Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

user posted image
Mano varnikė blush2.gif Spalvos - improvizacija iš akies. Tik dyyydelis minusas - ant atraižos siuvinėjau, todėl reikia nedidelių fotorėmelių, tokio dydžio nerandu(9*13), o jei yra tai netinka spalva doh.gif
Atsakyti
Labai fainuole man ta varna thumbup.gif

Na ka pasirodysiu ir as truputuka.

DMC Marble aida nr.14. 25 DMC spalvos. dydis kryziukais 180x140. Schema is rusisko zurnalo. Tik va ireminti nelabai pavyko, biskiuka man paciai remelis tamsokas, bet kai kabo ant geltonos sienos - tai visai nieko blush2.gif ax.gif

http://visniuke.gall...h?ph=bnTb-cCtiQ

ir nepamenu ar dejau jau metrikiuka blush2.gif , jei kartojuos - labai nepykit ant manes 4u.gif Siuvineta ant paprasto lino 6 DMC spalvytes

http://visniuke.gall...h?ph=bnTb-cCtj8

Atsiprasau, kitaip foto netas neduoda ikelt, kazko spiriojas
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 09 23, 19:24)
Mano varnikė blush2.gif Spalvos - improvizacija iš akies. Tik dyyydelis minusas - ant atraižos siuvinėjau, todėl reikia nedidelių fotorėmelių, tokio dydžio nerandu(9*13), o jei yra tai netinka spalva doh.gif

kokia gražuolė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 23, 18:19)
kokia nuostabi knygelė, ir ji atiteko man  biggrin.gif  wub.gif  bigsmile.gif  (gimtadienio proga)
Kaip dailiai viskas padaryta, super  thumbup.gif

oho kaip faina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 09 23, 19:24)
Mano varnikė blush2.gif Spalvos - improvizacija iš akies. Tik dyyydelis minusas - ant atraižos siuvinėjau, todėl reikia nedidelių fotorėmelių, tokio dydžio nerandu(9*13), o jei yra tai netinka spalva doh.gif

Remelius galima uzsisakyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 09 23, 20:13)
Labai fainuole man ta varna  thumbup.gif

Na ka pasirodysiu ir as truputuka.

labai gražūs darbai thumbup.gif metrikiukas įdomiai gavos, gera mintis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 09 23, 20:22)
labai gražūs darbai  thumbup.gif  metrikiukas įdomiai gavos, gera mintis  drinks_cheers.gif

Dekui mergyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 09 23, 20:27)

thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 09 23, 18:24)

Mano varnikė




QUOTE(Višniukė @ 2010 09 23, 19:13)

Na ka pasirodysiu ir as truputuka.




4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu bet knygelės grožis... wub.gif ir dar visa rankų darbo... Džeine, labai nuoširdžią dovaną gavai verysad.gif

Vyšniuke thumbup.gif labai labai gražu smile.gif

Varniukė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 23, 13:44)
gadik koks solidus jubiliejus
turiu kelis pastebėjimus, nepalik tokių ilgų uodegyčių antroje pusėje, nes per baltą audinį viskas persišviečia 4u.gif


aciu, 4u.gif
o del ilgu uodegyciu, tik dabar nuotraukoje pamaciau jas unsure.gif , o jau iremintas, ir iduotas nuvesti iteikimui verysad.gif

QUOTE(murkse @ 2010 09 23, 14:13)
tai bent jubiliejus  thumbup.gif  gražūs darbai


aha, labai malonu ir dziugu, kad tokia 100metu gimine turim drinks_cheers.gif


QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 23, 17:29)
Graži nuostabaus jubiliejaus dovana  thumbup.gif
Aš be žodžių wub.gif


4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 09 23, 20:24)

Mano varnikė blush2.gif Spalvos - improvizacija iš akies. Tik dyyydelis minusas - ant atraižos siuvinėjau, todėl reikia nedidelių fotorėmelių, tokio dydžio nerandu(9*13), o jei yra tai netinka spalva doh.gif


Improvizacija pavyko thumbup.gif Varnelė fainuolė wub.gif

QUOTE(Višniukė @ 2010 09 23, 21:13)

Na ka pasirodysiu ir as truputuka.



Kolkas neužkrauna man gallery.ru, tad nieko negaliu pasakyt... unsure.gif
Atsakyti
Na ir groziu uzderejooo bigsmile.gif

va o as su maziuku darbeliu atkeliauju,kaip visada jusu teismui ,kuris jau rytoj bus iremintas 4u.gif
user posted image

4u.gif
Atsakyti