltai jos pavydžiu tongue.gif

Galit neklausti, niekam nepardavinėsiu jos tongue.gif biggrin.gif Šiaip pažiūrėjau, kad dabar turiu visas Fowles knygas namie, bent jau išleistas lietuviškai. Ir tik viena teskaityta ax.gif Beje, įdėjo dar dovanų skirtuką egiptietišką thumbup.gif
Atsakyti
DIngau iš gimtadienio sąrašo.. Na ką jau. Tiek to smile.gif

Dorifore, "Homo Faber" perskaitei? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeinaa @ 2010 09 12, 14:05)
Dorifore, "Homo Faber" perskaitei? smile.gif

Ne, buvau pasiėmusi, bet taip ir nepradėjau ax.gif blush2.gif Tegul laukia dar savo eilės ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 13:54)
Nu labai įdomu, kaip tau pasirodys ši knyga. Kai perskaitysi, tai irgi parašyk normalų atsiliepimą. Negi niekas neerzina tavęs?  biggrin.gif

O kas turi erzinti? biggrin.gif pasitengsiu parašyti kas kaip smile.gif bet kol kas patinka, tokiu metu tokios knygos man pats tas smile.gif manau šįvakar jau ir baigsiu..
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 14:15)
O kas turi erzinti?  biggrin.gif pasitengsiu parašyti kas kaip  smile.gif bet kol kas patinka, tokiu metu tokios knygos man pats tas  smile.gif manau šįvakar jau ir baigsiu..

Na jeigu skaitei mano ir Ingėno atsiliepimus, tai matei, kas mus nervino joje biggrin.gif
Atsakyti
Beje, kas galvojat pirkti "Bado žaidynes", tikrai vakar mačiau šią knygą Pegase akcijine kaina - apie 26 Lt su centais.
Papildyta:
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 13:19)
Na jeigu skaitei mano ir Ingėno atsiliepimus, tai matei, kas mus nervino joje  biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Na bet juk ne visas tie patys dalykai turi nervinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 rugsėjo 2010 - 13:21
Kaip čia taip dabar? Tookia knyga. Ir plonytė. Per dieną - dvi įveikt galima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 12, 14:19)
Na jeigu skaitei mano ir Ingėno atsiliepimus, tai matei, kas mus nervino joje  biggrin.gif

neskaičiau, nenorėjau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 12, 13:41)
Aš irgi mėlynuoju  lotuliukas.gif  skaitau, o aiškiau nesidaro.

Ir man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 09 12, 10:18)
As per vakar ir siryt perskaiciau 'Gudrioji nuodu vireja'. Nu labai thumbup.gif  thumbup.gif  Dorifore, jei rasi, pirk ta knyga, tikrai ir tau patiks mirksiukas.gif  biggrin.gif
Istorija labai itraukianti, smaiksti, pamokanti ir su labai laiminga pabaiga bigsmile.gif
Fatimalaa, aciu uz tavo atsiliepima, po jo jau tikrai nusipirkau knyga, o tai vis galvojau biggrin.gif

nugi smagu, kad patiko. visada prašom biggrin.gif

QUOTE(Taškė. @ 2010 09 12, 11:20)
Filmas man irgi nelabai patiko, bet knygą norėčiau paskaityt.

o man žinok, filmas visai patiko. Na aš mėgėja esu filmų apie globalines katastrofas, apokalipsės ir pasaulio pabaigas biggrin.gif
Atsakyti