Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

etaeta, Dvi įdėjo tau nuorodų smile.gif

Dvi, ačiū, radau tą "vėžlio", reiks pabandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
doviem


nuostabu clap_1.gif sveciai isvirs is koto kai pasakysi kad siuvinetas lotuliukas.gif ir as mielai toki issiuvineciau thumbup.gif bet nekopijuoju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 24 rugsėjo 2010 - 10:36
QUOTE(gadik @ 2010 09 23, 13:37)
Sveikutes ir vel,
na va, parodau pagaliau iremintas rozes
ir tolimesni darbeli dovanu

rozes labai grazios ir remas taip gerai tinka, tik matyt galiukai palikti ilgoki blogoj pusej, kazkas ten persimato g.gif

QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 09 23, 16:33)
Pirmoji knygelė nuo A iki Ž.
Viršelis - Belfast Natural 32ct linas, prancūziškas dizainas, kelios spalvos rinktos, kitos pagal raktą.
Knygelė - kanceliarinis  popierius, lietuviško lino atraiža nugarėlei, virvelė, japoniškas įrišimas.

labai idomiai irista knygele, ziurejau ilgai i nuotraukas bet vistiek nesupratau kaip cia irisai doh.gif bet knygele grazi, labai idomiai atrodo vien tas irisimas wub.gif

QUOTE(Višniukė @ 2010 09 23, 20:13)
DMC Marble aida nr.14. 25 DMC spalvos. dydis kryziukais 180x140. Schema is rusisko zurnalo. Tik va ireminti nelabai pavyko, biskiuka man paciai remelis tamsokas, bet kai kabo ant geltonos sienos - tai visai nieko blush2.gif  ax.gif
ir nepamenu ar dejau jau  metrikiuka blush2.gif , jei kartojuos - labai nepykit ant manes  4u.gif Siuvineta ant paprasto lino 6 DMC spalvytes
Atsiprasau, kitaip foto netas neduoda ikelt, kazko spiriojas

viskas gerai, mokam ir taip paziureti mirksiukas.gif saunus darbai smile.gif

QUOTE(grasimm @ 2010 09 23, 21:28)
Na ir groziu uzderejooo  bigsmile.gif 
va o as su maziuku darbeliu atkeliauju,kaip visada jusu teismui ,kuris jau rytoj bus iremintas  4u.gif

man sitas metrikas toks mielas wub.gif noreciau ir as toki kada issiuvineti, man apskritai meskiukai labai patinka blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 24, 11:34)
nuostabu  clap_1.gif sveciai isvirs is koto kai pasakysi kad siuvinetas  lotuliukas.gif ir as mielai toki issiuvineciau  thumbup.gif bet nekopijuoju  biggrin.gif

kad pas mane tu sveciu nesilanko, kaip ir ne savo namuose gyvenu, paveikslas mociutei dovanotas, o as pas ja gyvenu, sveciu nei pas ja nei pas mane per daug neina, cia tik jai skirta rolleyes.gif
Atsakyti
Džeine, su gimtadieniu 4u.gif
Ilgiausių metų ilgiausių drinks_cheers.gif

user posted image
Картинки анимашки блестяшки
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 24 rugsėjo 2010 - 10:44
jungiusi prie sveikinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 09 24, 10:23)
pasirodau savo tulpes jau iremintas, tik sienos spalva nekokia, prie paveikslo, sakem reiks perdazyt kambari  doh.gif


Man tavo tulpės kaip nuotrauka atrodo, neralios 4u.gif Medalį tau reikia kabinti už kantrybę toki darbą siuvinėjant thumbup.gif

Prisidedu prie sveikinimų Džeinei 4u.gif happybday.gif birthday.gif
Atsakyti
Džeine,su gimimo diena!!! happybday.gif
user posted image
Atsakyti
Dzeine, graziu tau metu happybday.gif


QUOTE(casolin @ 2010 09 24, 12:10)
Man tavo tulpės kaip nuotrauka atrodo, neralios 4u.gif Medalį tau reikia kabinti už kantrybę toki darbą siuvinėjant thumbup.gif


aciu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 09 24, 11:43)
Džeine, su gimtadieniu  4u.gif
Ilgiausių metų ilgiausių  drinks_cheers.gif


Prisidedu prie sveikinimų Džeinei happybday.gif birthday.gif

QUOTE(casolin @ 2010 09 24, 12:10)
Man tavo tulpės kaip nuotrauka atrodo, neralios 4u.gif Medalį tau reikia kabinti už kantrybę toki darbą siuvinėjant thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 24 rugsėjo 2010 - 11:41
Doviem labai graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
Su Gimimo diena Džeine 4u.gif ir prie sveikinimu jungiasi banni (negali asmeniskai pasveikinti nes kompiuteris mires jai verysad.gif )
user posted image
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2010 09 24, 13:12)
Su Gimimo diena  Džeine  4u.gif


Ir aš jungiusi
user posted image
Atsakyti