Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

QUOTE(čiolė @ 2010 09 23, 10:59)
Kol kas tylu  verysad.gif  verysad.gif  Tik pati, aš ir Inesiuuu.... Nežinau kaip bus  g.gif  g.gif  Tikslinu laiką ir datą: tai bus spalio 5 d (galima ir 6d.) apie 11val. pas mane  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  Norinčias ir dalyvausiančias prašom prasinešt man į až  ax.gif  ax.gif Dar beje jungiasi Grasimm  mirksiukas.gif

3-4 visai neblogai mirksiukas.gif
Papildyta:
O Peachy_sheila negalės, lyg žadėjo?
Atsakyti
murkse,labai miela varlyte mirksiukas.gif
pauksciuk,be abejo reminsiu.ir kabinsiu ant sienos mirksiukas.gif nelaikysiu spintoj kandim lotuliukas.gif
Dvi,labai mielas ir tvarkingas darbelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 09 23, 11:21)

ačiū

Turiu klausimą toms auksarankėms, kurios siuvinėjo metriką pedutes. Jų yra 2 rušių ar daugiau?
Atsakyti
Kiek daug gražių darbelių clap_1.gif Smagu akis paganyti. Aš visą šį laiką megztinį kankinau, paaiškėjo, kad neturiu pakankamai siūlų savo sumanymams, tai užmečiau jį kol tuėsiu naujų idėjų ir parėjau atgal į jūsų būrelį smile.gif Pradėjau kiškius siuvinėti savo mažajam kiškių mylėtojui.
Atsakyti
o as savo kudikeliui pleduka nerti baigineju, tada visa pulsiu i siuvinejima blush2.gif

ale akis paganyt tai paganau kasdien smile.gif

visom po 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 23, 11:12)
3-4 visai neblogai  mirksiukas.gif
Papildyta:
O Peachy_sheila negalės, lyg žadėjo?

Va va doh.gif doh.gif Taip ir maniau, jog kažką pamiršau ax.gif ax.gif Atsiprašau Peachy_sheila 4u.gif 4u.gif beabejo ji kalbėjo, jog jei dienos metu, tai tik su dukrele galės....
Atsakyti
Sveikutes ir vel,
na va, parodau pagaliau iremintas rozes

user posted image
user posted image

user posted image

ir tolimesni darbeli dovanu
blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti

gadik koks solidus jubiliejus
turiu kelis pastebėjimus, nepalik tokių ilgų uodegyčių antroje pusėje, nes per baltą audinį viskas persišviečia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 23 rugsėjo 2010 - 12:45
QUOTE(Dvi @ 2010 09 23, 09:36)
* MTSA Un Cèpe. DMC siūlai, Zweigart Belfast 32ct Antique white linas. Siuvinėta 1 siūlu 1x1.

nuostabus darbelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 09 23, 13:37)
Sveikutes ir vel,
na va, parodau pagaliau iremintas rozes


tai bent jubiliejus thumbup.gif gražūs darbai
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 23, 11:09)
Matyt, kad šiemet visi daug grybų prisirinko, jau antrą nuostabų maišelį rodai. Galvoju gal ir man tavo idėją panaudoti ir Kalėdų proga padovanoti maišelį vienai užkietėjusiai grybautojai  bigsmile.gif nors jos sudžiovintiems grybams ko gero bulvinį maišą reikia išsiuvinėti  lotuliukas.gif


Va va ir aš tokią mintį audžiu... mirksiukas.gif

QUOTE(murkse @ 2010 09 23, 11:14)
Pasirodom, seniai pagamintą, šį ryt nufotografuotą  smile.gif
Užrašų knygutė "varlytė". Siuvinėta kryželiu ant kanvos, vėliau prisiūta prie lino bei apvilkta knygutė. Langeliais, knygutės dydis 10,5x14cm., siuvinuko dydis 8x9,7cm.


Graži knygelė, tikrai pradžiugins thumbup.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 23, 11:28)
Dvi - super thumbup.gif
O aš pagalvojau, kad koks erelis  blush2.gif  lotuliukas.gif


Aš ir... bigsmile.gif biggrin.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 23, 14:44)
turiu kelis pastebėjimus, nepalik tokių ilgų uodegyčių antroje pusėje, nes per baltą audinį viskas persišviečia 4u.gif


Graži dovana bus wub.gif
O aš maniau, kad ten kur skaičius 100, siūlai medžiagą šiek tiek nudažė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 23 rugsėjo 2010 - 13:14
Sveikos smile.gif Kalipėdietės ir pasimeeetins greitai thumbup.gif

nu bet ir darbelių prirodėt čia... wub.gif aš tik seilę varvinu žiūrėdama blush2.gif per darbus po kelis kryžiukus per dieną tik išsiuvinėti tespėju... blush2.gif
Atsakyti