Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 15, 21:31)
bigsmile.gif man tinka, pas tave labai gera aura  thumbup.gif

notworthy.gif notworthy.gif Dėkui dideliausiai už atmosferos įvertinimą wub.gif Tai jei niekas nesikeis spalio 10 (tai bus sekmadienį) lauksiu mirksiukas.gif Visos kitos, kurios nežino kur mane rast - rašykit į až, pasistengsiu atsakyt visoms mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 09 15, 21:34)
notworthy.gif  notworthy.gif Dėkui dideliausiai už atmosferos įvertinimą  wub.gif  Tai jei niekas nesikeis spalio 10 (tai bus sekmadienį) lauksiu  mirksiukas.gif  Visos kitos, kurios nežino kur mane rast - rašykit į až, pasistengsiu atsakyt visoms  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

sekamdienis blink.gif , o perkelt negalima, juk tai šventa diena, skirta šeimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 15, 21:40)
sekamdienis  blink.gif , o perkelt negalima, juk tai šventa diena, skirta šeimai  ax.gif

Na, žinoma, kad galima mirksiukas.gif mirksiukas.gif Jei mano darbo grafikas nepasikeis tada keliam į 13 (tokią mistinę) dieną.... Ar gerai, nes kitom dienom (11 ir 12) aš negaliu ax.gif ax.gif Žinoma, jei kas kitas organizuos pas save - tada datą galit siūlyt jūs mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš apakus kiek čia grožių pas jus 4u.gif
Visoms dideliausi pagyrimai 4u.gif
O jau darbelių procesai, neužilgo akis pradžiugins dar daug gražių darbų.
O aš lendu į krūmus ir bėgu siuvinėt, kad turėčiau ką pasirodyt ax.gif blush2.gif
Atsakyti
uodegyte,matosi,kad labai grazus paveikslas bus thumbup.gif mano skonio ,kiek matosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 09 15, 12:40)
Negaliu nepasigirti užbaigtu darbu  ax.gif


nepaprastai gražu thumbup.gif o dar kai paskaičiau, kiek ten blendingo, skirtingu kryžiukų ir siūlų kiekio, ir dar french knotai, tai mega_shok.gif mega_shok.gif mega_shok.gif
QUOTE(doviem @ 2010 09 15, 13:58)

ir as noreciau pasigirti  blush2.gif vakar baigtas darbelis 60*70cm  ax.gif



ooohhh wub.gif wub.gif wub.gif negaliu patikėti, kad siuvinėta bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

procesiukai irgi labai gražūs, nekantrauju pamatyt galutinius variantus, bet dar reikės pakentėt biggrin.gif

paukščiuk, labai sveikinu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Gražūs procesai 4u.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 09 15, 18:21)
ačiū mergaitės, mes dar maži, mum augti ir augti  wub.gif

wub.gif SVEIKINU!!! bis.gif miegok į sveikatą smile.gif Aš kai laukiausi nieko daugiau neveikiau tik miegodavau (pirmais mėn) smile.gif Grįždavau iš darbo ir į lovą, MB juokdavosi, kad žmoną tik lovoj turi blush2.gif lotuliukas.gif

QUOTE(čiolė @ 2010 09 15, 22:02)
Na, žinoma, kad galima  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  Jei mano darbo grafikas nepasikeis tada keliam į 13 (tokią mistinę) dieną.... Ar gerai, nes kitom dienom (11 ir 12) aš negaliu  ax.gif  ax.gif  Žinoma, jei kas kitas organizuos pas save - tada datą galit siūlyt jūs  mirksiukas.gif


Oij kaip ir aš norėčiau bigsmile.gif Jei darbo metu organizuosit tai gal su maže atlėksim, jei orai nebus bjaurūs bigsmile.gif o jei po darbu tai MB išleistų mane thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 09 16, 07:16)
Gražūs procesai 4u.gif
wub.gif SVEIKINU!!!  bis.gif miegok į sveikatą smile.gif Aš kai laukiausi nieko daugiau neveikiau tik miegodavau (pirmais mėn) smile.gif Grįždavau iš darbo ir į lovą, MB juokdavosi, kad žmoną tik lovoj turi blush2.gif  lotuliukas.gif
Oij kaip ir aš norėčiau bigsmile.gif Jei darbo metu organizuosit tai gal su maže atlėksim, jei orai nebus bjaurūs  bigsmile.gif o jei po darbu tai MB išleistų mane thumbup.gif

Na yra pageidavimas XX dieną atkelt į 5arba 6 dienas 11-12 val..... Kaip jūs tai, klaipėdietės?...
Atsakyti
man kaip nedirbanciai tinka biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 09 15, 22:37)
nepaprastai gražu  thumbup.gif o dar kai paskaičiau, kiek ten blendingo, skirtingu kryžiukų ir siūlų kiekio, ir dar french knotai, tai  mega_shok.gif  mega_shok.gif  mega_shok.gif
ooohhh  wub.gif  wub.gif  wub.gif negaliu patikėti, kad siuvinėta  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

biggrin.gif tikrai nėra taip baisu, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo biggrin.gif
Dievinu Dimensions dizainus wub.gif todėl jie man nebaisūs

Ačiū dar karta visom 4u.gif

Paukščiuk, sveikinimai ir nuo manęs 4u.gif Lengvo nešiojimo wub.gif
Atsakyti
QUOTE
uodegyte,matosi,kad labai grazus paveikslas bus  mano skonio ,kiek matosi


aciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 09 14, 21:15)
O kur dar galima Kaune nusipirkti kokybiško lino?


Kiek teko matyti, tai didžiausias pasirinkimas "Lino namuose" Laisvės alėjoje

QUOTE(Džeinė @ 2010 09 15, 12:40)
Negaliu nepasigirti užbaigtu darbu  ax.gif
Paveikslo dydis 30 x 40 cm.


Nuostabus paveikslas thumbup.gif aš irgi esu pamišusi dėl Dimension.

QUOTE(doviem @ 2010 09 15, 13:58)
ir as noreciau pasigirti  blush2.gif vakar baigtas darbelis 60*70cm  ax.gif
p.s. fonas taip pat siuvinetas juodai, pasididinus foto matosi smile.gif


wub.gif wub.gif
Atsakyti