Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

QUOTE(tute28 @ 2010 09 13, 10:30)
Ačiū D ne batukai  biggrin.gif
Šitas man pats gražiausias iš metrikų  4u.gif

jau tikrai, ačiū biggrin.gif

drinks_cheers.gif man ir labai labai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 13, 08:31)
jau tikrai, ačiū  biggrin.gif

drinks_cheers.gif man ir labai labai  blush2.gif

Bet apie batukus viskas suprantama. Užsakovai, mamytės tėveliai kasdien nemato tų batukų, tai jiem nenusibodę, gražu. O man tai jau doh.gif Ir ant metrikiukų ir ant tortų, tortų temoj.

Dar ne į temą, kas netingit, prabalsuokit už mano gražuolytę Emilytę. Ačiū
Atsakyti
grazus metrikas, as npreciau ji krikstynom albumui isiuvinet, tai bus kitiems metams smile.gif

mergaites, kur galima gauti blizgaus lino????? padekit smile.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos biggrin.gif Stai ka sukryziavojau savo vyriokui user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitadrita @ 2010 09 13, 11:29)
Sveikos,merginos biggrin.gif  Stai ka sukryziavojau savo vyriokui

Nu labai originalu... 4u.gif 4u.gif O kokia jo paskirtis?.. Nelabai įsivaizduoju jo dydžio ax.gif ax.gif
Ir ačiū visoms už komplimentus batukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 13 rugsėjo 2010 - 12:26
kaip visada auksciausi balai paukščiuk thumbup.gif
first.gif visada sugebi taip kruopsciai dirbti.
Atsakyti
merginos, norsiu pasitikslinti del siuvinuko plovimo? Tai siltam vandeny su muiliuku svelniai praplaut ir po to nuskalaut tekanciu vandeniu? Man kazkaip baisu vis, kad siulai praras savo blizguma, issipesios gal net?? blink.gif
Atsakyti
Kas darėt ūgio matuokles..... Kur man ieškot kokių nors daikčiukų, kad pakabint?
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 09 13, 13:19)
Kas darėt ūgio matuokles..... Kur man ieškot kokių nors daikčiukų, kad pakabint?

Senukuose arba Jyske yra visokiausiu dydziu ir ilgumu tu vamzdeliu
Atsakyti
Nuo darbeliu gausybes akys raibsta, o jau grazumas ju bigsmile.gif sauniai darbuojates mergikes

O stai mano paskutinieji:
Sis bus padovanotas zmogui, kuriam teko garbe but "paskraidintam" zirgo. Siuvineta viena spalvyte ant lino

user posted image

Uploaded with ImageShack.us


Si siuvinejau su pertraukomis tris menesiukus. Didziausias kol kas is mano siuvinetu darbu. Siuvinejau ant 14 Marble aidos. Panaudojau 27 DMC spalvytes. Dydis kryziukais 140*180.
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
deja nuotraukyte nelabai ryski nes buvo stipriai apsiniauke sad.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 13, 14:38)
merginos, norsiu pasitikslinti del siuvinuko plovimo? Tai siltam vandeny su muiliuku svelniai praplaut ir po to nuskalaut tekanciu vandeniu? Man kazkaip baisu vis, kad siulai praras savo blizguma, issipesios gal net??

nereikia trint ir niekas neišsipešios mirksiukas.gif , glamžyt ir nerekomenduotina - paskui sunkiai išsilygina

Gražūs darbeliai: ir arkliukas ir gėlytės ir metrikai ir ir... visoms po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 09 13, 16:56)

O stai mano paskutinieji:
Sis bus padovanotas zmogui, kuriam teko garbe but "paskraidintam" zirgo. Siuvineta viena spalvyte ant lino



Labai gražūs darbeliai 4u.gif
Atsakyti