Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

Ir as jungiuosi prie sveikinimu happybday.gif
Atsakyti
Sveikinu sveikinu sveikinu!! clap.gif happybday.gif clap_1.gif bis.gif notworthy.gif birthday.gif ploja.gif linkiu dar daug lygių kryželių ir nepaprastų darbelių bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Doviem, paveikslas labai gražus, net nesitiki, kad siuvinėtas thumbup.gif

Su gimimo diena, su gimimo deina, su gimimo diena, Džeine, sveikinu aš tave happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2010 09 24, 12:12)
Su Gimimo diena  Džeine  4u.gif ir prie sveikinimu jungiasi banni (negali asmeniskai pasveikinti nes kompiuteris mires jai verysad.gif )


perduok padėka ir banni 4u.gif

Ačiū, mergaitės, labai labai, nustebinot mane čia bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Džeine,su gimtadieniu,su gražia švente,daug gražių darbelių ir ydomių idėjų 4u.gif
Atsakyti
MERGAITES, PAGELBEKIT.. MAN REIKIA KONVERTAVIMO IS ARIANDNOS I DMC IR ANCHOR.. NIEKUR NERANDU sad.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 09 24, 11:23)
pasirodau savo tulpes jau iremintas, tik sienos spalva nekokia, prie paveikslo, sakem reiks perdazyt kambari  doh.gif

Labai gražus paveikslas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 09 24, 12:23)
pasirodau savo tulpes jau iremintas, tik sienos spalva nekokia, prie paveikslo, sakem reiks perdazyt kambari  doh.gif


Manau įrėminta puikiai, o ant tokios šviesios sienos, paveikslas gražiai žiūrisi smile.gif
Sienos spalvos dėl paveikslo nekeisk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 09 24, 11:23)
pasirodau savo tulpes jau iremintas, tik sienos spalva nekokia, prie paveikslo, sakem reiks perdazyt kambari   doh.gif


Tikrai kaip nuotrauka atrodo bigsmile.gif thumbup.gif
Džeine su gimtadieniu user posted image

Ryte norėjau pasveikinti bet užmiršau doh.gif gerai kad merginos priminė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peachy_sheila: 24 rugsėjo 2010 - 15:49
QUOTE(V .I .R .G .U .T .E @ 2010 09 24, 15:16)
MERGAITES, PAGELBEKIT.. MAN REIKIA KONVERTAVIMO IS ARIANDNOS I DMC IR ANCHOR.. NIEKUR NERANDU sad.gif


aš turiu tokią, bet nesu išbandžiusi pati, todėl negaliu vertinti, ar gera:

DMC <> Ariadna

ariadna <> anchor neturiu unsure.gif
Atsakyti
DŽEINE su gimtadieniu happybday.gif jungiuosi prie visų jau išsakytų palinkėjimų smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 09 24, 10:23)
pasirodau savo tulpes jau iremintas, tik sienos spalva nekokia, prie paveikslo, sakem reiks perdazyt kambari  doh.gif


Čia tikrai siuvinėta blink.gif blink.gif . Kur tokią kokybišką schemą gavai?
NEREALUS paveikslas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti