Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

smile.gif+2010 09 19, 16:09-->
QUOTE(smalsuole smile.gif @ 2010 09 19, 16:09)
sveikutes smile.gif  aciu uz komplimentus blush2.gif seip tai galvoju,kad gal visai butu nieko ireminti ir pasikabinti vonios kambary.na idedu mazesni dar savo darbeli jusu teismui

labai mielas wub.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 19, 17:08)
Na rodausi su pirmais rimtesniais atvirukais, yra kliūrkų, bet ateitį jau žinosiu kaip ką daryt smile.gif

gražu, norėčiau tokio dovanu gaut biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 09 19, 18:52)
gražu, norėčiau tokio dovanu gaut  biggrin.gif

4u.gif
Atsakyti
o jus kazkur mieste laminuojat ar namie turit ta gudru aparata, ar kaip cia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 19, 19:27)
o jus kazkur mieste laminuojat ar namie turit ta gudru aparata, ar kaip cia?  g.gif

Aš tai prašau, kad kaimynė įlaminuotų darbe, nes ji turi tą aparatą ax.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Vau visų darbeliai tai super, labai gražūs thumbup.gif

Aš norėčiau jūsų patarimo (vis dėl to jau profės esat), noriu iš kasiuai daryti užsakymą, noriu dmc siūlų, tačiau ten kai įėjau išmetė: DMC Light Effects,DMC Satin, Medvilniniai Muline. Kuriuos dmc jūs sakotės? nes aš kaip pradžiamokslė nežinau kuriuos sakytis, pasimečiau pamačiusi kad jų tiek daug rūšių yra blush-anim-cl.gif o siuvinėti taip norisi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 19, 19:52)
Niu biškį pataisiau ax.gif



Va dabar - kitas reikalas thumbup.gif
Atsakyti
niu darbeliai visų neapsakomai gražūs wub.gif te 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 09 17, 17:27)
*mamusikas* , kroshkyte gražūs darbeliai ir kruopštūs.
Sveikinu ir pilnai suprantu, kai nori siuvinėt o negali doh.gif  Beje žinau ir užjaučiu dėl brangumo akinių, ypač kai dar tokie priedai astigmatizmas


aš tą irgi žinau.. pagal kainą tai atrodo lyg aukso lobį ant nosies nešiočiau...


QUOTE(liap @ 2010 09 19, 21:47)
Aš norėčiau jūsų patarimo (vis dėl to jau profės esat), noriu iš kasiuai  daryti užsakymą, noriu dmc siūlų, tačiau ten kai įėjau išmetė: DMC Light Effects,DMC Satin, Medvilniniai Muline. Kuriuos dmc jūs sakotės? nes aš kaip pradžiamokslė nežinau kuriuos sakytis, pasimečiau pamačiusi kad jų tiek daug rūšių yra  blush-anim-cl.gif o siuvinėti taip norisi  wub.gif


kadangi esi pradžiamokslė, tai spėju tau reikia tiesiog paprastų medvilninių smile.gif visi kiti su visokiais efektais būna reikalingi sudėtingesniems darbams bigsmile.gif bet kuriuo atveju, jei reikia kažkokių ypatingų, tai būna parašyta schemoje. o šiaip siuvinėjam su medvilniniais smile.gif
Atsakyti
Ačiū labai B_March tai sakysiuosi medvilninius, nes kalėdoms paveiksliukus stengsiuosi išsiuvinėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liap: 19 rugsėjo 2010 - 20:57
QUOTE(liap @ 2010 09 19, 21:57)
Ačiū labai B_March tai sakysiuosi medvilninius, nes kalėdoms paveiksliukus stengsiuosi išsiuvinėti smile.gif


tik nepamiršk pasirodyt ir mums, kaip sekasi siuvinėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
baiginieju issiuvineti rozytes 100metu prigai. Dabar reikia ireminti nesti.
Kazkas jau buvo rases, kur Klp Minijos g berods gerai iremina, tik vat ieskau daba, nerandu tos zinutes.
Gal galite priminti? aciu 4u.gif
ryt ikelsiu siuvinejima be remu, o poto, kai jau bus iremintas.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 19, 21:51)
Va dabar - kitas reikalas thumbup.gif


4u.gif blush2.gif

QUOTE(gadik @ 2010 09 19, 22:13)
Sveikutes,
baiginieju issiuvineti rozytes 100metu prigai. Dabar reikia ireminti nesti.
Kazkas jau buvo rases, kur Klp Minijos g berods gerai iremina, tik vat ieskau daba, nerandu tos zinutes.
Gal galite priminti? aciu  4u.gif
ryt ikelsiu siuvinejima be remu, o poto, kai jau bus iremintas.


Minijos g. 135 rolleyes.gif aš ten nešu visus darbelius rėminti ir dar nenusivyliau smile.gif
Papildyta:
Tėn parašyta didelėm raidėm "Rėminimo centras"
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 19, 22:32)
4u.gif  blush2.gif
Minijos g. 135  rolleyes.gif aš ten nešu visus darbelius rėminti ir dar nenusivyliau smile.gif
Papildyta:
Tėn parašyta didelėm raidėm "Rėminimo centras"


aciu 4u.gif
Atsakyti