Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

QUOTE(LadyAgne @ 2010 09 28, 23:49)
eksperimentuoju, atsirinkau pagal schema spalvas, o db drebu, kad kai baigsis darbas kazkuri spalvyte issiskirs  doh.gif

aš kai pati renku spalvas ,susidedu visas vienoj vietoj ir žiūriu ar kuri nors spalva iš visumos "nerėkia",jei viskas dera ,tada ir siuvinėlyje viskas bus gerai ,jei nedera ,tai ir siuvinėlyje bus negerai,tokią spalva keičiu kita ir vėl žiūriu ,tikrai viskas labai aišku ,kai visos spalvos kartu,pabandykit ir pamatysite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 09 29, 08:33)
QUOTE(LadyAgne @ 2010 09 29, 00:49)

as smarkiai ne i tema, bet man jusu berniukai labai grazus wub.gif blush2.gif


DEKUI blush2.gif

QUOTE(zundyte @ 2010 09 29, 11:05)
aš kai pati renku spalvas ,susidedu visas vienoj vietoj ir žiūriu ar kuri nors spalva iš visumos "nerėkia",jei viskas dera ,tada ir siuvinėlyje viskas bus gerai ,jei nedera ,tai ir siuvinėlyje bus negerai,tokią spalva keičiu kita ir vėl žiūriu ,tikrai viskas labai aišku ,kai visos spalvos kartu,pabandykit ir pamatysite mirksiukas.gif


Taip ir dariau, bet zinai siuvineju ir vistiek rankos dreba doh.gif nes toks darbelis, smulki medziaga, o kad juoda , vizualiai atrodo dar smulkesne... butu gaila laiko ir reikmenu jei nesigautu doh.gif

siuvineju si user posted image

o cia viena is schemu, ir man ta zydra krenta i akis, atrodo per daug jos cia, nes paveiksle jos nesimato g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 09 29, 13:13)

o cia viena is schemu, ir man ta zydra krenta i akis, atrodo per daug jos cia, nes paveiksle jos nesimato  g.gif



o Jūs žydra spalva ir siuvinėjate?? blink.gif schemoje spalvos neturi atitikti siūlo, kurį jos reiškia, žydrais kvadratėliais žymimas kažkuris raudonos atspalvis, o kuris reikia rinktis ir derinti pagal pirmąjį Jūsų įdėtą paveikslėlį..

tikiuosi, kad tą jau žinojote, ir aš tiesiog blogai suinterpretavau Jūsų žinutę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 29 rugsėjo 2010 - 12:37
QUOTE(B_March @ 2010 09 29, 13:36)
o Jūs žydra spalva ir siuvinėjate??  blink.gif schemoje spalvos neturi atitikti siūlo, kurį jos reiškia, žydrais kvadratėliais žymimas kažkuris raudonos atspalvis, o kuris reikia rinktis ir derinti pagal pirmąjį Jūsų įdėtą paveikslėlį..

tikiuosi, kad tą jau žinojote, ir aš tiesiog blogai suinterpretavau Jūsų žinutę  4u.gif



kaaa blink.gif ... bet cia schemoje yra sitaip spalvos surodytos,ziurekite g.gif verysad.gif user posted image


dar nelabai daug esu issiuvinejusi, dar eitu istaisyt klaida, gal kas esate siuvinejusios si paveiksla, gal turite kodus siu spalvu, nes jau pradedu panikuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 09 29, 14:06)
kaaa  blink.gif ... bet cia schemoje yra sitaip spalvos surodytos,ziurekite  g.gif    verysad.gif
dar nelabai daug esu issiuvinejusi, dar eitu istaisyt klaida, gal kas esate siuvinejusios si paveiksla, gal turite kodus siu spalvu, nes jau pradedu panikuoti  verysad.gif


žinokit tikrai nieko nereiškia tie kvadratėliai prie T1, šalia prancūziškai irgi parašyta: ženklų spalvos schemoje neatitinka siūlų spalvų, schemoje spalvos parinktos bet kokios, tik dėl patogumo..

jeigu nepradėjote siuvinėti mėlynų atspalvių, tai nieko tokio, nes tos spalvos, kur žalia ar raudona, turėtų maždaug atitikti. Dabar reikia laukti, gal atsilieps kas nors, kas siuvinėjo šį paveikslą ir turi kodukus, arba parašykite į schemų paieškos temą, gal kas nors suras schemą su siūlų kodais. jei visa tai nieko neduos, derinkite spalvas pagal paveikslėlį, kurį turite (tą, kur ne schema, o galutinis rezultatas parodytas), pagal jį juk irgi galima maždaug sužiūrėti, ar tie žydri kvadratėliai reiškia kažkokį tamsesnį ar šviesesnį atspalvį, ir pagal tai derinti.

Sėkmės Jums įveikiant šį paveikslą 4u.gif žinokit, kartais atrinkus spalvas pačiai, rezultatas pavyksta net gražesnis nei originalas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 29 rugsėjo 2010 - 13:36
LadyAgne, bet juk tai tik spalvoti simboliai. Šalia jų esančiais skaičiukais būna sunumeruoti siūlai iš siuvinėjimo rinkinio.
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 09 29, 14:33)
žinokit tikrai nieko nereiškia tie kvadratėliai prie T1, šalia prancūziškai irgi parašyta: ženklų spalvos schemoje neatitinka siūlų spalvų, schemoje spalvos parinktos bet kokios, tik dėl patogumo..

jeigu nepradėjote siuvinėti mėlynų atspalvių, tai nieko tokio, nes tos spalvos, kur žalia ar raudona, turėtų maždaug atitikti. Dabar reikia laukti, gal atsilieps kas nors, kas siuvinėjo šį paveikslą ir turi kodukus, arba parašykite į schemų paieškos temą, gal kas nors suras schemą su siūlų kodais. jei visa tai nieko neduos, derinkite spalvas pagal paveikslėlį, kurį turite (tą, kur ne schema, o galutinis rezultatas parodytas), pagal jį juk irgi galima maždaug sužiūrėti, ar tie žydri kvadratėliai reiškia kažkokį tamsesnį ar šviesesnį atspalvį, ir pagal tai derinti.

Sėkmės Jums įveikiant šį paveikslą  4u.gif žinokit, kartais atrinkus spalvas pačiai, rezultatas pavyksta net gražesnis nei originalas  bigsmile.gif


tai tikekimes atsilieps kas nors unsure.gif pradejau melsvus, bet labai nedaug, daugiau tamsiai violetines esu issiuvinejusi... net nefaina kad tokia nemoksa pasirodziau cia blush2.gif doh.gif

QUOTE(Donalita @ 2010 09 29, 14:34)
LadyAgne, bet juk tai tik spalvoti simboliai. Šalia jų esančiais skaičiukais būna sunumeruoti siūlai iš siuvinėjimo rinkinio.


tai kad nera kodu, maniau paciai reikia atsirinkti, patingejau sone pasiskaityt kad parasyta jog sios spalvos neatitinka, nes yra ir angliskai parasyta umn.gif nebuciau taip iskart aklai pradejusi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 09 29, 15:45)

tai kad nera kodu, maniau paciai reikia atsirinkti, patingejau sone pasiskaityt kad parasyta jog sios spalvos neatitinka, nes yra ir angliskai parasyta umn.gif nebuciau taip iskart aklai pradejusi  verysad.gif


Nieko nuostabaus, ir aš kaip ir tu, būčiau siuvinėjus ir manius, kad tokios turi būt spalvos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 29, 14:48)
Nieko nuostabaus, ir aš kaip ir tu, būčiau siuvinėjus ir manius, kad tokios turi būt spalvos blush2.gif


paguodei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurukasr @ 2010 09 29, 10:41)

Siuvinėju ir negaliu atsidžiaugti. Net dabar stebiuosi, kai seniau sugebėdavau be jo siuvinėt smile.gif

na zesiu kaip man su tuo remu "ant koju" eisis siuvineti. aciu, kad dalinates savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2010 09 29, 13:06)
kaaa  blink.gif ... bet cia schemoje yra sitaip spalvos surodytos,ziurekite  g.gif    verysad.gif
dar nelabai daug esu issiuvinejusi, dar eitu istaisyt klaida, gal kas esate siuvinejusios si paveiksla, gal turite kodus siu spalvu, nes jau pradedu panikuoti  verysad.gif

atsiusk man visa schema, kiek turi i pašta, pažiurėsiu smile.gif nes pantera kai siuvinėjau, panašiai nurodyta buvo...
dzeikauuu@gmail.com
Atsakyti
Valio!!! Pagaliau pabaigiau!!! o buvo taip... Pamaciau vasary megiamam zurnale deives "anonsa". laukiau issiziojusi to numerio, nes jau senai svajojau issiuvineti feja/deive/bobike su graziais skuduriukais.smile.gif sulaukiau numerio, nusipirkau is ebay Evenweave su "spec" efektais. Siuvinejau pripuolus tris menesius. Paskui atejo vasara, ir siuvinejimo muza susirinko lagaminus, ir pasake ATIA. Saukiau visaip ja atgal, bet nesugrizo. Rugseji ryzausi paprievartauti save ir pagaliau patupdziau savo VANDENS FEJA uz stiklo. Dabar vepsau i ja ant "sopkes" ir taip gera, kad ji uz stiklo ir akiu nebebado. blush2.gif
Taigis...
Dizainas: Joan Elliot WATER GODDESS
Medziaga: 28 Evenweave marga, 51 X 61 CM
Priedai: Karoliukai ir Kreinik Very Fine Braid
Realus siuvinejimo laikas: 3-4 menesiai.

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Papildyta:
P.s. schemos prasau neprasyti. pirkau zurnala ir apipaisialiojau. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 29 rugsėjo 2010 - 19:20