Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

Mergaites, o kas nors siuvinejot ant lino per 3 siuliukus? issirinkau gele, kuria noreciau ant lino issiuvinet ir tasiuka padaryt, bet dabar ziuriu, kad gal biski mazoka gele bus. o jei per 3 siuliukus siuvinet, jinai vis tiek kazkiek isdides. bet ar nesigaus per grubi kokia g.gif g.gif dabar galvoju, ar bandyt per 3, ar ieskot kitos geles g.gif
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2010 09 12, 17:55)
Mergaites, o kas nors siuvinejot ant lino per 3 siuliukus? issirinkau gele, kuria noreciau ant lino issiuvinet ir tasiuka padaryt, bet dabar ziuriu, kad gal biski mazoka gele bus. o jei per 3 siuliukus siuvinet, jinai vis tiek kazkiek isdides. bet ar nesigaus per grubi kokia  g.gif  g.gif dabar galvoju, ar bandyt per 3, ar ieskot kitos geles  g.gif

koks linas, aš ant lietuviško dažnai 3*3 siuvinėju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 12, 17:13)
koks linas, aš ant lietuviško dažnai 3*3 siuvinėju  ax.gif



Lietuviskas, dar is anytos lobyno smile.gif aciu, nuraminai, tada ir as siuvinesiu per 3 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, senokai nieko nesirodžiau.... Va dabar baigiau metrikiuką, tad įdedu jūsų teismui ax.gif ax.gif user posted image
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 12, 10:20)
Nors gal kuri zino, kaip kainos ir kokybe toj kalvariju medziagu parduotuvej? Esu buvus pries metus, tai tada ju turima aida buvo labai "skysta".. Manau ji negraziai susitrauktu siuvinejant  doh.gif

Buvau ten vasarą, tai tą pačią nekokią AIDA mačiau, labai stambi ir skysta...
Atsakyti
QUOTE(mege2 @ 2010 09 12, 21:25)
Buvau ten vasarą, tai tą pačią nekokią AIDA mačiau, labai stambi ir skysta...

vadinasi vaziuosiu i GA pirkti vel smile.gif Siaip manau DMC ar kitos kokybiskos aidos gali rasti tik tokiose rankdarbiu parduotuvese, o ne siaip medziagu pardej..
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 12, 21:28)
vadinasi vaziuosiu i GA pirkti vel smile.gif Siaip manau DMC ar kitos kokybiskos aidos gali rasti tik tokiose rankdarbiu parduotuvese, o ne siaip medziagu pardej..

Seniau dar būdavo Trakų g. Burdos parduotuvėj kokybiškų, bet nežinau, kokios ten dabar kainos. O šiaip turbūt patogiausia pirkti iš kasiulai.lt mirksiukas.gif Beje GA, galima pirkti pusę pločio, jei nereikalingas didžiulis gabalas.
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 09 12, 19:55)
Sveikos, senokai nieko nesirodžiau.... Va dabar baigiau metrikiuką, tad įdedu jūsų teismui  ax.gif  ax.gif

Kaip grazuuu wub.gif nu niekada sie batukai man neatsibos wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Baciukai kaip visuomet labai mieli wub.gif o koks vardas vaikinuko negirdetas thumbup.gif
Atsakyti
Į batukus nebegaliu žiūrėt blush2.gif , čiole pagirsiu už darbą thumbup.gif 4u.gif

mano siuvinukas ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 13, 07:19)
mano siuvinukas  ax.gif

Ačiū D ne batukai biggrin.gif
Šitas man pats gražiausias iš metrikų 4u.gif

Atsakyti