Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

Aciu, Dvi. Prisiminiau, kad gyvenu Panevezyje ir kad cia yra Linas gamykla, tai vaziuosiu kita savaite i lino firmine parduotuve paziureti medziagu, ten ir pigiau turetu buti, nes ir lininiai rubai ten labai pigus clap.gif
Atsakyti
Labutis, labai gražūs darbeliai. wub.gif
Atsakyti
Per darbus nespėju nė darbelių pagirt. Užsuku, pasigėriu jais ir vėl dingstu. Pasikraunu geromis emocijomis wub.gif

Visoms darbštuolėms už gražius darbelius 4u.gif
Atsakyti
wau,tikrai grazus tas su egipto motyvais!!! o tas kitas darbas labai idomus,tokis neiprastas,idomi ideja! ploja.gif ploja.gif
Atsakyti
merginos, o kur Vilniuje galima butu nusipirkti lino, tinkamo tokiems va visokiems darbeliams kaip Mirabilia ir pan?... blush2.gif

man sake kazkas salia Kalvariju turgelio yra medziagu parduotuve, ten yra labai neblogas linas, galima per 1 siuliuka siuvineti ir labai patogu, nes turiu is tokio lino pasiuta rankine... man padovanojo ir po to suzinojau, kur pirko medziaga...

bet ten ne siuvinejimui linas, o siaip, o gal zinot dar vietu?.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaliziu_feja @ 2010 09 11, 07:53)
merginos, o kur Vilniuje galima butu nusipirkti lino, tinkamo tokiems va visokiems darbeliams kaip Mirabilia ir pan?... blush2.gif

man sake kazkas salia Kalvariju turgelio yra medziagu parduotuve, ten yra labai neblogas linas, galima per 1 siuliuka siuvineti ir labai patogu, nes turiu is tokio lino pasiuta rankine... man padovanojo ir po to suzinojau, kur pirko medziaga...

bet ten ne siuvinejimui linas, o siaip, o gal zinot dar vietu?.. 4u.gif

Geros akys, tikrai jūsų mieste yra ši parduotuvė

Gali ir internetu užsisakyt, bus pigiau mirksiukas.gif va http://www.darbstuole.eu/ iš Vilniaus, galėsi pati atsiimti
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 11, 07:55)
Geros akys, tikrai jūsų mieste yra ši parduotuvė

Gali ir internetu užsisakyt, bus pigiau  mirksiukas.gif va http://www.darbstuole.eu/ iš Vilniaus, galėsi pati atsiimti


GA labai brangu 131 Lt metras.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 09 11, 12:43)
GA labai brangu 131 Lt metras.

blink.gif kiek?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 11 rugsėjo 2010 - 12:16
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 11, 13:16)


Pati mačiau ant ritinėlio parašyta. Tarp likučių radau gabaliuką gal 15 cm pločio 20 Lt. Parašyta: DMC siuvinėjimo linas, tokios pilkai žalsvos spalvos.

Audiniai ten pas juos labai brangūs, aidos metras 59 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2010 09 11, 13:23)
Audiniai ten pas juos labai brangūs, aidos metras 59 Lt.


keista, nes kai as norejau padaryti uzsakyma, lyginau 3 interneto parduotuves, tuo paciu ir darbstuole.eu, ir gavosi pas juos medziagyte pigiau (na man reikejo aida16).....
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 09 11, 13:50)
keista, nes kai as norejau padaryti uzsakyma, lyginau 3 interneto parduotuves, tuo paciu ir darbstuole.eu, ir gavosi pas juos medziagyte pigiau (na man reikejo aida16).....


Kadangi pirkau neseniai būtent pas juos- tai parodau kainą. Čia buvo jau atkirptas gabaliukas.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(gadik @ 2010 09 11, 13:50)
keista, nes kai as norejau padaryti uzsakyma, lyginau 3 interneto parduotuves, tuo paciu ir darbstuole.eu, ir gavosi pas juos medziagyte pigiau (na man reikejo aida16).....

aš supratau ji apie GA kalba, o tu apie internetinę darbstuolę g.gif
Atsakyti