Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

QUOTE
prieš 10-15m. ir aš taip sakiau  


nes mano vyras uosvienes neturi blush2.gif

QUOTE
niu ir as pasirodysiu savo procesiuka


miela wub.gif
oro_buckis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 rugsėjo 2010 - 20:37
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 09 16, 18:51)
tai dabar patarkit kokį pirkt medinį ar plasmasinį  g.gif

as pirkausi medini DMC ir grizau prie savo tarybinio plastmasinio biggrin.gif man tas medinukas lyg deformavosi truputi, nesusideda lygiai abu lankai, lieka vienoj vietoj tarpelis. ir siaip is to medinio medziaga lengviau isslysta, vis paverzt reikedavo ax.gif

darbeliai visu super thumbup.gif pauksciuku interpretacija gera, ypac antras variantas hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dantiste: 16 rugsėjo 2010 - 21:22
O gal dar pakentėt ir Kalėdom rėmus pasidovanot g.gif
Atsakyti
zuzanele,juokingas tavo paveiksliukas isejo,kaip anikdotas,sedejau sau ir juokiausi viena tongue.gif
Atsakyti
Jau trejus metus turiu q-snap du remelius-dideli ir maza. tikras geris. thumbup.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 09 17, 01:52)
Jau trejus metus turiu q-snap du remelius-dideli ir maza. tikras geris.


o kur pirkai? 4u.gif
Atsakyti
Nespėju visų pagirt blush2.gif ,

Uodegyte puikus dizainas, įtariu smagiai siuvinėjas

zuzanele mano numylėtiniai wub.gif

Vitadrita liuks, pabaiga matos thumbup.gif
Atsakyti
as vakar irgi pagaliau baigiau savo vainika seneliui, vakare idesiu foto, kai islyginsiu smile.gif Isploviau tikiuosi gerai...

Ir is karto pradejau tuos diedukus, kur cia buvot ideje, taip smagu thumbup.gif Manau su jais ilgai neuztruksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Uodegyte puikus dizainas, įtariu smagiai siuvinėjas


aciu wub.gif taip,ypac tie pusiniai bigsmile.gif

siuvineju be lankelio.tai medziaga susisukus i viena puse ,pagal einancius pusinius kryzelius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 rugsėjo 2010 - 08:17
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 17, 09:16)
siuvineju be lankelio.tai medziaga susisukus i viena puse ,pagal einancius pusinius kryzelius  biggrin.gif

as irgi be lankelio siuvineju smile.gif Tai lygiai taip pat susuku medziagyte i ranka thumbup.gif Na, kartais buna nelbai patogu, bet kol kas pakenciama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 09 17, 00:52)
Jau trejus metus turiu q-snap du remelius-dideli ir maza. tikras geris.  thumbup.gif

patogu, jei mėgsti laikyti rankose, dada geriau nei lankelis thumbup.gif
bet va mano dukrai neprilipo, jai rėmas labiau patiko.

Pirkau iš čia Q-snap rėmelis siuvinėjimui

Parduoti galiu, jei kam reikia 37 lt (siuntimas iš mano pusės jei LT)
Galėsiu ir foto idėti, visiškai naujas, kokia savaite tik mėgino siuvinėti, bet nelipo jai.
Medžiaga įtempia tikrai gerai
Atsakyti
a is kedainiu unsure.gif vis galvojau,o ir vyras zadejo padaryti doh.gif klp zardej siulu parduovej vien viena dalis kokia 40 kainavo,o ten daug daliu blink.gif tai gaunas apvali sumele.gal but ateity ,nes kol kas smulkius siuvineju,o kai siuvinesiu didesnius vat tada ... rolleyes.gif

a supratau tas lankstomas brangus g.gif o tas q-snap ,neslysta medziaga pro sonus kai tie uzsimauna ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 17 rugsėjo 2010 - 08:49