Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

QUOTE(Danguoliukas33 @ 2010 09 20, 09:50)
Darbštuolės, noriu jūsų patarimo. Kur gauti tokios spalvytės medžiagėlės  g.gif  O gal kuri siuvinėjot ant kitokios spalvos ???


čia panaši medžiaga mirksiukas.gif
medžiaga
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 20, 10:11)
čia panaši medžiaga  mirksiukas.gif
medžiaga

aha g.gif panaši
Atsakyti

sveikutes gal kuri siuvinejo ? man reiketu siulu koduku blush2.gif na gal kuri siuvinejo ir turi atsirinkus jau siuliukus blush2.gif nes as nemegstu eksperimentuot blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 09 20, 13:31)
sveikutes gal kuri siuvinejo ?


O tenn šalia spalvų pavadinimų nėra surašyti numeriai siūlų? Neįžiūriu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 20, 14:44)
O tenn šalia spalvų pavadinimų nėra surašyti numeriai siūlų? Neįžiūriu blink.gif


nera verysad.gif ten tik siulu palva( na raudona , balta , melyna ) ir kiek tu siulu reiks
Atsakyti
kiek aki dziuginanciu siuvinuku wub.gif wub.gif bigsmile.gif
as kol rr nesibaigs nieko neturiu parodyt. Atrodo tiek daug siuvineju,siuvineju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 20, 15:35)
kiek aki dziuginanciu siuvinuku wub.gif  wub.gif  bigsmile.gif
as kol rr nesibaigs nieko neturiu parodyt. Atrodo tiek daug siuvineju,siuvineju lotuliukas.gif


Aš irgi mažai darbuojuos su kitais siuvinėliais, va tik dabar kol laukiu naujo darbelio.
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2010 09 20, 13:31)
sveikutes gal kuri siuvinejo ? man reiketu siulu koduku  blush2.gif  na gal kuri siuvinejo ir turi atsirinkus jau siuliukus  blush2.gif  nes as nemegstu eksperimentuot  blush2.gif


Žinau, kad Paukščiukas siuvinėjo.... Paklausk, gal kartais turi kur susirašius mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 09 20, 12:35)
kiek aki dziuginanciu siuvinuku wub.gif  wub.gif  bigsmile.gif
as kol rr nesibaigs nieko neturiu parodyt. Atrodo tiek daug siuvineju,siuvineju lotuliukas.gif


O tai kada gi rodysitės? Aš įkišu nosį į RR temą kai prisimenu, o ten vis nieko ir nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 09 20, 18:45)
O tai kada gi rodysitės? Aš įkišu nosį į RR temą kai prisimenu, o ten vis nieko ir nieko  ax.gif


Tada, kai visos baigs.
Atsakyti
as gal biski blondine pasirodysiu, bet kas tas RR? blink.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 20, 18:46)
as gal biski blondine pasirodysiu, bet kas tas RR?  blink.gif  blush2.gif


Tai toks žaidimas. Susirenka tam tikra dalyvių grupė. Kiekviena pasirenka temą. Paima gabalą medžiagos, suskirsto jį į tiek langelių, kiek yra dalyvių. Vienam jų ji pati kažką išsiuvineja savo pasirinkta tema. Tada savo medžiagą atiduoda kitai, ji irgi gauna kitą temą ir siuvinėja jau ta tem, kurią pasirinko dalyvė, perdavusi medžiagą. Ir taip iki tol, kol neliks tuščių langelių, tada gautas siuvinys grįžta savininkei. Iki žaidimas baigsis, savininkė nežino, kas jai ką siuvinėja.
Atsakyti