Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 10:43)
laaabą ryt  bigsmile.gif
Krepšinio tema,tai galiu pasakyt,kad noriu,kad laimėtų turkai.Negražiai tie amerikonkos žaidžia ir viskas  schmoll.gif  O serbus,manau,galim apžaisti,kad ir kokie kai kurie iš jų yra žavingi biggrin.gif



drinks_cheers.gif sutinku.. is vis kaip bezdziones kokie.. rankos iki keliu doh.gif kai duoda per rankas, ir dzin, teisejams viskas tinka.. ziauriausia kai numuse beikritinejanti kamuoli, va tada tai.. doh.gif ziauru.. sorry uz OT
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 12, 11:12)
drinks_cheers.gif sutinku.. is vis kaip bezdziones kokie.. rankos iki keliu doh.gif kai duoda per rankas, ir dzin, teisejams viskas tinka.. ziauriausia kai numuse beikritinejanti kamuoli, va tada tai..  doh.gif ziauru.. sorry uz OT


Va va, man irgi nepatiko, nelinkiu jiems jokios sėkmės.
Eisiu mokytis iki 17 val., tada vėl lėksiu krepšinio žiūrėt cool.gif
Jau įtariu, kad knygoms bus laikas nuo trečiadienio verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 12 rugsėjo 2010 - 10:35
Labas rytas 4u.gif

aš jau pusę perskaičiau "Bado žaidynių" wub.gif nulėksiu iki parduotuvės ir vėl skaitysiu, šiandien jau gal ir baigsiu, bet dar krepšiniui reikia laiko palikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 12, 09:25)
Kartais reik ir taip 4u.gif  biggrin.gif as jum rasiau kazkada dar i az, bet buvo pilna  biggrin.gif bukit gera, istrinkit is skelbimo ta Silko kelio karaliene.. nes as jau antra kart issiduriu doh.gif  lotuliukas.gif


Oi, atsiprašau. Jau, net neatsimenu, kurioje vietoje buvau įdėjusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 12, 12:03)
Labas rytas  4u.gif

aš jau pusę perskaičiau "Bado žaidynių"  wub.gif nulėksiu iki parduotuvės ir vėl skaitysiu, šiandien jau gal ir baigsiu, bet dar krepšiniui reikia laiko palikti  biggrin.gif

Sveikos drinks_cheers.gif

As per vakar ir siryt perskaiciau 'Gudrioji nuodu vireja'. Nu labai thumbup.gif thumbup.gif Dorifore, jei rasi, pirk ta knyga, tikrai ir tau patiks mirksiukas.gif biggrin.gif
Istorija labai itraukianti, smaiksti, pamokanti ir su labai laiminga pabaiga bigsmile.gif
Fatimalaa, aciu uz tavo atsiliepima, po jo jau tikrai nusipirkau knyga, o tai vis galvojau biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas
QUOTE(adžani @ 2010 09 11, 19:49)
Ir as tokia pati,ir dar sloga su gerkle dasidejo.  doh.gif

man irgi gerklė ir sloga doh.gif siaubas.

QUOTE(sphinx @ 2010 09 11, 20:53)
Kokia daina bigsmile.gif Myliu "The Rasmus" wub.gif

aš paskutiniu metu kažkaip tik susidomėjau jais blush2.gif bigsmile.gif

tai va, penktadienio- sekmadienio skaitymai:
Dostojevskis ,,Nusikaltimas ir bausmė''- pasistūmėjau tik 28 psl į priekį doh.gif
Pipos Li asmeniniai gyvenimai- perskaičiau 25psl, tai nieko negaliu pasakyti..
ir perskaičiau Sofoklio ,,Antigonę''. na tokia vidutiniška. per daug man tų tragedijų jau lotuliukas.gif

šiandien užeisiu į turgų, tik nežinau, ar ta moteris bebus, nes tokiu metu jau pradeda krautis prekeiviai prekes ir iškeliauja...
ir eisiu į ,,aš + miestas = kinas'' wub.gif

ir nežinau, kada padarysiu nd doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar krepšinį ir šokius bežiūrėdama pabaigiau

user posted image

Tiesą sakant, jei ne jūs, kažin ar būčiau paėmusi šią knygą į rankas. Tačiau paėmusi bibliotekoje ją į rankas paskaitinėti iš karto užsikabinau ir pačioje bibliotekoje perskaičiau 30 puslapių. Didžiausią "įspūdį" padarė pirmoji trilogijos dalis "Storas sąsiuvinis", antra dalis irgi dar neblogai užkabino, tačiau su pabaiga šiek tiek kankinausi ir norėjau kuo greičiau užbaigti... Nepasakyčiau, kad tai knyga, kuri man patiko, tačiau vis dėlto pabaigus knygą, ji sukėlė man šiokių tokių minčių: pvz. kur yra riba tarp melo ir tiesos, kas sukelia daugiau įdomumo ir ar paskutinė dalis yra tikrai tiesa ar dar vienas melas....
Iš tikrųjų autorė palietė ne vieną temą žongliruodama žmonių jausmais (tai pasišlykštėjimu, tai abejingumu, ar galop užuojauta), todėl mane ši knyga ir sudomino savo daugiasluoksniškumu, tik pabaiga pasirodė gana nuobodoka...
Rekomenduoti nedrįstu niekam, manau, jei įdomu, reikia pabandyti perskaityti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daite: 12 rugsėjo 2010 - 11:45
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 12, 12:37)
ir nežinau, kada padarysiu nd  doh.gif  lotuliukas.gif


Prieš miegą tongue.gif
Aš ryt pagaliau einu jau vėl į universitetą, bent į vieną paskaitą.. Laukiu smile.gif
Atsakyti
Labas dienas 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(adžani @ 2010 09 12, 09:29)
Pamirsau parasyt,kad tau kokiu norejai knygu nebuvo.  schmoll.gif

Aš taip ir supratau mirksiukas.gif

QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 09:43)
O į knygų temą tai perskaičiau:
user posted image

Nu ir esu giliuose apmąstymuose,ar man ji patiko  g.gif Pradžia buvo smagi (na,ko norėt,kai keturiolikmetė rašo biggrin.gif ),knygos vidurys-įdomus,o pabaiga-nepabaigta ir ne itin įdomi.
Pati istorija man,kaip neitin prijaučiančiai krikščionybei,patiko-logiškas nelogiškų atsitikimų paaiškinimas biggrin.gif Aišku doram krikščioniui šita istorija tai kaip šventvagystė atrodytų  unsure.gif
Dar patiko Marijos paveikslas-labai gražiai pavaizduota,kaip ji auga,bręsta,kaip keičiasi jos mąstymas.Ir kad keičiasi į gerąją pusę-protinga moteris buvo  cool.gif
Tai va tokie mano pamąstymai

Mat kaip g.gif Tai reikštų, kad tas diedulia norėjo mane apgauti tongue.gif g.gif Aiškino, kad nuostabi knyga, turėtų tikrai tikrai patikti smile.gif
Aš krikščionė, bet nesu nei labai dora blush2.gif , nei labai praktikuojanti blush2.gif Tačiau visgi to diedulios klausiau, ar ši istorija krikščionių nepapiktintų. Sakė kategoriškai, kad tikrai ne. Reiškia, ir čia jis melavo g.gif

QUOTE(daite @ 2010 09 12, 11:43)
Vakar krepšinį ir šokius bežiūrėdama pabaigiau

user posted image

Tiesą sakant, jei ne jūs, kažin ar būčiau paėmusi šią knygą į rankas. Tačiau paėmusi bibliotekoje ją į rankas paskaitinėti iš karto užsikabinau ir pačioje bibliotekoje perskaičiau 30 puslapių. Didžiausią "įspūdį" padarė pirmoji trilogijos dalis "Storas sąsiuvinis", antra dalis irgi dar neblogai užkabino, tačiau su pabaiga šiek tiek kankinausi ir norėjau kuo greičiau užbaigti... Nepasakyčiau, kad tai knyga, kuri man patiko, tačiau vis dėlto pabaigus knygą, ji sukėlė man šiokių tokių minčių: pvz. kur yra riba tarp melo ir tiesos, kas sukelia daugiau įdomumo ir ar paskutinė dalis yra tikrai tiesa ar dar vienas melas....
Iš tikrųjų autorė palietė ne vieną temą žongliruodama žmonių jausmais (tai pasišlykštėjimu, tai abejingumu, ar galop užuojauta), todėl mane ši knyga ir sudomino savo daugiasluoksniškumu, tik pabaiga pasirodė gana nuobodoka...
Rekomenduoti nedrįstu niekam, manau, jei įdomu, reikia pabandyti perskaityti...

O man ši knyga, kad ir sukritikavau ją dėl kai kurių man šlykščių scenų (kuriose, atrodė, peržengtos visos įmanomos ribos), kaip knyga pasirodė tikrai įdomi ir stipri. Įdomiausia skaityti ir man buvo pirmąją dalį (kaip turbūt daugumai). Tačiau ir paskutine dalimi nenusivyliau. Man paskutinė dalis, paskutinis istorijos variantas visgi pasirodė priimtiniausias.
Iš tikrųjų, kai viskas jau susigulėję, aš tikrai ją rekomenduočiau skaityti. Aišku, ne 12-mečiams biggrin.gif
Labai gali būti, kad kada nors šią knygą norėsiu perskaityti dar kartą.
Atsakyti
As jau irgi pamelus mokaus dvi valandas doh.gif ir dar galo nesimato. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2010 09 12, 10:43)
O į knygų temą tai perskaičiau:
user posted image


Maciau,biblei ja,bet jauciu neimsiu. doh.gif
QUOTE(janna @ 2010 09 12, 11:09)
Adzani, kaip knygu muge???
Taip tikejausi aplankyti... bet eme kaip tycia ir viena is panu apsirgo  doh.gif .

Nepergyvenk,nes tikrai nieko gero nebuvo doh.gif As asmeniskai nieko nepirkau.

QUOTE(laTulipe @ 2010 09 12, 12:37)
ir nežinau, kada padarysiu nd  doh.gif  lotuliukas.gif

Eik dabar daryt. ax.gif
Atsakyti
Laba diena.
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 12, 01:21)
nea ne tą knygą turiu, o šią
user posted image
labai panašus pavadinimai.
Kažkada žiūrėjau filmą, tai toks labai jau vidutiniškas. Man nelabai patiko.

Va šita knyga irgi domina, tik pavadinimo neprisiminiau.
Filmas man irgi nelabai patiko, bet knygą norėčiau paskaityt.
QUOTE(amber123 @ 2010 09 12, 10:25)
Fui visai tu nepatriote schmoll.gif  unsure.gif




Deja. cool.gif


O gal kas žino kokių lietuviškų įdomesnių keiksmažodžių? Mokytojai prisireikė. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taškė.: 12 rugsėjo 2010 - 12:21
QUOTE(adžani @ 2010 09 12, 13:20)
As jau irgi pamelus  mokaus dvi valandas  doh.gif  ir dar galo nesimato.  doh.gif


Aš irgi mėlynuoju lotuliukas.gif skaitau, o aiškiau nesidaro.
Atsakyti