Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

visu labai labai grazus darbeliai, na o as siandien pradejau savo Fairy Moon. o dar klausimelis, karoliukai siuvinejasi ant pacios pabaigos? g.gif
Papildyta:
visu labai labai grazus darbeliai, na o as siandien pradejau savo Fairy Moon. o dar klausimelis, karoliukai siuvinejasi ant pacios pabaigos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 17, 06:52)
o kur pirkai?  4u.gif

Seeenai pirkau, siunciausi is statu.

QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 17, 09:44)
a supratau tas lankstomas brangus  g.gif o tas q-snap ,neslysta medziaga pro sonus kai tie uzsimauna  ax.gif


Na uzsideda tie nezinau, kaip pavadinti "pusvamzdziai" ant medziagos su remu ir gerai ja itempia, niekas neslysta ir nesitepa. Jei medziagos daug lieka, pvz jei siuvineji koki krasta, tai labai gerai uzsispaudzia ja palankscius. O kai tie "pusvamzdziai" pasitampo, galima indaploveje isplauti, tai pasitraukia, nors as tik karta "ploviau.
Atsakyti
kroshkyte,labai grazi tavo plunksnu feja!o dar ant lino....pasaka thumbup.gif
Atsakyti
Visom uz grazius darbeliu siunciu balionelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ir rodausi su paskutiniu darbeliu.Jusu teismui 4u.gif
user posted image
Siuvineta ant Zweigard enenweave Murato 32 count,Spalva Ivory 4u.gif
Atsakyti
labai grazus jusu darbeliai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Jetau, kiek daug gražių darbelių paskutinėm dienom užderėjo bigsmile.gif Labai labai gražu bigsmile.gif ir metrikiukai, ir fėjos, ir kiti darbeliai wub.gif
Atsakyti
Merginos, kurio numeriuko adatomis siuvinėjate?
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 09 18, 13:33)
Merginos, kurio numeriuko adatomis siuvinėjate?

As siuvineju 26 nr. Smulkesniu nebuvo, kai pirkau, nors kartais prisireikia g.gif
Atsakyti
pas mane 28, nes siuvinejau ant 18 aidos, bet kol ta vainika issiuvinejau, tai man 3 adatos suluzo! doh.gif Tokios jos plonos...
Atsakyti
QUOTE(kroshkyte @ 2010 09 17, 15:28)
Baigiau savo Feather fairy  blush-anim-cl.gif

Labai grazus darbelis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2010 09 18, 11:54)
Ir rodausi su paskutiniu darbeliu.Jusu teismui  4u.gif


lens.gif lens.gif lens.gif nieko nesimato, rodyk tą grožį iš arčiau, bet ir tempas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 18, 15:22)
pas mane 28, nes siuvinejau ant 18 aidos, bet kol ta vainika issiuvinejau, tai man 3 adatos suluzo!  doh.gif Tokios jos plonos...



Man ir taip buvo, kol savo HAEDą išsiuvinėjau, nė vienos sveikos nebeliko. Dabar nusipirkau storesnes, 26 nr. Jau keli paveikslai išsiuvinėti ir sveika. Manau nesudėvėsiu nė vienos adatos mirksiukas.gif
Atsakyti