Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema


Vilniaus ir Palangos gatviu kampas Geros akys yra ten tikrai yra medziagu. Gali pabandyti dar vilniaus gatves ir Zamenhofo gatves kampas, gertrudos gatvej priesais buvusia vokieciu vaistine, bei ozeskienes gatves pradzioj praktiskai pries skalsa, tik del kitu parduotuviu nezinau kaip su medziagom.
[/quote]


man labai patinka matuojama medziaga hyper maximoje. ten yra siuvimo reikmenu parduotuve. spalva labai faina. as perku tik ten. kainos tikrai nepamenu smile.gif
Atsakyti
na va sumeistravau vyrui uzrasine doh.gif ( kitaip neleido riesiniu daryt, kol jam uzrasines nepadarysiu zadetos)
ar as ko nesupratau ar kas,bet su prieslapiais kosmaras gavosi doh.gif unsure.gif o visa kita pakenciama blush2.gif
rytoj pasirodysiu ,nes dabar per tamsu fotkint,tik pasigirt labai knieti. biggrin.gif

grasimm, saunuole,turbut ranka islavinai,tai greit sukiesi. Man net zandikaulis atvipo biggrin.gif o ten kampe,kartais ne banni darytas meskutis? rolleyes.gif
Pauksciuk,tu kaip visada ,su kruosciu isbaigtu darbeliu

jau nicku nebepamenu,bet ispudingai atrodo ant juodos medziagos darbai,bent jau man wub.gif as panasu siuvinejimo reikmenu parduotuvej maciau,bet maza. Tai kelias minutes ziurejau,net pardaveja pradejo kreivai ziuret i mane lotuliukas.gif
Dvi, visada jusu darbai darbai kvepia isskirtinumu ir silta dvasia alsuoja,dar plius kruopstumas 4u.gif man smagu,kad pasidairius po jusu darbu galeija,galima pamatyti ,kazka originalaus.

Miledi, pasirinkot HAED wub.gif kazkada as rinkausi,galvojau gal ji siuvinet...
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 25, 22:12)
Dvi, visada jusu darbai kvepia isskirtinumu ir silta dvasia alsuoja, dar plius kruopstumas 4u.gif man smagu, kad pasidairius po jusu darbu galerija, galima pamatyti kazka originalaus.

aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
notera, Peachy_sheila, medlink, Dantiste, Ačiū už sveikinimus 4u.gif 4u.gif

Labai gražiai irėmintos tulpės wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 25, 23:12)
o ten kampe,kartais ne banni darytas meskutis? rolleyes.gif

Ne ten ne banni meskutis,tai rudnosiukas mirksiukas.gif rudnosiukai kuri gavom mano sunus dovanu mirksiukas.gif

Aciu visom uz grazius pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasimm: 26 rugsėjo 2010 - 09:08
Grasim labai graziai ireminai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 25, 22:12)
jau nicku nebepamenu,bet ispudingai atrodo ant juodos medziagos darbai,bent jau man wub.gif as panasu siuvinejimo reikmenu parduotuvej maciau,bet maza. Tai kelias minutes ziurejau,net pardaveja pradejo kreivai ziuret i mane lotuliukas.gif

Cia turbut apie maniskes tulpes kalbejai. Labai aciu uz toki gera ivertinima aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 09 26, 09:10)
Labai gražiai irėmintos tulpės  wub.gif  wub.gif


labai labai aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Atsiprašau, kad kartoju klausimą, bet ką reiškia prie kreinik'o numeriai #4, #1?
Niekas nežinot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 09 26, 13:55)
Atsiprašau, kad kartoju klausimą, bet ką reiškia prie kreinik'o numeriai #4, #1?
Niekas nežinot? smile.gif


Gal tau tai padės, nes aš nežinau... blush2.gif
http://siuvinejimoma...alizuoti-siulai
Atsakyti
Gal žinote, kur galima įsigyti 36ct. tankumo ewo arba lino? žiūrėjau kasiuluose ir darbstuolėj, ten yra tik 32ct. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2010 09 26, 12:55)
Atsiprašau, kad kartoju klausimą, bet ką reiškia prie kreinik'o numeriai #4, #1?
Niekas nežinot? smile.gif

Kreinikai:
blending filament = 1 dmc ar kokios kitos firmos siuliukas (t.y. 1/6 atkirpto siulo is matkelio), tinka ant 25,28 ct per viena siula siuvinet
Very Fine (#4) Braid = vienas siulas, kurio storis kaip 2 dmc (ar kt.) siuliukai (2/6 is matkelio), tinka 16-18 ct aidai (ir 14ct kam tinka dviem siulais siuvinet ax.gif)
Kreinik Fine #8 Braid - tinkamas 11-14 ct medziagai, tai tikriausiai kaip 3 dmc siuliukai
O va #1 neradau kokio storio yra, bet ant spuliu buna surasyti numeriai, tai nesunku atsirinkt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 09 26, 15:10)
Kreinikai:
blending filament = 1 dmc ar kokios kitos firmos siuliukas (t.y. 1/6 atkirpto siulo is matkelio), tinka ant 25,28 ct per viena siula siuvinet
Very Fine (#4) Braid = vienas siulas, kurio storis kaip 2 dmc (ar kt.) siuliukai (2/6 is matkelio), tinka 16-18 ct aidai (ir 14ct kam tinka dviem siulais siuvinet ax.gif)
Kreinik Fine #8 Braid - tinkamas 11-14 ct medziagai, tai tikriausiai kaip 3 dmc siuliukai
O va #1 neradau kokio storio yra, bet ant spuliu buna surasyti numeriai, tai nesunku atsirinkt mirksiukas.gif

Ačiū už paaiškinimą. smile.gif
Prie to, kurį gavau, tai niekas neparašyta, tik kitoj pakuotės pusėj išvardinta kam galima naudoti (visiem atvejam) smile.gif
Tai įsivaizduosiu, kad atitinka 1siūlą dmc smile.gif
Atsakyti