Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 11, 14:49)
aš supratau ji apie GA kalba, o tu apie internetinę darbstuolę  g.gif



aha, apie internetine....
o pasirodo yra skirtumas?! g.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 09 11, 15:05)
aha, apie internetine....
o pasirodo yra skirtumas?!  g.gif


Aš kalbėjau apie parduotuvę "Geros akys" CUP'e.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 09 11, 15:07)
Aš kalbėjau apie parduotuvę "Geros akys" CUP'e.


daba blondikai tapo aisku thumbup.gif drinks_cheers.gif doh.gif
Atsakyti
Pradėjau siuvinėti Egiptą (piramides) doh.gif nu negalvojau, kad ant juodos kanv doh.gif bus taip sudetinga siuvinėti blush2.gif o dar siūlai ARIADNA taaaaip veliasi... Tikiuosi pakaks kantrybės pabaigti lotuliukas.gif

Jau tie lėktuvai, laivai man./.. wub.gif nereali dovana thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 09 11, 15:13)
Jau tie lėktuvai, laivai man./..  wub.gif  nereali dovana  thumbup.gif


Man šitas irgi labai patiko, jis mano artimiausiuose planuose.
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 09 09, 13:49)
o siandien mama galiausiai apsiprende kurios Mirabillia nori. Fairy Moon.
Sugalvojau dovanu 50-mecio progai, laiko turiu iki sausio 2 dienos. radau dar ant melyno fono, tai ji labiau ir ziurisi, siuvinesiu ant melynos. va tokia.
gal kuri ja siuvinejote?
jauciu pirksiu aida 16, ant 16 dar nesu siuvinejusi, visa laika tik ant 14, ir su karoliukais neturiu patirties tai bus didelis issukis. klausinesiu Jusu daug.


Nuostabi fėja. Tik rekomenduočiau siuvinėti ant lino 32ct, o ne kanvos. Kanva labai supaprastina darbą, Mirabillia, fėja ir karoliukai prašosi subtilumo smile.gif Taip pat rinkčiausi kokios nors tamsesnės natūralios spalvos liną, ne mėlyną.
Mirabillia siuvinėti išties iššūkis, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 11 rugsėjo 2010 - 18:20
dekui, pasizvalgysiu 4u.gif jei rasiu kur kitur - papasakosiu smile.gif teoriskai as viska siunciuosi is UK, bet lina norisi pamatyti gyvai, nes ne ant kiekvieno, manau, patogu butu siuvineti...
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 11, 13:16)

kad ir kitose parduotuvese panasiai. kasiuluose 50*70cm gabalas apie 30-35lt, tai metras iseitu 120-140lt ax.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2010 09 11, 19:15)
Nuostabi fėja. Tik rekomenduočiau siuvinėti ant lino 32ct, o ne kanvos. Kanva labai supaprastina darbą, Mirabillia, fėja ir karoliukai prašosi subtilumo smile.gif Taip pat rinkčiausi kokios nors tamsesnės natūralios spalvos liną, ne mėlyną.
Mirabillia siuvinėti išties iššūkis, sėkmės  4u.gif

drinks_cheers.gif tokie darbai prasosi lino. O man atrodo melynas cia labai tiktu, kaip toks tikras nakties dangus blush2.gif
o kodel mirabilia siuvineti issukis? bigsmile.gif lengvai ir labai smagiai siuvinejasi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes smile.gif
Busiu naujoke pas jus. dievinu visokiausius rankdarbius smile.gif
Labai patinka siuvineti, issiuvinejusi turiu net echo nuotraukytes( ci ajau pamisimo virsune ) ir sugalvojau viena ideja vaiku kambariui, bet niekaip nerandu schemutes, noriu issiuvineti ugio matuokle, su mike puokuotuku arba ratais, gal galite padeti, siuskite visus turimus varinatus, busiu labai dekinga 4u.gif wink.gif

Labai domina si smile.gif http://picasaweb.goo...667778749512242
Atsakyti
QUOTE(Eglute;) @ 2010 09 12, 09:16)
Sveikos mergytes smile.gif
Busiu naujoke pas jus. dievinu visokiausius rankdarbius smile.gif
Labai patinka siuvineti, issiuvinejusi turiu net echo nuotraukytes( ci ajau pamisimo virsune ) ir sugalvojau viena ideja vaiku kambariui, bet niekaip nerandu schemutes, noriu issiuvineti ugio matuokle, su mike puokuotuku arba ratais, gal galite padeti, siuskite visus turimus varinatus, busiu labai dekinga  4u.gif wink.gif

Labai domina si smile.gif http://picasaweb.goo...667778749512242

manau jums cia reikia kreiptis http://www.supermama...howtopic=633217
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 09 11, 21:36)
o kodel mirabilia siuvineti issukis? bigsmile.gif lengvai ir labai smagiai siuvinejasi thumbup.gif


Na iš to, ką man teko siuvinėti, Mirabillia pasirodė sudėtingiausia. Pirmiausia, dėl darbo dydžio ir apimties, spalvų gausos ir karoliukų skaičiaus. Progresas matosi labai lėtai. Na bet čia mano nuomonė rolleyes.gif
Atsakyti
dar apie medziagu kainas.. As kaip tik 5dieni pasitikrinau, kiek Aida kainuoja GA, tai jau minejo, kad ten 56 lt/m, o va toj siulu parduotuvej, kur seskinej, IKI pasaze, tai isvis.. net issiziojau.. Ta pati DMC aida 73 lt/m blink.gif Pradziog galvojau, kad kazko nesupratau, nes maniau pas juos pigiau bus... Bet pas juos maciau ir lina, tik kainos neziurejau, nes kazkaip dabar dar neaktualu blush2.gif
Zodziu, reiks matyt medziaga uzsakineti internetu, nes jau kita sav ruosiuosi pradeti nauja darbeti (aisku, jei sian susiruosiu pabaigti dabartini.. biggrin.gif )
Nors gal kuri zino, kaip kainos ir kokybe toj kalvariju medziagu parduotuvej? Esu buvus pries metus, tai tada ju turima aida buvo labai "skysta".. Manau ji negraziai susitrauktu siuvinejant doh.gif
Atsakyti