Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

QUOTE(Florestina @ 2010 09 20, 18:51)
Tai toks žaidimas.

nu tikrai idomiai sugalvota thumbup.gif O kiek mazdaug laiko uztrunka, kol ta savo gabaliuka atgauni? biggrin.gif Ir, manau, super idomu, kas gausis is tokio "puzzlinio" siuvinejimo blink.gif biggrin.gif

Dvi, puikus darbai, puikios idejos wink.gif As tai vis papildau savo tolimesniu darbu sarasa panasiomis idejomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 21, 01:24)
Siuvinėt pamažu siuvinėju, o sutvarkyti niekaip neprisiruošiu. Vienok matyt pribrendo laikas pamažu traukti darbus iš stalčiaus, tvarkyti ir pasirodyti.     

kaip visad thumbup.gif Pamačius darbelį iškart supratau kas jį kūrė biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
oi,man tas narcizas,mmmm... pasaka thumbup.gif o man linas vistiek tiomny lies doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 09 20, 22:53)

aciu uz nuoroda, kaip tik vakar dar pagooglinau ir as kazka radau sendien spalvikes pazesiu. pradesiu darbuotis.
dar noreciau stova pasidaryti. internete buvau radusi aprasyma, zesiu kas gausis.
Atsakyti
Aciu visoms oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 21, 00:24)
Siuvinėt pamažu siuvinėju, o sutvarkyti niekaip neprisiruošiu. Vienok matyt pribrendo laikas pamažu traukti darbus iš stalčiaus, tvarkyti ir pasirodyti.     



Nuostabūs darbeliai thumbup.gif

Mergaitės, aš su prašymu. Kažkuri rodėsi su išsiuvinėtu nameliu, jis įrėmintas ir padarytas raktams kabinti. Akis išvarvinau beieškodama ir turbūt kur nors praleidau. Taigi, gal galima būtų dar kartelį pamatyti tą darbelį ir schemutę to namuko. Būčiau laaabai dėkinga ax.gif
Atsakyti
sveikos, seniai pas jus bebuvau blush2.gif bet noriu pasirodyt su kątik iškeptu savo darbu ax.gif knebinėjaus prie jo daugiau nei metus su pertraukom

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 21, 00:24)
Siuvinėt pamažu siuvinėju, o sutvarkyti niekaip neprisiruošiu. Vienok matyt pribrendo laikas pamažu traukti darbus iš stalčiaus, tvarkyti ir pasirodyti.     

Kokios nuostabios knygelės, super wub.gif thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(*belithu* @ 2010 09 21, 09:02)
sveikos, seniai pas jus bebuvau  blush2.gif bet noriu pasirodyt su kątik iškeptu savo darbu  ax.gif knebinėjaus prie jo daugiau nei metus su pertraukom


Koks dydis ir kiek spalvu, sužavėta wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(casolin @ 2010 09 21, 10:15)
Koks dydis ir kiek spalvu, sužavėta wub.gif  4u.gif


dydis 41x28 cm, 36 spalvos plius daaaaug blendingo
Atsakyti
QUOTE(*belithu* @ 2010 09 21, 10:02)
sveikos, seniai pas jus bebuvau  blush2.gif bet noriu pasirodyt su kątik iškeptu savo darbu  ax.gif knebinėjaus prie jo daugiau nei metus su pertraukom

įspūdingai thumbup.gif
Atsakyti
Dvi knygelės tik seilei į jas žiūrint varvinti wub.gif , o belithu erelis- fantastiškas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*belithu* @ 2010 09 21, 10:02)
sveikos, seniai pas jus bebuvau  blush2.gif bet noriu pasirodyt su kątik iškeptu savo darbu  ax.gif knebinėjaus prie jo daugiau nei metus su pertraukom

nu super grazu thumbup.gif 4u.gif Labai labai tas dangus, perejimai...
Atsakyti