Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

Kai pamaciau klaipedieciu meeta(nepamenu bet kazkada buvo,pas ciole) tai Pauksciuka pamaciusi garsiai pasakiau kad reiktu vaikelio jai...ir va siand pamaciusi linuote susaukiau "Valioo"
Sveikinu su nauja gyvybe ir nuostabiu stebuklu wub.gif

O as ir taip su akinukais verysad.gif ,nieko nematau verysad.gif o siuvineti labai noriuuuu verysad.gif

Jei iseis ir as jungsiuos i klaipedieciu susitikima 4u.gif

Darbeliai tai tiesiog nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 15, 18:50)
bigsmile.gif niekad nebūčiau pagalvojus, kad jūs taip džiaugsitės su manim, juk net manęs nepažįstat  wub.gif Ačiū visom  4u.gif

Kad negautume velnių, keliu Lanarte procesą, pagaliau vėl pasiėmiau jį siuvinėt
buvo




QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 15, 19:33)

tada ir as pasirodysiu  blush2.gif


o kokie galutiniai rezultatai bus? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 09 15, 17:46)
Paukščiuk, išsirink ateičiai ir ūgio matuoklės schemą



Man atrodo, kad paukščiukui sunkiausia bus išsirinkti metrikiuko schemą mirksiukas.gif - jau tiek visokių prisiuvinėjusi, kad turbūt bus visi atsibodę, o sau juk norisi pačio pačiausio.

Aš kai sužinojau, kad bus dar vienas ilgai sėdėjau, kol suradau, kas tiktų jei būtų mergaitė ir kas- jei berniukas. Mergaitei taip ir neradau ( matyt, jaučiau, kad neprireiks), o berniukui( taip pat ir vaikams labai patiko toks) išrinkau šį: metrikiukas.
Tai kai baigsiu dovanas mokyklai ir darželiu, jau čiupsiu šį.
Atsakyti
QUOTE
o kokie galutiniai rezultatai bus?


ax.gif
user posted image

yra parasyta fona pusiniu siuvineti,cia radau gallery kuri fona pilnais kryziukais siuvineja blink.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 16 rugsėjo 2010 - 10:11
QUOTE(rasiux- @ 2010 09 16, 08:07)
Aš kai sužinojau, kad bus dar vienas ilgai sėdėjau, kol suradau, kas tiktų jei būtų mergaitė ir kas- jei berniukas. Mergaitei taip ir neradau ( matyt, jaučiau, kad neprireiks), o berniukui( taip pat ir vaikams labai patiko toks) išrinkau šį: metrikiukas.
Tai kai baigsiu dovanas mokyklai ir darželiu, jau čiupsiu šį.


Tikiuosi, kad nesiuvinėsi to užrašo ax.gif biggrin.gif
maždaug: sugedęs iki kaulų smegenų, (iš esmės sugedęs)
Atsakyti
Mano bernams tai patiktų lotuliukas.gif , jaučiu, kad dėl jo vyresnysis ir nori būtent šio paveiksliuko lotuliukas.gif .

Žadu po kiekvienu šuniuku išsiuvinėti vardą ir gimimo datą, kad būtų į metriką panašus.

Arba viršuje dar gal- Broliai- kietuoliai biggrin.gif , nes kai sužinojom, kad vėl bus broliukas , vyresnysis sako- tai būsim broliai-kietuoliai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiux-: 16 rugsėjo 2010 - 10:43
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 16, 11:10)
ax.gif
yra parasyta fona pusiniu siuvineti,cia radau gallery kuri fona pilnais  kryziukais siuvineja  blink.gif



na kiekvienas siuvineja kaip moka ir nori mirksiukas.gif
Atsakyti
Man fonas pusiniu labiau patiktų, o ir darbo mažiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
na kiekvienas siuvineja kaip moka ir nori


vistiek viskam yra taisykliu,kaip tinkamai siuvineti mirksiukas.gif ir netgi kaip yra parasyta 4u.gif
Atsakyti
Nu jau darbelių grožis wub.gif wub.gif wub.gif

Džeine aš apakau nuo tokio grožio, nėra žodžių apibūdint tokiems darbams
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 09 16, 09:11)
Na yra pageidavimas XX dieną atkelt į 5arba 6 dienas 11-12 val..... Kaip jūs tai, klaipėdietės?...


Na man tiks bet kada, praneškit ką nusprendėt, o aš jau derinsiuosi smile.gif ir prie jūsų ir prie dukriuko. Gal nieko tokio jei ją kartu pasiimsiu? ax.gif

QUOTE(rasiux- @ 2010 09 16, 11:07)
Man atrodo, kad paukščiukui sunkiausia bus išsirinkti metrikiuko


Bus super metrikiukas thumbup.gif linksmas, toks 'bahūriškas' ax.gif bigsmile.gif Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 09 16, 10:10)
yra parasyta fona pusiniu siuvineti,cia radau gallery kuri fona pilnais  kryziukais siuvineja  blink.gif

yra merginu, kurios nežino kas tie pusiniai, arba kita išvada, neskaitė ar net nesuprato instrukcijos, ir štai rezultatas smile.gif
Pusiniai fonas atrodo toks lengvas, švelnus, o kryžiuku jau taip sunkiai...
Atsakyti