Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

Kiek daug gražių darbelių bigsmile.gif šaunuolės jūs thumbup.gif

O man darbai prasidėjo, tai siuvinėjimas laaaabai sulėtėjo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 09 13, 15:56)

bigsmile.gif aš ir vėl sužavėta, labai originalu ir šilta wub.gif

ačiū už pagyras metrikiukui 4u.gif
Atsakyti
Labai gražūs visi darbeliai wub.gif O mum tai šiandien buvo doh.gif Aš ten tokiam kaimely(užmiesty)gyvenu,buvom ką tik iš aerobikos grįžę su mama ir broliu,ten dar tokios moteriškės buvo,viena su šuniuku,visos su vaikais,ir tik žiūrim haskis atlekia swoon.gif visos pradėjo rėkt,o tam šuniukui tas šuo buvo šonkaulius sulaužęs scare.gif vienu žodžiu,buvo nuotykis(ne itin geras) schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Giny @ 2010 09 13, 21:51)
O mum tai šiandien buvo doh.gif

g.gif
Atsakyti
QUOTE
visos pradėjo rėkt,o tam šuniukui tas šuo buvo šonkaulius sulaužęs


baisu blink.gif g.gif pas mus kieme rotveileri paleidzia ,be ansnukio ,be pavadelio,siaip sau ...pasibegiot ...kokiam vaikui ikast mastau.gif fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 13 rugsėjo 2010 - 20:55
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 13, 21:55)
baisu  blink.gif  g.gif pas mus kieme rotveileri paleidzia ,be ansnukio ,be pavadelio,siaip sau  ...pasibegiot ...kokiam vaikui ikast  mastau.gif  fool.gif


Pas dar blogiau: pro duris išleidžia, šuo palaksto ir pareina. Bet mūsų kieme yra mergaitė, kuri bijo visų šunų nepriklausomai nuo jų veislės. Pati mačiau, kaip kartą gretimam name gyvenantis berniukas ant jos siundė Jorką. Matyt žino, kad ji bijo- tai tyčia siundo, o ta lipo ant lipynės. Laimei, pasirodžiau aš- tai apibariau padaužą. Nesvarbu kokia šuns veislė, bet tyčia siundyt ant žmonių jo negalima. doh.gif
Atsakyti
Mergytės baikit šunų tema, o tai užsidirbsit nuo moderatorių 4u.gif
Atsakyti
blink.gif a čia papuoliau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mege2 @ 2010 09 12, 23:00)
Seniau dar būdavo Trakų g. Burdos parduotuvėj kokybiškų, bet nežinau, kokios ten dabar kainos. O šiaip turbūt patogiausia pirkti iš kasiulai.lt  mirksiukas.gif Beje GA, galima pirkti pusę pločio, jei nereikalingas didžiulis gabalas.

Burda uzsidaro, viska issiparduoda. Anchor siulai po 0.5Lt.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 14, 00:41)
Burda uzsidaro, viska issiparduoda. Anchor siulai po 0.5Lt.

Reiks ryt bandyt palėkt gal dar bus kas gero likę...

Labai gržūs visų darbeliai wub.gif
Atsakyti
o as vakar buvau GA, tai labai padoru DMC aidos gabala (70x50 atrodo...) nusipirkau uz 12 lt blink.gif Na, man tai pasirode nedaug smile.gif
Beje, uzmaciau ir lino... Jei gerai spejau iziureti, tai kaina virs 100 lt, o va tas linas, austas kaip aida - pigesnis... Apie 70 lt man regis g.gif Tik tie kvadraciukai man didoki pasirode, kaip aidos 14..
Atsakyti
Aciu mergikes 4u.gif
Atsakyti