Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

Sveikutes 4u.gif Uzbegu pas jus karts nuo karto, nes ir pati megstu siuvineti. Darbeliai visu labai grazus wub.gif Smagu uzbegti ir paganyti akis ax.gif
Atsakyti
na ka gi siandien veziau reminti tulpes, penktadieni reiks atsiimti, aisku kaina nereali viso paveikslo bet ka jau padarysi rolleyes.gif tikiuosi iremins kiek galima graziau. Negaliu nepagirti visu jusu, sitiek nauju darbu, sauniai pasidarbavot smile.gif
QUOTE(Dvi @ 2010 09 21, 01:24)
Siuvinėt pamažu siuvinėju, o sutvarkyti niekaip neprisiruošiu. Vienok matyt pribrendo laikas pamažu traukti darbus iš stalčiaus, tvarkyti ir pasirodyti.     

Labai grazios knygeles, noreciau kazka panasaus pasidaryti, bet bijau net pradeti. Antras paveiksliukas siuvinetas su pereinanciu spalvu siulais? g.gif ir dar klausimelis, kur tu dedi visas tas uzrasines, nes kiek teko pastebeti tai labai daznai jas darai smile.gif parduodi ar dovanoji? g.gif

QUOTE(*belithu* @ 2010 09 21, 10:02)
sveikos, seniai pas jus bebuvau  blush2.gif bet noriu pasirodyt su kątik iškeptu savo darbu  ax.gif knebinėjaus prie jo daugiau nei metus su pertraukom

grazus paukstukas thumbup.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 21, 17:44)
ideklas siuvinejimui susideti  thumbup.gif pav truputi nelygiai,nuo medziagos nuslydo. blush2.gif

jeigu nebutum pasakius nebutume net pastebejusios kad truputi netiesiai smile.gif bet idomi ideja mirksiukas.gif

QUOTE(Dvi @ 2010 09 22, 00:55)
Akyse skersuoja hihihi.gif Ten daug pusinių kryžiukų.

labai liuks maisiukas grybams, as mastau kazka panasaus surasti dziovintu obuoliuku maisui smile.gif
Atsakyti
labuka, gal cia ir ne vieta,ale pasiulysiu 4u.gif gal kam reikia siuvinejimo pastatomo remo? gaminaus pagal uzsakyma, bet man kazkaip nelabai limpa su juo siuvinet, man mieliau su lankeliu biggrin.gif tai jei ka domina parasykit i az 4u.gif
Atsakyti
as sian irgi nunesiau reminti savo ta sveikinima seneliui... Idomu, kaip padarys? Baisiai sunku buvo issirinkti pasporta, remeli... Matyt vaizduotes trukumas lotuliukas.gif
Dar paprasiau, kad nenumozotu tos medziagytes... Sako, kai perspeja, tai butinai ir nutinka blink.gif doh.gif
Pasiimsiu po savaiteles...
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 22, 00:55)
Akyse skersuoja hihihi.gif Ten daug pusinių kryžiukų.

* Nimue Gigue du Champignon. DMC siūlai, lietuviškas linas.


wub.gif žavus darbas wub.gif
Atsakyti
QUOTE
Akyse skersuoja  Ten daug pusinių kryžiukų.

* Nimue Gigue du Champignon. DMC siūlai, lietuviškas linas.



tikrai zavu user posted image ir taip tvarkinga ...
Atsakyti
PICOTI...PICOTA dizainas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 22, 19:15)
PICOTI...PICOTA dizainas


wub.gif wub.gif Kaip jaukiai ir fainiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
PICOTI...PICOTA dizainas


grazu labai biggrin.gif bet man tokiam dideliam remeliui per tuscia aplink blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 22, 11:40)
Dvi, tu kažkaip sugebi įkvėpti paveikslėliams gyvybę  wub.gif Aš vis pasižiūriu į kai kurias schemas ir nesugalvoju kam panaudoti, o kai pamatau tavo realizaciją, tiesiog netenku žado. Nepaprastai kūrybinga esi  thumbup.gif

aciuks.gif Kai kurie dizainai patys pasiprašo tiek būti siuvinėjami, tiek po to kur nors padedami.
QUOTE(Mingomi @ 2010 09 22, 12:48)
Dvi  wub.gif  wub.gif  wub.gif
o kaip ten siuvineta? virvute ar BS?

Principas kaip BS, bet BS pavadinti negalima, kadangi BS siuvinėjasi pagal langelius, o čia siuvinėjama laisvai laisva linija.
QUOTE(doviem @ 2010 09 22, 13:27)
Labai grazios knygeles, noreciau kazka panasaus pasidaryti, bet bijau net pradeti. Antras paveiksliukas siuvinetas su pereinanciu spalvu siulais?  g.gif ir dar klausimelis, kur tu dedi visas tas uzrasines, nes kiek teko pastebeti tai labai daznai jas darai smile.gif parduodi ar dovanoji? g.gif

Akys bijo, rankos padaro hihihi.gif Visos mes kažko bijom. O paskui žiūrėk paaiškėja, kad bijoti taigi ir nebuvo ko hihihi.gif Jei kažką darai, negali ilgai trypčioti vienoj vietoj. Visuomet reikia tobulėti, tobulėti, tobulėti... Perlipti vieną slenkstį, kurio nedarei, tada susirasti kitą. Kad po kelerių metų atsisukus atgal galėtum pamatyti ką išties sugebėjai išmokti ir ką pasiekei. Kitaip jokios pastangos nevertos to laiko, kurį atiduodam.
Čia filosofiniai pamąstymai hihihi.gif O jei trumpai - bandyk ir pavyks. Jei ne iš pirmo karto, tai iš trečio.
O aš knygeles dovanoju. Sau neturiu nei vienos, bet kada nors bus ir man. Kai tikrai žinosiu kokios ar kokių noriu. rolleyes.gif
Papildyta:
Pauksciuk, tavo Picoti Picota super thumbup.gif Dievinu elegantiškus dizainus su didele erdve, neįspraustus į rėmo ribojamą mažą erdvę.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 22, 01:55)
Akyse skersuoja hihihi.gif Ten daug pusinių kryžiukų.



Koks gražus darbas thumbup.gif Siuvinėjimas superinis. Mane visada stebina tavo darbai. Jie tokie paprasti, nematyti ir šilti rolleyes.gif

Paukščiuk, originalu bigsmile.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės, jau kaip malonu wub.gif

''Kad nebūtų šalta'' tai įmonės pavadinimas, kuri užsiima židiniais. Norėjau jiem atsidėkot, tai paveiksliukas iš kart prieš akis '' stovėjo''. Norėjau laisvesnio šrifto, bet čia koją pakišo mano numiręs kompas biggrin.gif
Atsakyti