Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

Kas nuspręsta dėl MEETO?
Atsakyti
* MTSA Un Cèpe. DMC siūlai, Zweigart Belfast 32ct Antique white linas. Siuvinėta 1 siūlu 1x1.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 23, 10:36)
* MTSA Un Cèpe. DMC siūlai, Zweigart Belfast 32ct Antique white linas. Siuvinėta 1 siūlu 1x1.
user posted image


GROZIS wub.gif
Atsakyti
Kiek grozybiu pas jus galima rasti smile.gif Visos saunuoles 4u.gif Mano tai darbelis siek tiek i sali padetas ax.gif Ir vis jau dairausi kokiu ideju Kaledoms, ka cia siemet sumascius g.gif ax.gif
Atsakyti
Paukščiuk, Dvi, Laura81r, nuostabu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 23, 09:36)
* MTSA Un Cèpe. DMC siūlai, Zweigart Belfast 32ct Antique white linas. Siuvinėta 1 siūlu 1x1.

oho, nu ir greičiai bigsmile.gif kaip visad wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2010 09 22, 21:29)
cia mano dar vienas darbas  ax.gif  tik baisiai murzius dar ir susilamdes  doh.gif


4u.gif Labai gyvas paveikslas. thumbup.gif Kieno čia dizainas?
QUOTE(Dvi @ 2010 09 23, 09:36)
DMC siūlai, Zweigart Belfast 32ct Antique white linas. Siuvinėta 1 siūlu 1x1.


Matyt, kad šiemet visi daug grybų prisirinko, jau antrą nuostabų maišelį rodai. Galvoju gal ir man tavo idėją panaudoti ir Kalėdų proga padovanoti maišelį vienai užkietėjusiai grybautojai bigsmile.gif nors jos sudžiovintiems grybams ko gero bulvinį maišą reikia išsiuvinėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 23, 10:09)
Matyt, kad šiemet visi daug grybų prisirinko, jau antrą nuostabų maišelį rodai. Galvoju gal ir man tavo idėją panaudoti ir Kalėdų proga padovanoti maišelį vienai užkietėjusiai grybautojai  bigsmile.gif nors jos sudžiovintiems grybams ko gero bulvinį maišą reikia išsiuvinėti  lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif tikrai gera mintis su maišiuku

Pasirodom, seniai pagamintą, šį ryt nufotografuotą smile.gif
Užrašų knygutė "varlytė". Siuvinėta kryželiu ant kanvos, vėliau prisiūta prie lino bei apvilkta knygutė. Langeliais, knygutės dydis 10,5x14cm., siuvinuko dydis 8x9,7cm.

user posted image

Dar vėliau parodysiu tašiuką, pusiau padarytas dar. Iš tos pačios medžiagos, panašios varlytės. Bus dovana mergytei kalėdom.

Gyvai salotinė gražesnė spalva, tokia švelni, čia priblukinta atrodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 23 rugsėjo 2010 - 09:16
dvi, jusu darbeliai nereaus.. wub.gif

tik dabar is saves juokiaus..sumazinta foto ziuriu ir galvoju kodel cia issiuvinetas gandras be galvos doh.gif issidirdinu ir daejo kad cia grybas lotuliukas.gif
Atsakyti
Dvi - super thumbup.gif

QUOTE(Daisiuke @ 2010 09 23, 10:18)
tik dabar is saves juokiaus..sumazinta foto ziuriu ir galvoju kodel cia issiuvinetas gandras be galvos  doh.gif issidirdinu ir daejo kad cia grybas  lotuliukas.gif


O aš pagalvojau, kad koks erelis blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
bigsmile.gif kiek gražių darbų bigsmile.gif net nebevardinsiu visu, o tik po balionėli duosiu biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 23, 09:01)
Kas nuspręsta dėl MEETO?

Kol kas tylu verysad.gif verysad.gif Tik pati, aš ir Inesiuuu.... Nežinau kaip bus g.gif g.gif Tikslinu laiką ir datą: tai bus spalio 5 d (galima ir 6d.) apie 11val. pas mane mirksiukas.gif mirksiukas.gif Norinčias ir dalyvausiančias prašom prasinešt man į až ax.gif ax.gif Dar beje jungiasi Grasimm mirksiukas.gif
Atsakyti