Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 16, 11:10)

yra parasyta fona pusiniu siuvineti,cia radau gallery kuri fona pilnais  kryziukais siuvineja  blink.gif


labai gražu bus bigsmile.gif o fonas pilnais kryžiukais man irgi nea schmoll.gif

QUOTE(rasiux- @ 2010 09 16, 11:26)
Žadu po kiekvienu šuniuku išsiuvinėti vardą ir gimimo datą, kad būtų į metriką panašus.

Arba viršuje dar gal- Broliai- kietuoliai  biggrin.gif , nes kai sužinojom, kad vėl bus broliukas , vyresnysis sako- tai būsim broliai-kietuoliai  lotuliukas.gif


labai faina idėja thumbup.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 16, 12:26)
Pusiniai fonas atrodo toks lengvas, švelnus, o kryžiuku jau taip sunkiai...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE
Pusiniai fonas atrodo toks lengvas, švelnus, o kryžiuku jau taip sunkiai...
drinks_cheers.gif thumbup.gif

Atsakyti
Kadangi visos rodosi procesus- tai ir aš pasirodysiu. Kai nugriebiu bent minutę laisvesnio laiko, siuvinėju savo paukštukus.
user posted image
Atsakyti
Jau matosi rezultatas, Florestina bigsmile.gif

Rodausi su savo chebryte mirksiukas.gif Kadangi medžiagos tik tiek turėjau, o noras buvo begalinis, tai va kas gavosi rolleyes.gif Mano paukščiukai (kur yra šeši, tai trys iš kairės) ir dar prikomponavau šakelę, kad gražiau būtų ax.gif

user posted image

Paaiškinu kas čia pavaizduota rolleyes.gif

Vienas variantas mano biggrin.gif Tai, iš kairės tupi mano vyras ir kažką aiškina. Per vidurį aš, išklausau, o paskui paskui padarau kaip man reikia. O dešinėj pusėj - dukra. Ji pati sau šeimininkė, nes jaučiasi suaugus...

Vyro variantas. Iš kairės pusės mano mama - jo uošvienė. Vis kažką aiškina. Per vidurį aš, bandau būt kantri išklausydama. O trečiasis jis - mano vyras. Sako aš atsipūtęs ir galvoju "Jūs aiškinkitės, o aš pasišalinu..." lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 16 rugsėjo 2010 - 14:55
zuzanele, puiki interpretacija lotuliukas.gif Man vyro variantas labiau itikinamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 09 16, 16:36)
zuzanele, puiki interpretacija  lotuliukas.gif Man vyro variantas labiau itikinamas biggrin.gif


Aš kaip šeimos žmogus, tai iškart šitą darbą priskyriau savo šeimai. O jam, matai, nelabai patiko tas išsižiojęs paukščiukas, tai sumąstė kitą variantą, kad gražesniu taptų lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 16 rugsėjo 2010 - 14:42
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 16, 15:30)

Vienas variantas mano biggrin.gif Tai, iš kairės tupi mano vyras ir kažką aiškina. Per vidurį aš, išklausau, o paskui paskui padarau kaip man reikia. O dešinėj pusė - dukra. Ji pati sau šeimininkė, nes jaučiasi suaugus...

Vyro variantas. Iš kairės pusės mano mama - jo uošvienė. Vis kažką aiškina. Per vidurį aš, bandau būt kantri išklausydama. O trečiasis jis - mano vyras. Sako aš atsipūtęs ir galvoju "Jūs aiškinkitės, o aš pasišalinu..."  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif man abu variantai labai patinka thumbup.gif O vyrai nuolat uošves kur nors įpina, tiesiog kitaip negali
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2010 09 16, 16:52)
lotuliukas.gif man abu variantai labai patinka  thumbup.gif O vyrai nuolat uošves kur nors įpina, tiesiog kitaip negali


Tas tai jau tikrai drinks_cheers.gif

Užtat jie be jokių trūkumų biggrin.gif
Atsakyti
Zuzanėle gera interpretacija siuvinio lotuliukas.gif
Atsakyti
man tie du grazus ,kur viens prasiziojes ,o kitas tyli ,o tas trecias man apskritai kazkoks netoks, kai tiesiai ziuri rodos akys kreivos biggrin.gif bet cia geras su pirmu variantu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 rugsėjo 2010 - 15:26
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 16, 14:30)
Vyro variantas. Iš kairės pusės mano mama - jo uošvienė. Vis kažką aiškina. Per vidurį aš, bandau būt kantri išklausydama. O trečiasis jis - mano vyras. Sako aš atsipūtęs ir galvoju "Jūs aiškinkitės, o aš pasišalinu..."  lotuliukas.gif

va šis tai tobulas ir visom manau pažystamas biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Merginos patarkit, ką daryt, kad lankelis neteptų medžiagos? Išplaunu kiekvieną sykį prieš ddėdama ant medžiagos, bet vis tiek tepa g.gif gal naują lankelį pirkt, o tai mano dar nuo mokyklos laikų g.gif
Atsakyti