Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu 96 tema

Va va ir "kaltininke" diskusijos pasirode blush2.gif
Atsakyti
Paukščiuk, tik dabar atkreipiau dėmesį į tavo parašą. Sveikinu. wub.gif

O man gydytoja uždraudė siuvinėti iki nusipirksiu akinius.
Atsakyti
Va va, kaip smagu, bus džiaugsmelio wub.gif
Atsakyti
Džeine, Doviem, darbeliai superiniai, nerealūs, nuostabūs.....trūksta žodžių thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ir aš grįžau pasižiūrėti į Paukščiuko parašą. Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brendule: 15 rugsėjo 2010 - 15:41
Paukščiuk sveikinimimai drinks_cheers.gif , ne kiekvienas akiniuotas mato blush2.gif Laikysim kumščius už du ir daugiau, kad mažai nebūtųlotuliukas.gif
Florestina tai darbui reikia ir iš viso? Akis reik saugot, o juo labaiu kai toks hobis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 09 15, 16:39)
Florestina tai darbui reikia ir iš viso? Akis reik saugot, o juo labaiu kai toks hobis doh.gif


Iš viso, būdama mokykloj nešiojau, po to nereikėjo, tipo išaugau. O dabartinė gydytoja sakė, kad iš astigmatizmo neišauga, o jis turi savybę "užmigti", bet reikia žiūrėti, kada jis "pabus". Jau prieš pusantrų metų, tikrinantis dėl teisių, sakė kad su akim yra problemų, bet tada buvo nuspręsta, kad atėjau po naktinio darbo, o pasirodė, kad darbas ne prie ko buvo. Tai apie hobius irgi klausė, dar išeinant palinkėjo gražių kryželių. doh.gif
Atsakyti
Pauksciuk, didziuliai sveikinimai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Paukščiuk,sveikinu clap.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės, mes dar maži, mum augti ir augti wub.gif

siuvinėjimas stipriai apstojo, nes miegu ir miegu, kaip meška žiemos miegu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
A baigsit


aina sau kaip fainai bigsmile.gif wub.gif user posted image
Atsakyti
na tegu kas nori deda visus banus i tt biggrin.gif
Aš ir labai sveikinu Paukščiuką thumbup.gif 4u.gif Bus dabar kam gražias kepurytes nert ir metrikiuką išsiuvinėt clap.gif clap.gif clap.gif Neperseniausiai to tau palinkėjau, o va jau ir pildosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 15 rugsėjo 2010 - 17:36
as tai irgi su "pagedusiom" akim, del to stengiuosi labai saugoti smile.gif Siuvinedama, skaitydama ar bet ka darydama stengiuosi, kad sviesos netruktu ir sedima padetis butu tinkama smile.gif del to puikiai prisitaisiau staline lempa prie lovos, sviecia tiesiai ten, kur reikia siuvinejant thumbup.gif

o del miego per nestuke.gif ... Bijau, kad man taip nenuplauktu visos suplanuotos kaledines dovanos lotuliukas.gif Mat mes irgi planuojam kaip tik blush2.gif O apie miego "priepuolius" jau ne karta esu girdejusi biggrin.gif
Atsakyti