Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 19, 18:08)
Na rodausi su pirmais rimtesniais atvirukais, yra kliūrkų, bet ateitį jau žinosiu kaip ką daryt smile.gif

bigsmile.gif nu nerealiai gražu wub.gif o ant kokio popieriaus darot? aš pirmas atvirutes ruosiu kalediniams sveikinimams... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 09 19, 22:13)

baiginieju issiuvineti rozytes 100 metu progai. Dabar reikia ireminti nesti.



OHO thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis,

oi kokios grožybės wub.gif
Atsakyti
merginos gal zinot kas per siuliukai.ne dimensions ,ir ne dmc unsure.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 20, 07:44)
merginos gal zinot kas per siuliukai.ne dimensions ,ir ne dmc  unsure.gif



Gal pagal paveiksliuką gali pasižiūrėti kieno schema, nes vien skaičiai nieko nesako schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE
Gal pagal paveiksliuką gali pasižiūrėti kieno schema, nes vien skaičiai nieko nesako


niekur neraso g.gif
Atsakyti
QUOTE(medlink @ 2010 09 19, 23:21)
bigsmile.gif nu nerealiai gražu  wub.gif  o ant kokio popieriaus darot? aš pirmas atvirutes ruosiu kalediniams sveikinimams...  ax.gif

4u.gif
Aš pirkau popierių Office1, A4 formato, toks dvigubai storesnis nei paprastas porpierius, jo visokių spalvų būna pridėta stende smile.gif Tik va kitą pusę teko paklijuoti paprastu spalvotu, nes nebeužteko to popieriuko tokio dydžio atvirukam.
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2010 09 18, 20:19)
Drambliukas  Bus maišelis (kada nors  biggrin.gif )
17 Spalvų, rinkau pati. Lietuviško lino atraiža.

labai jau mielas drambliukas, toks zaismingas thumbup.gif

smile.gif+2010 09 19, 16:09-->
QUOTE(smalsuole smile.gif @ 2010 09 19, 16:09)
sveikutes smile.gif  aciu uz komplimentus blush2.gif seip tai galvoju,kad gal visai butu nieko ireminti ir pasikabinti vonios kambary.na idedu mazesni dar savo darbeli jusu teismui biggrin.gif

miela varlyte mirksiukas.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 19, 18:52)
Niu biškį pataisiau ax.gif

sitas variantas man asmeniskai graziau atrodo g.gif o siaip tai labai grazios atvirutes, as neprisiruosiu gaminti kazko panasaus.

Neisizeiskit jei kuriu nepaminejau, visu darbeliai labai grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 19, 17:08)
Na rodausi su pirmais rimtesniais atvirukais, yra kliūrkų, bet ateitį jau žinosiu kaip ką daryt smile.gif

wub.gif Grozis neispasakytas thumbup.gif
Atsakyti
Darbštuolės, noriu jūsų patarimo. Kur gauti tokios spalvytės medžiagėlės g.gif O gal kuri siuvinėjot ant kitokios spalvos ???
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 20, 06:44)
merginos gal zinot kas per siuliukai.ne dimensions ,ir ne dmc  unsure.gif

user posted image

tai turbut vokiškas dizainas, turiu aš ju konvertavimo lentele, jei reik, sakyk kur suisti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
vokiškas dizainas


taip taip laugh.gif
Atsakyti