Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

ačiū labai visoms už pagyras mano ereliui ax.gif
Atsakyti
Niu ką pamaloninau siela gražiais darbeliais, pupa jau mano miega einu rr'ą pasiuvinėsiu
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 09 21, 16:48)
Dvi - tiesiog be žodžių wub.gif , o liną įstižai paėmus siuvinėji, ar man ten akyse skersuoja g.gif

Akyse skersuoja hihihi.gif Ten daug pusinių kryžiukų.

* Nimue Gigue du Champignon. DMC siūlai, lietuviškas linas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 22, 00:55)


* Nimue Gigue du Champignon. DMC siūlai, lietuviškas linas.



miela, gražu, įdomu, tvarkinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 21, 23:55)

* Nimue Gigue du Champignon[/b][/color].




4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 22, 00:55)
Akyse skersuoja hihihi.gif Ten daug pusinių kryžiukų.

* Nimue Gigue du Champignon. DMC siūlai, lietuviškas linas.

wub.gif superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 09 21, 23:30)
miela, gražu, įdomu, tvarkinga  bigsmile.gif

pritariu drinks_cheers.gif labai jau thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!
Norėčiau jungtis prie siuvinėtojų būrelio. 4u.gif Rankdarbius mėgstu nuo paauglystės, tačiau esu visiška savamokslė ir kyla daug klausimų. Adatą paėmiau po dešimties metų pertraukos ir kol kas mokausi iš naujo su mažais darbeliais.

Norėjau Jūsų paklausti, jei buvo tai aptarta, gal galėtumėte įdėti nuorodą, kaip siuvinėjate pavienius kryželius, ypač jei jų daugiau? Man labai nesinori pratempinėti siūlo blogojoje pusėje po kelis centimetrus, o kai kryželis tik vienas, nėra kaip pradėti ir užbaigti be mazgo. Žinau, kad tai galima daryti gerojoje pusėje, tačiau mano atveju netinka, nes siuvinėju ant Aida 14 dvigubu DMC siūlų ir truputį persišviečia, ypač tamsus siūlas po šviesiu fonu.


Atsiprašau, jei su klausimu kartojuosi, tiesiog jau tiek daug apie siuvinėjimą kryželiu prikalbėta, kad fiziškai sunku perskaityti viską.


Būčiau dėkinga už pagalbą. smile.gif

Atsakyti
Sveikos, gal kurios siuvinėjo nykštukus ant žiurstukų? smile.gif gal turite siūlų kodukus, nes kai išsididinu šį paveiksliuką tai neina suskaityti pavadinimų, viskas susilieja doh.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 21, 23:55)
* Nimue Gigue du Champignon. DMC siūlai, lietuviškas linas.


Dvi, pas tave kiek fantastiškų idėjų, kas kart vis nustebini wub.gif Laaabai fainas maišiukas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 21, 01:24)
Siuvinėt pamažu siuvinėju, o sutvarkyti niekaip neprisiruošiu. Vienok matyt pribrendo laikas pamažu traukti darbus iš stalčiaus, tvarkyti ir pasirodyti.     

QUOTE(Dvi @ 2010 09 22, 00:55)
Nimue Gigue du Champignon[/b][/color]. DMC siūlai, lietuviškas linas.

Dvi, tu kažkaip sugebi įkvėpti paveikslėliams gyvybę wub.gif Aš vis pasižiūriu į kai kurias schemas ir nesugalvoju kam panaudoti, o kai pamatau tavo realizaciją, tiesiog netenku žado. Nepaprastai kūrybinga esi thumbup.gif

QUOTE(*belithu* @ 2010 09 21, 10:02)
sveikos, seniai pas jus bebuvau  blush2.gif bet noriu pasirodyt su kątik iškeptu savo darbu

Labai įspūdingas paveikslas thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 21, 17:44)


gražus tavo zebriukas, thumbup.gif atrodo sugalvojai kur pritaikyti siuvinėtus paveikslėlius be rėminimo 4u.gif

QUOTE(Siūlelis @ 2010 09 22, 09:43)
Norėjau Jūsų paklausti, jei buvo tai aptarta, gal galėtumėte įdėti nuorodą, kaip siuvinėjate pavienius kryželius, ypač jei jų daugiau? Man labai nesinori pratempinėti siūlo blogojoje pusėje po kelis centimetrus

Aš irgi siuvinėju paveikslą kuriame daug pavienių kryžiukų, tai pagal rekomendacijas nereikėtų siūlo pertempti daugiau nei per 2-3 kryželius. Todėl aš pirmiausia išsiuvinėju tuos plotus kur daugiau kryželių, pvz 5-10 ir po to siuvinėju pavienius kryželius užkišdama siūliukus už tų kurie jau išsiuvinėti ir taip užtvirtinu pradžią ir pabaigą be mazgelių. Gal kas galėtų parašyti apie geresnius siuvinėjimo būdus.
Atsakyti
Dvi wub.gif wub.gif wub.gif

o kaip ten siuvineta? virvute ar BS?
Atsakyti