Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

QUOTE(Florestina @ 2010 09 20, 19:51)
Tai toks žaidimas. Susirenka tam tikra dalyvių grupė. Kiekviena pasirenka temą. Paima gabalą medžiagos, suskirsto jį į tiek langelių, kiek yra dalyvių. Vienam jų ji pati kažką išsiuvineja savo pasirinkta tema. Tada savo medžiagą atiduoda kitai, ji irgi gauna kitą temą ir siuvinėja jau ta tem, kurią pasirinko dalyvė, perdavusi medžiagą. Ir taip iki tol, kol neliks tuščių langelių, tada gautas siuvinys grįžta savininkei. Iki žaidimas baigsis, savininkė nežino, kas jai ką siuvinėja.


kaip idomu.... o kaip cia galima butu sudalyvauti?
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 09 20, 19:09)
kaip idomu.... o kaip cia galima butu sudalyvauti?


Dabar reikia laukti, kol šitas baigsis arba jei yra daugiau norinčių, galit kitą grupę susikurti ir naują RR pradėti.
Atsakyti
QUOTE(liap @ 2010 09 19, 20:47)
Aš norėčiau jūsų patarimo (vis dėl to jau profės esat), noriu iš kasiuai  daryti užsakymą, noriu dmc siūlų, tačiau ten kai įėjau išmetė: DMC Light Effects,DMC Satin, Medvilniniai Muline. Kuriuos dmc jūs sakotės? nes aš kaip pradžiamokslė nežinau kuriuos sakytis, pasimečiau pamačiusi kad jų tiek daug rūšių yra  blush-anim-cl.gif o siuvinėti taip norisi  wub.gif

kiekvienas siūliukas turi savo numerį ,ar medvilninis ar light effect ar kitokie ,pagal schemą žiūrėk kokių reikia ,tuos ir užsisakysi,niekada nebus tas pats numeriukas,jei siūlai skiriasi


labai gražūs visų darbeliai ,visoms po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
O tai kada gi rodysitės? Aš įkišu nosį į RR temą kai prisimenu, o ten vis nieko ir nieko


kiekvienai bus staigmena,todel negalime viena kitos darbus kol kas matyti biggrin.gif

QUOTE
kaip idomu.... o kaip cia galima butu sudalyvauti?


yra temuke cia kurkites ,dalvaukit 4u.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 rugsėjo 2010 - 19:31
labux visoms. noriu paklausti ar siūvinėjimo siūlai ARIADNA tikrai 100 procentų atitinka DCM siūlų kodus, o gal yra konvertertavimo lentelė?
http://www.siuluoaze...jimo-siulai-393
ar ką nors ne taip supratau?
Atsakyti
QUOTE(irinejus @ 2010 09 20, 21:46)
labux visoms. noriu paklausti ar siūvinėjimo siūlai ARIADNA tikrai 100 procentų atitinka DCM siūlų kodus, o gal yra konvertertavimo lentelė?
http://www.siuluoaze...jimo-siulai-393
ar ką nors ne taip supratau?

kad ariadna spalvu palete zymiai mazesne nei DMC ir sunku rast tikslu atitikmeni g.gif o ir kaina cia 1.7lt, tai beveik kaip DMC. Gal cia DMC siulai, tik Ariadna stovas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2010 09 20, 22:07)
kad ariadna spalvu palete zymiai mazesne nei DMC ir sunku rast tikslu atitikmeni g.gif o ir kaina cia 1.7lt, tai beveik kaip DMC. Gal cia DMC siulai, tik Ariadna stovas biggrin.gif

o tai gal galima butu konvertuoti? man nedaug spalvu reikia g.gif
kazkaip nerandu konverterio per google blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irinejus: 20 rugsėjo 2010 - 21:35
Kazkoki radau:
DMC-Ariadna konverteris 4u.gif
Atsakyti
Gal kvailai nuskambesiu, bet noriu pasizadeti pioneer.gif sia savaite uzbaigta ir pacios ireminta darba parodyti. Liko truputis vandens ir karoliukai, remas jau nuo balandzio voliojasi pakampese. blush2.gif Na niekam nuo to gyvenimas nepasikeis, bet man nesmagu, kad esu tokia liurla, o cia ir pora padruskiu turiu, tai kaip nors gal uzsibaigsiu. rolleyes.gif Tai va dabar arba apsikiaulinu, arba nea. blush2.gif Na visgi kaip ir biski tiesioginio eterio. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 20 rugsėjo 2010 - 23:18
Na, pagaliau, o tai jau mirštu iš smalsumo laugh.gif
Atsakyti
Siuvinėt pamažu siuvinėju, o sutvarkyti niekaip neprisiruošiu. Vienok matyt pribrendo laikas pamažu traukti darbus iš stalčiaus, tvarkyti ir pasirodyti.
* MTSA Narcise. Zweigart Belfast 32ct Antique white linas, DMC muline. Siuvinėta 1 siūlu 1x1.
user posted image
* Couleurs Croisées Premiere Sortie . Lietuviškas linas, Madeira viscose, DMC muline
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 09 21, 01:24)
Siuvinėt pamažu siuvinėju, o sutvarkyti niekaip neprisiruošiu. Vienok matyt pribrendo laikas pamažu traukti darbus iš stalčiaus, tvarkyti ir pasirodyti.     


Kaip visada - nuostabu. 4u.gif
Atsakyti